Naujienos

2014-07-04 - Pokyčiai
Futbolo sporto klubo Anykščiai valdyba liepos 4d. priėmė spendimą vyriausiu komandos treneriu iki sezono pabaigos paskirti Raimondą Vilūną.
2014-06-23 - Aukštaitijos pirmenybių pirmąjį ratą baigėme nuopuoliu į turnyrinės lentelės vidurį

Sekmadienį išvykoje susitikome su Rokiškio FK komanda paskutinėms I-ojo rato rungtynėms. Kova dėl taškų, dėl vietos lentelėje bei lengvesnio starto, po pertraukos,  II-ajame rate.

Varžybų pradžia buvo ganėtinai daug žadanti, stengėmės išsiveržti į priekį, bet varžovai nenusileido ir kova aikštėje išsilygino. Kartais netgi labiau dominavo šeimininkai. Tačiau mūsų komandinė dvasia po truputį ėmė byrėti, kai pro akis buvo praleistos viena pražanga po kitos... Taip gavome ir pirmąjį įvartį, antrojo kėlinio pradžioje, 55 min., kuris į mūsų tinklą įlėkė po nepastebėto žaidimo ranka baudos aikštelėje. Tačiau rankų nenuleidome, 72 min., rezultatą pavyko išlyginti Ryčiui. Nors ir tuo ilgai džiaugtis neteko, po FSK Anykščiai žaidėjų klaidos mūsų aikštės pusėje, varžovai progos nepraleido ir 79 min., antrą kartą išsiveržė į priekį. Pačioje varžybų pabaigoje atsirado viltis, kai nors vieną kartą, buvo skirtas 11 m baudinys, galėjęs mūsų komandai pelnyti nors tašką. Tačiau rokiškėnų vartininkas sužaidė puikiai ir netrukus teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą.

Sako klysti žmogiška ir klaidų pasitaiko, tačiau ne tiek kartų per 90 min. ir į vieną pusę. Juk taisyklės vienodos visiems. Praradome 3 taškus. Iš pirmos vietos nusileidome į 4 –ą.

Jei žaidėjas priėmęs neteisingą sprendimą kartais būna priverstas pasitaisyti, galbūt tai turėtų būti taikoma ir kitiems varžybų dalyviams.

Kaip bebūtų, po pertraukos laukia II-asis Aukštaitijos pirmenybių ratas. Nauji susitikimai su jau matytomis ir išbandytomis komandomis.

Rungtynių foto

2014-06-15 - Rezultatyvi išvyka į Kupiškį

Jau daugiau nei dvejus metus kupiškėnams nepavyksta nugalėti anykštėnų ant žaliosios vejos. Vakarykštės, Aukštaitijos pirmenybių VI-ojo turo varžybos, taip pat nebuvo išimtis. Rezultatyviai pasisvečiavome Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro stadione, namo išsivežėme 3 taškus, uždirbtus rezultatu 0:6.

Atvykome nugalėti, tačiau nusprendėme, jog nereiktų nuvertinti nuo praėjusių metų pirmenybių gerokai atjaunėjusios FC Narjanta komandos, nors jai kelias šių metų pirmenybėse ir ne rožėmis klotas. Taip pat po savo rezultatyvios pergalės Panevėžyje į varžybas užsuko Rokiškio FK žaidėjai, turbūt pažiūrėti kaip žaidžia būsimi paskutiniojo turo priešininkai. Nuo pat varžybų pradžios, ėmėme atakuoti, nors negalime sakyti, jog žaidimas vyko į vieną stadiono pusę, Kupiškio jaunimas, nenusileido FSK Anykščiai žaidėjams ir neleido atsikvėpti. Tačiau 17 –ąją rungtynių minutę, pasinaudojęs proga, mūsų komandą į priekį išvedė Rytis. Iškrapščius kamuolį iš vartų tinklo žaidimas labai nepasikeitė, abi komandos siekė pakeisti rezultatą. Turėjome progų ir mes. Turėjo ir kupiškėnai. Jau ir atrodė, kad pailsėti eisime kukliai pirmaudami, kai 45 min. Julius Dilys, įkvėptas pasaulio futbolo čempionato rungtynių tarp Ispanijos ir Olandijos, galva smūgiavo į vartus ir priešininkų vartininkui beliko jį tik palydėti akimis.

Antrajame kėlinyje įvarčius mušti pradėjome greičiau ir panašiu laiko intervalu. 51 ir 62 minutėmis varžovų vartininką nuginklavo Gelminas. 73 – iąją minutę, už pirmojo kėlinio pabaigoje patirtą skaudų susidūrimą, įvarčių atsirevanšavo Ignas. Per visą šį laiką ne kartą turėjome progą padidinti rezultatą, bet vis neatidirbta iki galo. Varžyboms einant į pabaigą, Rytis nusprendė, kad jei jau atidarė varžybas, jas reikia ir uždaryti. 87 minutę pelnė paskutinį įvartį.

Kadangi varžovams šiose pirmenybėse teko pralaimėti ir skaudesniu rezultatu, tad nesijaučiame labai juos nuskriaudę. Linkime kupiškėnams atsitiesti ir pakilti turnyrinėje lentelėje aukščiau, tik  žinoma, nelipti mums ant kulnų. Na, o mūsų komandos kitą savaitgalį laukia paskutinės I-ojo turo rungtynės, kurias žaisime Rokiškyje. Po jų, bus pertrauka, kurios metu galėsime daugiau dėmesio skirti mūsų rajono futbolo pirmenybėms, kurios startuos jau ateinantį antradienį (birželio 17 d.)!

Daugiau foto

2014-06-09 - Rungtynės su FK "Ažuolas"

Pergalės reikėjo kaip vandens stadiono vejai. Prieš rungtynes nusprendėm šiek tiek paeksperimentuoti su sudėtimi, nes trūko keleto svarbių žaidėjų. Mačo pradžia mus nudžiugino dviem greitais ir netikėtais įvarčiais. Pirmuoju atveju Panevėžio komandos žaidėjas A.Užinskas rikošetu patikrino ar pačių vartininkas stovi ant linijos: norėdamas išmušti kamuolį, netikėtai sau ir savo komandos vartų sargui, pasiuntė kamuolį į savus vartus. Smūgis, kurio galėtų pavydėti ne vienas puolėjas. Po šios dovanos, žaidėjai neatsipalaidavo ir toliau bandė šturmuoti Ąžuolo vartus. Praėjus kokioms 5 minutėms, svečių komandos gynėjas baudos aikštelėje sužaidžia ranka. Dar viena dovanėlė, kurią nuo 11 m. linijos užtvirtina Matas. Vėliau sekė abejų komandų neišnaudotų progų ir geltonų kortelių maratonas.

Antrame kėlinyje buvo ir vėl daugiau kalbama, nei žaidžiama. Jei iki kėlinio vidurio žaidimas vyko apylygiai, tai antroje jo pusėje FK Ąžuolas vyrai apnuogino savo gynybą puolimo sąskaita. Už ką galėjo būti nubausti ne kartą ir ne du. Klausimas mums patiems, ar mes nebemokam mušti ar mums varžovų gaila? Po ilgos pertraukos grįžęs Ignas, komandos draugams parodė kaip išnaudojamos progos. Savo pirmąjį ir komandos trečiąjį įvartį pelnė po svečių vartininko klaidos. Varžybų pabaigą apvainikavo dar viena klaida, šį kartą prie savų vartų. Prezidentui neužtikrintai atmušus kamuolį savo baudos aikštelėje, prie jo pirmas suskubo svečių komandos puolėjas, kuris iš antro bandymo nuginklavo patikimai tądien stovėjusį Mindaugą.

Reziume: Vis dar daug klaidų, neišnaudotų progų ir kalbų, už kurias Artūras visai pagrįstai dalina geltonas. Bet, o, tačiau, vis dėlto, pergalė yra pergalė. Ačiū vyrams už ištvermę ir kovą. Čempionatas ne ilgas, todėl bet koks taškų praradimas ypač skaudžiai pakoreguoja turnyrinę lentelę ne mūsų naudai. Namų varžybų ciklą pirmame rate baigėm, dabar lieka dvi išvykos ir po to pertrauka. Svarbu susirinkti ir kovoti. Nes čempionatą laimės komanda surinkusi 30 taškų J

2014-06-04 - Kviečiame registruotis į rajono futbolo pirmenybes!
Šių metų vasara nebus išimtis, kviečiame visus mėgstančius futbolą registruotis į Anykščių rajono futbolo pirmenybes!
 
Komandų vadovų susirinkimas vyks birželio 13 d. 18:00 val., miesto stadione.
Nori aktyviai ir linksmai praleisti vasarą? Rink draugus ir registruok savo komandą!
Pirmenybių nuostatai: 2014 m pirm. nuostatai.doc
2014-06-02 - Paminėjome tėvo ir vaikų dieną

Tėvo ir vaikų dieną šventėme drauge su nepabūgusiais lietaus ir vėjo šeimyniniais trejetais. Nors oro sąlygos nelepino, tačiau futbolui tai netrukdė. Susirinkusios šeimos ir jų draugai spardė kamuolį, klubo prezidentas vaišino ‚Grill Brazil a la carte ale Janydžiai‘ patiekalais. Turbūt geriausia šios šventės ir kasmetinio turnyro žinia buvo ta, jog visi gavo atminimo medalius, o kiekviena dalyvavusi komanda po BRAZUCA futbolo kamuolį.

Ačiū visiems už draugišką atmosferą ir gerą kompaniją.

Jūsų FSK Anykščiai 

 

Iki 12m.

1. VILŪNAI

2. ŽALA ARMS

3. KRASAUSKAI

4. FSK FANAI (Šimėnai)

Iki 17m.

1. JANYDŽIAI (Berezauskai)

2. DĖL BRAZUKOS (Masilioniai)

3. VIP’AI (Stepukai)

17+

1. VAITKAI

2. ŠIAUČIŪNAI

 Daugiau foto

2014-05-28 - Atidaryta paroda "Sporto centras su stadionu Anykščiuose"

Šiandien, Anykščių miesto bibliotekos salėje buvo atidaryta paroda "Sporto centras su stadionu Anykščiuose", kurioje eksponuojami Vilniaus Dailės Akademijos Kauno fakulteto
architektūros bakalaurų darbai. 

Autoriai pristatė savo idėjas, o mes džiaugiamės jų įgyvendinimu ir telieka tikėtis, kad kada nors galbūt netgi vienas iš šių darbų gali būti įgyvendintas mūsų mieste.

Darbai bus eksponuojami mėnesį laiko, tad galite juos pamatyti bibliotekos darbo laiku. Taip pat autoriai lauks jūsų įvertinimų bei komentarų apie jų kūrinius.


2014-05-28 - Kviečiame į turnyra "Aš, mano tėtis ir mano draugas, -ė"
Šį sekmadienį, birželio 1 d., minint tėvo bei vaikų dienas vyks kasmetinis turnyras "Aš, mano tėtis ir mano draugas, -ė".
Turnyro pradžia 10 val., miesto stadione.
Kviečiame visus dalyvauti.
Turnyro nuostatai: nuost as.t dr2014 m..doc
Daugiau informacijos telefonu 860785080
2014-05-26 - Pirmas pirmenybių pralaimėjimas

Sekmadienį, namų stadione žaidėme ketvirtąsias Aukštaitijos pirmenybių rungtynes su panevėžiečiais FK „Orfa“.

Jėgas atimantis karštis, gausybė emocijų, kortelių, traumų ir net 4 žaidėjai saugojo mūsų vartus.

Pirmajame kėlinyje praleidome vieną įvartį, mūsų vartininkas patyrė traumą ir nors kėlinio pabaigoje priešininkų žaidėjas gavęs antrą geltoną bei raudoną korteles buvo pašalintas iš aikštės, tai nepalengvino anykštėnams žaidimo. Vartus stojo ginti mūsų terminatorius, tačiau   neilgai trukus, žaidėjams nesutikus, jog nebuvo užskaityta nuošalė, Marius už paskutinė vilties pražangą taip pat buvo pašalintas iš aikštės ir baudos smūgį bandyti atlaikyti netikėtai teko Ryčiui, tačiau priešininkams pavyko pasiųsti kamuolį į mūsų vartų tinklą. Išsilyginus jėgoms aikštėje žaidimas neaprimo, nors daugiau kortelių pavyko išvengti abejoms komandoms. Vartus patikėjome saugoti ketvirtam žaidėjui – Mindei ir galbūt tai šiek tiek palengvino žaidimą, kadangi galėjome labiau susikoncentruoti į puolimą ir pastangos pasiteisino, 73 minutę rezultatą sušvelnino L. Petkevičius. Gaila, tačiau iki finalinio švilpuko daugiau komandai pasižymėti nepavyko, tad šįkart teko pripažinti pralaimėjimą rezultatu 1:2  ir užleisti pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje priešininkams.

Dėkojame saulės kaitros nepabūgusiems ir anykštėnus aktyviai palaikiusiems fanams!


Varžybų foto

Sekančios varžybos bus paskutinės I-ąjame rate, kurias žaisime namuose, tad tikimės dar gausesnio jūsų palaikymo, birželio 8 d.

Taip pat kviečiame visus, šį trečiadienį, gegužės 28 d. 17:30 val. į miesto biblioteką, kur bus atidaryta paroda „Sporto centras su stadionu Anykščių mieste“. Lauksime Jūsų!

2014-05-25 - Futnet'as

Anykščiuose šeštadienį nestigo sporto renginių. Krepšinio salėje vyko graikų romėnų imtynių turnyras, mieste šurmuliavo triatlono dalyviai, na o mes šią saulėtą ir karštą šeštadienio popietę rinkomės teniso aikštyne, šalia viešbučio Nykščio Namai.

Sąlyginai naujas žaidimas, savotiškos taisyklės, beveik jokios praktikos. Visi šie veiksniai įtakojo, kad turnyras būtų nenuspėjamas ir tuo pačiu labai įdomus. Kiek apsipratus su aikštelių danga, kamuolio skriejimo trajektorijomis ir spiginančia saule, dvejetai kibo į atlapus vieni kitiems. Geriausiai sekėsi klaidinančiu pavadinimu pasivadinusiems ir be klaidų žaidusiems Autsaideriams, kurie visų nuostabai nepralaimėjo nė vieno žaisto susitikimo. Ilgi ir trumpi liežuviai porino, kad visą kaltę ir garbę turėtų prisiimti komandos strategas I.Š., kuris žaidėjus piršteliu tampė už virvučių lyg nematomas lėlininkas. Vėliau vakare nugalėtojų komandos žaidėjas Marijus prisipažino, kad pasibaigus turnyrui, jį lėlininkas nuskraidino į Azerbaidžianą, prigirdė granatų sulčių ir nusivedė į vietos mečetę pasimelsti už Sergio Ramosą.

Galbūt tai kepinančios saulės ir ištaigingos vaizduotės padariniai, tačiau Čempionų Lygos finalą buvo iš ties smagu visiems drauge stebėti Nykščio Namai kiemelyje.

FUTNET’o REZULTATAI

1. Autsaideriai (6 pergalės)

2. Lib‘eralai (4 pergalės)

3. RR (4 pergalės)

4. VVA (3 pergalės)

5. FC Šarapovai (2 pergalės)

6. Bokso-Aikido-Imtynės (1 pergalė)

7. Ramybė (1 pergalė)

Autsaideriai: Marijus Latatujevas, Rytis Prušinskas.

Lib‘eralai: Marius Valančiūnas, Marius Šimėnas.

RR: Raimondas Vilūnas, Renatas Puikis.

 

AČIŪ DALYVIAMS. JŪSŲ FSK ANYKŠČIAI  

 Varžybų akimirkos:

Foto

Video&Foto

 

2014-05-12 - Nestabdom!

Sekmadienį, gegužės 11d., FSK Anykščiai savo namų aikštėje susitiko su pasvaliečiais FC „Kagrė“. Varžybos buvo pilnos visko: oro permainų, ambicijų, energijos, agresijos, noro,  įspėjimų ir žinoma įvarčių!

Svečiai, kaip ir mūsiškiai pirmenybes pradėjo pergale, tad atvyko nusiteikę išsivežti taškus, tačiau jau pirmajame kėlinyje viltis anykštėnai pradėjo daužyti. Pirmąjį įvartį su dideliu žaidėjų ir žiūrovų palaikymu į pasvaliečių vartus paleido Saulius Pesliakas. Neilgai trukus vieną po kito įvarčius įmušė A.Parachonko, patrigubindamas rezultatą anykštėnų naudai. Tai tiesiog erzino svečius, netrūko piktų žodžių tiek priešininkams, tiek teisėjams dėl jų sprendimų bei išvaizdos. Komados pertauką pasitiko skirtingomis nuotaikomis. Pasvaliečiai su nusivylimu ir noru atsitiesti, o anykštėnai su užsidegimu pakartoti pirmųjų rungtynių rezultatą.

Antroji varžybų pusė aistromis nenusileido pirmąjai. Svečiams nepadėjo ir vartininkas, kuriam galų gale „už šnekas“ buvo parodyta geltona kortelė, bet to jam neužteko, tad iškart už teisėjo įžeidimą sekusi antroji geltona ir raudona kortelės palengvino anykštėnams pasiekti tikslą. Po įvartį įmušė Lukas Petkevičius bei Rytis Prušinskas, tad galėjome džiaugtis antrąsias pirmenybių rungtynes pabaigę rezultatu 5:0!

 

Sekančios pirmenybių rungtynės vyks vėl namų aikštėje su SK Rėkliai (Panevėžys), ateinantį sekmadienį, gegužės 18 d.

 

Rungtynių foto

2014-05-05 - Kviečiame futbolą žaisti kitaip!

Komandinės (žaidėjų) paraiškos pateikiamos iki gegužės 22d.
simenasmarius@gmail.com
Informacija teikiama telefonu 8-607-85080
2014-05-01 - Stiprus startas

Šiandien startavo Aukštaitijos pirmenybės 2014. FSK Anykščiai pirmąsias rungtynes žaidė išvykoje su panevėžiečiais FK „SC Baltic“.

Šiemet prie pirmenybių prisijungę panevėžiečiai – naujas iššūkis. Galbūt todėl anykštėnai susirinko kaip niekad gausiomis pajėgomis. Pagirtina ir Panevėžio futbolo akademijos aikštės būklė, tokiame stadione žaidžiant ir širdis džiaugiasi.

Varžyboms prasidėjus didesne kamuolio kontrole pasižymėjo panevėžiečiai, kurie vis bandė paleisti kamuolį į mūsų vartų tinklą, tačiau dėl klaidų ar anykštėnų puikaus komandinio žaidimo jiems tai nesisekė. Mūsiškiai taip pat nevengė išeiti į kontratakas ir privertė varžovų vartininką pasidarbuoti. Tačiau įvarčio teko laukti daugiau nei pusvalandį. 35 min, po tikslaus kapitono perdavimo M. Valančiūnas atidarė įvarčių statistiką. Aikštės šeimininkams nespėjus nė atsikvėpti rezultatą padvigubino A. Švagždys (37’) ir  netrukus patrigubino M. Valančiūnas (38’). Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 0:3 mūsų naudai.

Po pertraukos šeimininkai dar aktyviau bandė atakuoti,  atsitiesti ir sušvelninti rezultatą. Nors anykštėnai galėjo ir atsikvėpti turėdami nemažą persvarą, tačiau pernelyg neatsipalaidavo. Žaidimas aktyviai vyko visoje aikštėje, nors mūsų vartininkui darbo daug ir nebuvo. 60 min. M. Valančiūnas įmušė savo trečiąjį varžybų  įvartį. Panevėžiečiai bandė sukurti pavojingas atakas, tačiau net paguodos įvarčio pelnyti nepavyko. Matyt dėl susikaupusio nusivylimo, šeimininkai prasižengė savo baudos aikštelėje ir buvo paskirtas 11 m baudinys, kurį 75 min realizavo gimimo dieną švenčiantis M. Juodelis. Iki finalinio švilpuko daugiau įvarčių pelnyta nebuvo.

Pirmenybių startas puikus, galutinis rezultatas 0:5!

Varžybų foto

Sekančias varžybas FSK Anykščiai žais namų aikštėje su kita Pasvalio komanda FC „Kagrė“, gegužės 11 d.

2014-04-29 - Draugiškos su Rokiškio FK
Praėjusį penktadienį mūsų komanda Anykščių miesto stadioną išbandė draugiškame mače su Rokiškio FK komanda.
Tai vienas iš pasiruošimo Aukštaitijos pirmenybėms etapų.
Nors rungtynės ir nieko nelemiančios, tačiau nė vienai komandai netrūko užsidegimo parodyti, jog jie nusiteikę rimtai pradėti artėjantį turnyrą, kuriame lauks nauji iššūkiai, naujos komandos.
Pirmajame kėlinyje nei anykštėnams, nei svečių komandai nepavyko parodyti pranašumo, tačiau prasidėjus antrajam kėliniui įvarčių ilgai laukti neteko. 47 min. įvartį i varžovų vartus paleido M. Valančiūnas. Svečiai stengėsi kontratakuoti, išlyginti rezultatą, tačiau praėjus vos penkioms minutėms (52') rezultatą padvigubino mūsų komandos kapitonas A. Švagždys.
Per likusį varžybų laiką daugiau kamuolys nė karto neatsidūrė vartų tinkle. Taigi svečiams teko išvykti pralaimėjus rezultatu 2:0.
Džiaugiamės pirmąja pergale, nors ir draugiškose rungtynėse, tikimės, jog komandinis žaidimas tik tobulės ir šio sezono metu pasieksime daug pergalių!
Dėkojame fanams, kurie atėjo palaikyti anykštėnų!

Aukštaitijos pirmenybės prasidės jau šį ketvirtadienį, gegužės 1d. Mūsiškiai pirmąjį išbandymą turės išvykoje su Panevėžio komanda FK "SC Boltics".

2014-04-23 - Parama Anykščių futbolui

2__1.png Jūs vis dar galite prisidėti prie futbolo kokybės gerinimo mūsų mieste.

Skirkite 2% sumokėtų mokesčių geriems tikslams! Dabar tai padaryti ypač lengva. Tiesiog užpildykite čia esančią formą http://www.aciujums.lt/ ir sistema pateiks paruoštą deklaracijos lapą, kurį atsispausdinę bei pasirašę atsiųskite paštu ar pristatykite artimiausiam VMI skyriui arba naudodamiesi e-paslaugomis, nusiųskite paruoštą formą tiesiai iš savo kompiuterio https://www.vmi.lt/sso/login?TARGET=https%3a%2f%2fwww.vmi.lt%2fmanovmi%2flt%2fManoVMIep.aspx

 

FSK Anykščiai juridinio asmens kodas  193325850

 

AČIŪ!

2014-04-20 - Gražių švenčių!
2014-04-19 - Interviu su FSK direktoriumi Gelminu Skaržausku
Gelminas_1.jpgFutbolo sporto klubas Anykščiai šiemet dalyvaus UAFA ir PAFF bendrose futbolo pirmenybėse. Kartu su anykštėnais čempionate dalyvaus gerai pažįstamos Rokiškio ir Kupiškio komandos, bei stiprūs varžovai iš Panevėžio ir Pasvalio. 8 komandų čempionatas turėtų prasidėti gegužės 1d.

Ta proga kalbiname naująjį futbolo sporto klubo direktorių Gelminą Skaržauską.

Arūnė Vitonytė:

Gerbiamas direktoriau, dar prieš pusantro mėnesio klube įvyko vadovybės kaita. Kas pasikeitė iš esmės, ir kokių pokyčių laukti ateityje?

Gelminas Skaržauskas:

Manyčiau tapome klubu, kuris organizacine struktūra galėtų lygiuotis su rimčiausiais futbolo klubais. Paskirta klubo valdyba, kurią sudaro Prezidentas, klubo direktorius ir trys nariai iš trijų komitetų - Rėmėjų, Veteranų ir Fanų. Visi Valdybos nariai, jų kuruojami komitetai aktyviai ėmėsi veiklos ir buria aplink klubą rėmėjus, tiek sirgalius, tiek visus neabejingus futbolui žmones. Klubas didelį dėmesį skirs ir aktyviai dirbs su įvairaus amžiaus vaikų grupėmis. Klubas neseniai pasitvirtino vaikų trenerio etatą. Šiuo klausimu glaudžiai bendradarbiaujame ir su rajono Kūno kultūros ir sporto centru. Kartu norime rengti viską iš pagrindų, pradėdami nuo jaunosios kartos, kad po kelių metų būtų galimybė formuoti stiprią reprezentacinę miesto komandą. Reikia paminėti, kad labai aktyviai ir atsakingai startavo Fanų klubo veikla, su savo vidaus taisyklėmis, garbės kodeksu. Juk fanai yra komandos dvyliktas žaidėjas. Visi neabejingi tiek sportui, tiek futbolui gali prisidėti prie klubo veiklos. Ne už ilgo ir naujojo internetinio tinklapio startas, kuriame bus apstu naujienų apie klubo veiklą.

A.V.: Remsitės vietiniais, ar bus legionierių?

G.S.: Komandos branduolys žinoma yra anykštėnai. Tačiau vienus anykštėnus galima vadinti vietiniais, kitus jau legionieriais. Tie vadinamieji legionieriai bus iš Vilniaus, Jonavos, Utenos. Sakykim taip, atsitiktinių žaidėjų komandoje kol kas nėra. Visi vienaip ar kitaip yra susiję su Anykščiais. 

A.V.: Kaip komanda ruošiasi čempionatui?

G.S.: Komanda, ką tik baigusi salės futbolo čempionatą, jau pradėjo treniruotis ir lauke. Tikimės per porą ateinančių savaičių aktyviau padirbėti su fiziniu pasirengimu ir kaip futbolininkai sako, pajausti kamuolį, bei lauko aikštę. Planuojame sužaisti porą draugiškų varžybų.  Vienintelis nepatogumas, tai, kad ‚legionieriai‘ treniruojasi atskirai, todėl susižaidimas pradžioje gali buksuoti. Nors iš kitos pusės, vieni kitus gerai pažįsta, ne pirmus metus žaidžia kartu.

A.V.: Šiemet čempionate nebus įprastų Utenos, Visagino komandų. Ar dalyvavimas bendrose pirmenybėse su Panevėžio komandomis (LFF III lyga) nebus didesnis iššūkis komandai?

G.S.: Manyčiau, kad mūsų komandai tai bus tik į naudą. Bendras Utenos ir Panevėžio apskričių čempionatas leis palaikyti tiek gerą sportinę formą, tiek duos truputį daugiau sportinės intrigos. Mūsų noras buvo likti 11 prieš 11 formato varžybose. Kadangi kelios Utenos komandos žais 9 prieš 9 čempionate. „Utenio“ komanda dalyvauja pajėgioje LFF I-ojoje lygoje, o Visaginas startuoja LFF II-ojoje lygoje. 

 

A.V.: Kokie artimiausi renginiai susiję su jūsų klubo veikla?

G.S.: FSK Anykščiai  planuojamų renginių iš tikrųjų bus nemažai. Organizuojamas Velykinis bėgimas link Puntuko akmens. Pratęsim tradiciją ir apjungus Tėvo bei Vaikų dienų progas bus organizuojamas turnyras šeimoms. Ir žinoma esminiai mūsų renginiai bus vasaros metu, tai vasaros futbolo stovyklos vaikams bei planuojamas tarptautinis vaikų turnyras.  

A.V.: Kas neramina, kas teikia vilčių?

G.S.: Šiai dienai daugiausiai nerimo kelia centrinio miesto stadiono būklė. Minimalūs infrastruktūriniai elementai, kurie reikalingi stadionui, žinoma yra – persirengimo kambariai, dušai, tribūnos žiūrovams. Bet pati aikštė, jos būklė yra savotiškas skaudulys. Aikštė reikalauja neatidėliotinos renovacijos. Be geros aikštės sunku kelti ir žaidėjų lygį. Vilčių teikia tai, kad susidomėjimas futbolu Anykščiuose didėja. Viliamės, jog rajono savivaldybės, klubo ir visuomenės pastangomis artimiausiu laiku pavyks pajudint stadiono rekonstrukcijos projektą.    

Naudodamasis proga, noriu pasidžiaugti anykštėnų senjorų pergalėmis UAFA salės futbolo čempionate, kuris vyko 5 mėnesius. Jei pradžioje buvo keliami klausimai: ar dalyvausim, ar susirinksim, tai antra vieta tarp 12 komandų yra iš ties puikus pasiekimas.

A.V.: Ačiū už atsakymus. Sėkmės Jums.

G.S.: Ačiū. Iki malonaus.

 

2014-04-14 - Kviečiame į vėlykinį bėgimą su FSK Anykščiai komanda
Ateinantį šeštadienį, balandžio 19 d. kviečiame į vėlykinį krosą!
Startuosim 11:00 nuo A.Baranausko mokyklos sporto salės. Bėgsim iki Puntuko akmens. Drauge paridensim vėlykinį Puntuką. Apsisuksim ir grįšim iš kur pradėję. Prisijunk ir TU. Bėgimas nieko nekainuoja.
2014-04-13 - GOLAS 2014
Šimet vėl startuos GOLAS turnyras, kviečiame dalyvauti!
2014-04-11 - Sveikiname!
2014-03-19 - Jūsų parama futbolui

Skirkite 2% sumokėtų mokesčių geriems tikslams! Dabar tai padaryti ypač lengva. Tiesiog užpildykite čia esančią formą http://www.aciujums.lt/ ir sistema pateiks paruoštą deklaracijos lapą, kurį atsispausdinę bei pasirašę atsiųskite paštu ar pristatykite artimiausiam VMI skyriui arba naudodamiesi e-paslaugomis, nusiųskite paruoštą formą tiesiai iš savo kompiuterio https://www.vmi.lt/sso/login?TARGET=https%3a%2f%2fwww.vmi.lt%2fmanovmi%2flt%2fManoVMIep.aspx

 

FSK Anykščiai juridinio asmens kodas  193325850

 

AČIŪ

 

Jūsų FSK Anykščiai

 
2014-03-12 - Futbolo turnyras Kovo 11-osios paminėjimui

Anykščių futbolo sporto klubo bendruomenė kovo 11 d. rinkosi į A.Baranausko mokyklos dirbtinės dangos futbolo aikštelėje rengiamą futbolo turnyrą, skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai pažymėti. Prie mūsų klubo bendruomenės prisijungė Troškūnų futbolininkai.

 Turnyre dalyvavo keturios komandos: veteranų, jaunimo, pagrindinė FSK Anykščių komanda ir Troškūnų futbolininkai. Žaidėme dviejų ratų sistema, kiekviena komanda turėjo susitikti po du kartus. Pirmajame rate geriausiai sekėsi jaunimo komandai , kuri laimėjo visas trejas rungtynes, o svarbiausia – buvo nugalėtos pagrindinė ir veteranų komandos vienodu rezultatu 2:1.

 Antrajame rate geriausiai sekėsi veteranų komandai, kuri laimėjo visas rungtynes. Turnyre trims komandoms surinkus po 12 taškų , nugalėtojais tapo pagrindinės komandos žaidėjai, kurių buvo geriausias įmuštų ir praleistų įvarčių santykis + 9, antri veteranai +4 , treti jaunimo atstovai +2. Troškūniečiams šį kartą nepavyko iškovoti pergalių , bet jie neliūdėjo, nes puikiai praleido  laiką žaisdami futbolą. O mes tuo pačiu jiems dėkojame, kad prisijungė prie mūsų.

 

Futbolo treneris Juozas Šiaučiulis

Foto

2014-03-08 - Kovo 11-osios proga vyks futbolo turnyras

2014-03-07 - Futboliuko turnyras Troškūnuose

 Ketvirtadienį , kovo 6 dieną Troškūnų K.Inčiūros mokyklos sporto salėje vyko pradinių klasių „Futboliuko“ turnyras. Šiame turnyre panoro dalyvauti septynios mergaičių ir aštuonios berniukų komandos. Komandos buvo paskirstytos į du pogrupius. Mergaičių grupėje, A pogrupyje pirmą vietą iškovojo „ Čempionės“, antrą „ Kengūros‘, o B pogrupyje pirma buvo „Zuikučių“ komanda, antra „Nenugalimos“ . Dėl trečios vietos žaidė „ Kengūros‘ ir „ Nenugalimos“. Varžybos pasibaigė lygiosiomis 0 : 0 , tad teko mušti baudinius , tikslesnės buvo „ Kengūros“  , kurios ir iškovojo trečią vietą . Komandoje žaidė V.Bartulytė, A. Kurtaitė, E. Eismantaitė. Dėl pirmosios vietos kovojo  „ Čempionių“ ir „ Zuikučių“ komandos. Geriau sekėsi „ Zuikučių“ komandos žaidėjoms I.Gudonytei, E.Kaulakytei ir K.Kostiai, kurios laimėjo 2 : 0 ir buvo apdovanotos taure ir medaliais. Medaliais buvo apdovanotos ir antros vietos žaidėjos G.Jonaitytė, E. Kaminskaitė ir G. Skruzdytė.

 Berniukų tarpe kovos vyko labai atkakliai, nugalėtojams išaiškinti prireikė net baudinių. Dėl trečios vietos susitiko „Troškūnų Žalgiris“ ir „ Ledo ereliai“.Varžybas po baudinių serijos laimėjo „Troškūnų Žalgirio“  žaidėjai D.Jankauskas, T.Kusta, M.Slučka.

Pirmos vietos laimėtojai buvo išaiškinti irgi po baudinių mušimo . Antrą vietą laimėjo „ Interno“ komandos žaidėjai R.Belovas, Ž.Jakubaitis, R.Jočys. Nugalėtojais tapo 3 klasės žaidėjai A.Stanislavas, I.Medinis, L.Smetona.

 Geriausi žaidėjai : I.Gudonytė, A.Anikštytė, V.Bartulytė, A.Stanislavas, T.Kusta , T. Morkūnas buvo apdovanoti prizais – sportiniais marškinėliais. Visi turnyro dalyviai  po varžybų buvo  pavaišinti saldumynais ir gaiviaisiais gėrimais.

 Norėčiau padėkoti už paramą LFF masinio futbolo vadybininkui V.Rasteniui ir Troškūnų K.Inčiūros mokyklos pradinių klasių mokytojoms ir kūno kultūros mokytojui A.Krikščiūnui.

 

Futbolo treneris Juozas Šiaučiulis

Foto

2014-03-02 - Pokyčiai futbolo sporto klube
Šių metų kovo 1 d. Anykščių Nykščio namuose, www.nykscionamai.lt,vyko futbolo sporto klubo Anykščiai visuotinis narių susitikimas. Susirinkime buvo sprendžiami aktualiausi šiai dienai su klubo veikla susiję klausimai. Laikantis naujų klubo įstatų, futbolo sporto klubo nariai išsirinko naująjį prezidentą, kuriuo tapo Andrius Krisiūnas, buvęs Utenos apskrities futbolo asociacijos prezidentas, bei patvirtino likusius keturis klubo valdybos narius: Gelminą Skaržauską, Danielių Vaitkų, Raimondą Vilūną ir Marių Šimėną. Ilgametis klubo prezidentas Valdemaras Burauskas tapo Garbės prezidentu.

2014-02-20 - Varžybos su SC Visaginas

Trečiadieni vakarą, anykštėnai namuose priėme svečius iš Visagino. Deja, po atkaklios kovos teko nusileisti varžovams.

FSK Anykščiai – Visagino SC 4 : 6 ( 0 : 5)

Įvarčius pelnė – FSK Anykščiai – S.Pesliakas – 1, M.Latatujevas – 1, A.Masiulionis – 1, A.Parachonka – 1. SC Visaginas – I. Zabyvaev – 2 , L.Gluchov – 1, K.Mamantov – 1, P, Ivanov -1,A. Kontakevičius – 1.

Geltonos kortelės : FSK Anykščiai – D. Stumbrys.

Žiūrovų : 25

 

2014-02-17 - Varžybos su FK Rokiškis

Praėjusį šeštadienį, anykštėnai namuose neatsilaikė svečių komandai iš Rokiškio ir nusileido minimaliu skirtumu.

FSK Anykščiai - FK Rokiškis 2:3 (1:1)

Įvarčius pelnė: FSK Anykščiai - M. Latatujevas - 1 (23 min.), S. Pesliakas - 1 (41 min.);

FK Rokiškis - A.Pranskus - 1 (10 min.), R. Giriūnas - 1 (32 min.), P. Arminas - 1 (39 min.).

Geltonos kortelės: FSK Anykščiai - M. Valančiūnas; FK Rokiškis - L. Sokolovas.
 

Mūsų komandą atstovavo: A. Asačiovas, M. Prušinskas, A. Masiulionis, S. Pesliakas, L. Jakniūnas, A. Parachonko, M. Valamčiūnas, M. Latatujevas, D. Stumbrys.


2014-02-14 - Futboliukas 2014

Pažymint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną - Vasario 16-ją , ketvirtadienį A.Baranausko pagrindinėje mokykloje buvo surengtas pirmų – ketvirtų klasių moksleivių „ Futboliuko „ turnyras. Turnyre užsiregistravo net 31 komanda. Pirmų – antrų klasių grupėje buvo 15 komandų , o trečių – ketvirtų klasių 16 komandų.  Pirmoms- antroms klasėms gausiausiai atstovavo 2a klasė, mokytoja

E.Bražiūnienė subūrė net šešias komandas .Trečių – ketvirtų klasių grupėje dalyvavo 16 komandų, jai gausiausiai atstovavo 3 b klasės auklėtojos  R.Rukšienė  keturios komandos.

O sporto salė buvo pilna sirgalių, kurie savo rankose laikė pačių pasigamintus plakatus, raginančius laimėti.

 Vaikai patys išsirinko komandų pavadinimus , buvo tikrai smagu žvelgiant į komandų pavadinimus ( „Degantis kamuolys“ , „Triūškintojai“ ,“Trys liepsnos“ , „ Ugnies vartai“ , „Širdutės“  „ Raudonieji velniai“ ).

Įdomu buvo pasižiūrėti ar vaikai nepamiršo jų pamėgto „ Futboliuko“ , nes dauguma vaikų šį žaidimą su malonumu žaidė ir vaikų darželiuose.

Mokyklos direktorė O.Repečkienė palinkėjo vaikams smagaus žaidimo ir varžybos prasidėjo.

 Šiame žaidime svarbiausia ne ūgis ar smūgis, o teigiamos emocijos ir garbinga kova. Vienos komandos buvo sudarytos vien tik iš mergaičių, kitos mišrios, kitose buvo vien tik berniukai.

 Pirmų- antrų klasių grupėje, nugalėjusi keturias komandas, pirmą vietą ir taurę  laimėjo 2b klasės  „ Vanagų“ komanda ( aulėtoja N.Rasalienė ), antra liko 2 a klasės komanda „ Jaguarai“, trečią vietą pasidalijo „ Mafija“ ir „Žaibai“ .

 Tarp trečių – ketvirtų klasių nugalėtoja tapo 3 c klasės komanda „ Vikruoliai“ ( auklėtoja G.Verbickienė )  , antri liko „ Skeletonai“ iš 3d klasės, o trečią vietą užėmė „ Ugniniai vilkai“ 3 b klasė.

Geriausios komandos buvo apdovanotos atminimo prizais , komandų nugalėtojų žaidėjai sportiniais marškinėliais, o visi dalyviai suvalgė didžiulį tortą.

Norėčiau padėkoti visoms klasių auklėtojoms ir kūno kultūros mokytojams už paramą organizuojant futbolo turnyrą. Taip pat už suteiktą paramą dėkoju Lietuvos futbolo federacijos masinio futbolo vadybininkui V.Rasteniui.

 

Futbolo treneris Juozas Šiaučiulis

 

Nuotraukos D. Guobužienės ir N.Rasalienės 

2013-12-09 - Senjorų turnyras Molėtuose

Anykščių senjorai antrus metus iš eilės dalyvauja UAFA organizuojamuose UAFA senjorų salės futbolo turnyruose. Kaip ir pernai, šiais metais senjorų pirmenybės prasidėjo gruodžio 7 d. nuo turnyro Molėtuose. Šiais metais skirtumas yra tas, kad vietoje 8 komandų dalyvauja 12. Komandos suskirstytos į du pogrupius po 6 komandas. Mūsų pogrupyje žaidė Visagino „Interas“, Visagino „Senjorai“, Rokiškis, Utena, Ukmergė.

 Turnyro pradžia buvo daug žadanti, pirmose rungtynėse anykštėnai susitiko su praeitų metų čempionais Visagino „Interas“ komanda. Po atkaklios kovo pergalę rezultatu 2:1 šventė Anykščių senjorai, antrose rungtynėse mūsiškiai 2:0 įveikė Visagino senjorus, trečiosiose, 4:1 rokiškėnų komandą. Tuo pergalių serija ir baigėsi. Gal nuovargis pradėjo jaustis, gal atsipalaidavimas. Ketvirtose rungtynėse su ukmergiškiais, nors turėdami daugiau progų, tačiau neišnaudoję, turėjo rezultatu 3:1 pripažinti Ukmergės senjorų pranašumą. Penktose rungtynėse anykštėnai susitiko su „tradiciniais“ priešininkais iš Utenos, pergalės atveju anykštėnai galėjo būti pirmi šiame pogrupyje, tačiau po atkaklios kovos, pergalę 2:1 šventė uteniškiai. Nežiūrint pralaimėjimo anykštėnai pogrupyje surinkę 9 taškus kartu su Visagino „Interas“ užėmė antrą vietą, dėka pergalės prieš visaginiečius. Sekančiame turnyre anykštėnai kartu su uteniškiais, visaginiečiais žais su B pogrupio 4-6 vietas užėmusiomis komandomis.

 Anykščių komandos sudėtis: Mindaugas Vilūnas, Alvaidas Vilūnas, Raimondas Vilūnas, Gintaras Šilaika Juozas Šiaučiulis, Rimvydas Vaitkus, Danielius Vaitkus, Saulius Pesliakas, Genadijus Rynkovičius, Valerijai Lechovič.

2013-11-10 - Anykščių „ Algrida“ stipriausia Utenos apskrityje

Lapkričio 9 d. rekonstruotame Utenos „ Utenio“ stadione vyko apskrities rajonų čempionų turnyras. Anykščiams atstovavo rajono futbolo pirmenybių nugalėtojai „ Algridos“ futbolininkai.

1470006_427566417366118_205849154_n_1.jpg

Į turnyrą atvyko tik septyni komandos nariai: Alvaidas, Raimondas ir Mindaugas Vilūnai, Darius Stumbrys, Gintaras Šilaika , Renatas Puikis ir Rytis Prušinskas, kiti komandos nariai dėl įvairių priežasčių negalėjo.

Ištraukus burtus  paaiškėjo, kad pogrupyje teks žaisti su Zarasų ir Molėtų komandomis. Pirmosiose varžybose lygiosiomis 1:1 sužaidė su Zarasų komanda. Antros varžybos su Molėtu futbolininkais - komandai reikia laimėti    3 : 0, nes Zarasiškiai juos nugalėjo 2 : 0. Po pirmo kėlinio rezultatas 1 : 0, antrajame kėlinyje Algridos futbolininkai paspaudžia molėtiškius ir pasiekia dar du įvarčius, tad pergalė 3 : 0 ir anykštėnai finale kur susitiko su Utenos DSC komanda.

1426551_427568217365938_305078629_n_1.jpg

Šį jauna komanda ir pradžių stengėsi perimti kamuolio kontrolę . Įpusėjus pirmajam kėliniui puikus Ryčio baudos smūgis išvedė mūsiškius į priekį. Pirmas kėlinys taip ir baigėsi. Antrajame kamuolį  daugiau kontroliavo Algridos žaidėjai. Ir vėl Ryčio atliko puikų smūgį, tačiau jį atremia vartininkas, bet čia prie atšokusio kamuolio atsirado Renatas ir galva muša įvartį. Pergalė 2 : 0. Ir Anykščių rajono atstovai „Algrida“ - stipriausi Utenos apskrityje.

1452381_427569294032497_1774975962_n_1.jpg

2013-10-30 - Pro memoria Vytautui Leščiui

Skaudžią netekties ir liūdesio valandą futbolo bendruomenė reiškia užuojautą velionio šeimai ir artimiesiems.

Mūsų atmintyje a.a. Vytautas liks  futbolo tradicijų puoselėtoju, treneriu, komandos draugu, bičiuliu.

 

Šv. Mišios už velionį bus aukojamos lapkričio 1 d. 9 val. Anykščių Šv. Mato bažnyčioje.

 

foot_2_1.jpg

2013-10-20 - Su!
Sveikiname klubo trenerį Juozą su gimimo diena!!!
2013-09-30 - UAFA 2013 finišas

Sekmadienį, baigėsi šių metų UAFA pirmenybės. FSK Anykščiai namuose priėmė jau čempionų titulą užsitikrinusius SC Visaginas futbolininkus. Jiems tai buvo paskutinis pasispardymas, o tuo tarpu mūsiškiams tai buvo lemiamos rungtynės – medaliai bus ar ne?

DSC01929_1.JPG

Galbūt anykštėnai tikėjosi, jog svečiai bus atsipalaidavę, bet pirmąją rungtynių minutę suprato klydę... Kai visai netikėtai praradę kamuolį sulaukė svečių kontratakos ir M. Buško išvedė čempionus į priekį. Vėliau jėgos išsilygino, žaidimas vyko abejose aikštės pusėse ir visą kėlinį kamuolys neįlėkė nė į vienos komandos vartus.

DSC02164_1.JPG

Po pertraukos anykštėnai susiėmė ir nusprendė, jog dar gali parodyti priešininkams, kad ne veltui kovoja dėl antrosios pirmenybių vietos. Futbolininkai nuo antrojo kėlinio pradžios pradėjo spausti varžovus ir 47 minutę, negausiam anykštėnų palaikyti atėjusių džiaugsmui, D. Vaitkus išlygino rezultatą. Tai pakėlė žaidėjų tikėjimą pergale ir jie vis dažniau pradėjo kurtis progas prie visaginiečių vartų, tačiau vis nepavykdavo jų užbaigti taikliu smūgiu į vartus. FSK Anykščiai futbolininkai nenustojo bandyti, tačiau laikas jiems nebuvo palankus. Teisėjui paskelbus varžybų pabaigą, rezultatas išliko toks pat 1:1.

Nors paskutinėse  pirmenybių varžybose nenusileidome čempionams, tačiau teko pripažinti, jog šį sezoną baigiame be medaliu. Vieno taško skirtumu užimta IV vieta.

Dėkojame visiems palaikiusiems šio sezono metu. Lauksime jūsų žiemos sezone!

Sveikiname pirmenybių nugalėtojus.

Varžybų foto

Apdovanojimų foto

2013-09-16 - Rungtynės su Rokiškio FK

UAFA čempionato priešpaskutinio turo rungtynes FSK „Anykščiai“ žaidė namuose su pajėgia Rokiškio komanda. Pergalės reikėjo abiems komandos kovojant dėl prizinių vietų, nes priešpaskutinio turo rungtynėse Visagino komanda sutriuškinusi Utenos FK Auto 1 Logistics komandą tapo pirmenybių čempionais. Anykštėnai turbūt sužaidė geriausias savo rungtynes, nes galėjo parinkti optimaliausią šiai dienai komandos sudėtį. Pirmame kėlinyje svečiai iš Rokiškio neturėjo jokių galimybių pasižymėti, o anykštėnai atsakė dviem M. Valančiūno ir vienu M. Latatujevo įvarčiais. Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, turėjo progų pasižymėti tiek anykštėnai, tiek svečiai. Galutinis rungtynių rezultatas 3:0 anykštėnų naudai. Sekančios rungtynės vyks po dviejų savaičių taip pat namuose su nugalėtojų titulą jau užsitikrinusia Visagino komanda, pergalės atveju anykštėnai gali iškovoti sidabro medalius. Kviečiame visus palaikyti Anykščių futbolininkus.

2013-09-09 - Kviečiame į treniruotes!
Kiekvieną pirmadienį, trečiadienį bei penktadienį kviečiame į futbolo treniruotes miesto stadione!

2013-09-09 - Įsibėgėja II-asis Utenos apskrities pirmenybių ratas
FSK „Anykščiai“ futbolininkai pirmąsias rungtynes po vasaros atostogų žaidė namuose rugpjūčio 15 d. su Utenos FK 2003 komanda. Tai buvo UAFA Select Cup 2013 taurės varžybų pusfinalio rungtynės. Mūsų futbolininkams eilinį kartą pakišo kojas neišnaudotos galimybės, pritrukdavo arba sėkmės arba meistriškumo, priešingai nei Utenos futbolininkams, kurie į anykštėnų vartus smūgiavo, gal tik keletą kartų, tačiau šventė pergalę rezultatu 2:0. Taip anykštėnams baigėsi taurės varžybos. Pirmąsias prasidėjusio UAFA čempionato rungtynes Anykščių futbolininkai žaidė rugpjūčio 24 d. išvykoje su Kupiškio „Narjanta“. Tai nebuvo mūsų futbolininkams sunkios rungtynės, nes jau rungtynių pradžioje kupiškėnai sugebėjo prasižengti savo baudos aikštelėje, ko pasėkoje buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį mūsų futbolininkai realizavo. Praėjus vos keletui minučių po vieno iš rungtynių epizodo, rungtynių teisėjas Kupiškio komandos žaidėjui parodė raudoną kortelė. Tai galutinai palaužė priešininkus, kurie nusileido mūsiškiams rezultatu 1:4. Antrosios rungtynės turėjusios įvykti paskutinę vasaros dieną, neįvyko – neatvykus Utenos FK Auto1 Logistic komandai. Anykštėnams buvo įrašytas techninis laimėjimas. Trečiosios čempionato rungtynės įvyko rugsėjo 7 d. Anykščiuose, su komanda, kuri anykštėnus eliminavo iš taurės varžybų, tai Utenos FK 2003 komanda, kuri turnyrinėje lentelėje vienu tašku lenkė mūsų futbolininkus. Anykštėnams šiose rungtynėse dėl įvairių priežasčių negalėjo padėti nei vienas iš vartininkų, todėl reikėjo aukoti atakų lyderį Marių, skiriant jį ginti anykštėnų vartus. Vėl kaip ir taurės varžybose anykštėnai niekaip negalėjo įtvirtinti įvarčiu savo pranašumo taip ir šiose rungtynėse. Anykštėnai beveik visas rungtynes atakavo, spaudė priešininkus, tačiau ir uteniškiai nesnaudė ir sugebėjo surengti keletą pavojingų kontratakų, tačiau nesugebėjo įmušti įvarčio dėka gerai vartus ginusio Mariaus. Rungtynės baigėsi taikiai rezultatu 0:0. Sekančias rungtynes anykštėnai žais su Rokiškio komanda. Tikslus rungtynių laikas ir data bus paskelbta vėliau. Linkime sėkmės anykštėnams ir tikimės didesnės paramos iš vietinių sirgalių.
2013-09-03 - Su vasara pasibaigė ir rajono futbolo piemnybės

2013 m. rugpjūčio 22 d. baigėsi trečiosios Anykščių rajono futbolo pirmenybės. Per daugiau kaip du mėnesius buvo sužaistos 72 rungtynės, pelnyti 435 įvarčiai, vidutiniškai po 6 įvarčius per rungtynes, buvo parodyta 16 geltonų ir viena raudona kortelė.

1237149_392696527519774_1599392411_n_1.jpg

Anykščių rajono futbolo pirmenybių nugalėtojais eilinį kartą tapo verslininko entuziasto Alvaido Vilūno vedama Algridos komanda.

1003543_392701424185951_1686612788_n_1.jpg

Antri liko, favoritais „ant popieriaus“ laikyta Dainuvos Nuotykių Slėnio komanda.

1150889_392705287518898_223917946_n_1.jpg

Treti – pirmenybių staigmeną pateikusi Troškūnų komanda, kuri liko trečia tik po paskutinio turo, vietą užleisdama minėtai Dainuvos Nuotykių Slėnio komandai.

1238219_392703067519120_2008915492_n_1.jpg

Taip pat buvom išdalyti asmeniniai prizai: geriausiu pirmenybių žaidėju buvo išrinktas Algridos komandos atstovas jaunasis Rytis Prušinskas, prizas už daugiausia įmuštų įvarčių atiteko R. Prūšinsko komandos kolegai, tarp kitko antrus metus iš eilės, sportininkui universalui Renatui Puikiui įmušusiam 24 įvarčius, geriausiu pirmenybių vartininku tapo Kavarsko komandos atstovas Mindaugas Tepcovas, jauniausio žaidėjo prizas atiteko Žvaigždžių komandos puolėjui Faustui Kamarauskui, vyriausiojo bet ne prasčiausiojo žaidėjo prizas atiteko Troškūnų komandos universaliam žaidėjui Valdui Skliausčiui.

Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo Utenos apskrities futbolo asociacijos prezidentas Dainius Širvys, futbolo sporto klubo „Anykščiai“ vyriausiasis treneris Juozas Šiaučiulis.

601491_392709804185113_465046297_n_1.jpg

Turnyro organizatoriai dėkoja visiems prisidėjusiems prie turnyro organizavimo, turnyro rėmėjams: Anykščių kūno kultūros ir sporto centrui, Utenos apskrities futbolo asociacijai, UAB „Vilmergės alus“.

Turnyrinė lentelė |

 ***

2013-07-18 - Anykščių rajono futbolo pirmenybėse baigėsi I ratas

Š.m. liepos 16 d. baigėsi Anykščių rajono pirmenybių I ratas. Per I ratą buvo sužaistos 36 rungtynės, įmušta 225 įvarčiai, vidutiniškai 6 įvarčiai per rungtynes, buvo parodytos 6 geltonos kortelės. Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas yra L. Petkevičius iš Troškūnų komandos su 13 įvarčių. Algridos komanda, kuri pirmą ratą baigė užimdama I turnyrinės lentelės vietą, įmušė 47 įvarčius. Policijos komanda prasileido 55 įvarčius.

943635_660352700659541_605778358_n_1.jpg

Trumpai apie kiekvieną komandą:

Algrida:

Šių metų lyderiai, pareitų metų nugalėtojai, išlaikę komandos branduolį, kurios ašis yra patyręs, „profesionalo duonos“ legendiniame Vilniaus „Žalgiris“ ragavęs Raimondas Vilūnas. Šalia jo gerai aikštelėje jaučiasi rezultatyviausias praeitų metų pirmenybių žaidėjas R. Puikis, kuris šiuo metu nežiūrint traumos su 11 įvarčių yra ketvirtas pagal rezultatyvumą. Didelę pažangą yra padaręs jaunasis Rytis Prušinskas, kuris turi didelį potencialą, kiekvienas rungtynes sugebėdamas žaisti vis geriau ir geriau.

Troškūnų komanda:

Tai jaunystės ir patirties turinti komanda, kurioje žaidžia nenuilstantis sporto entuziastas, graikų-romėnų imtynių Anykščių krašto legenda Arvydas Krikščiūnas. Tai nenuspėjama komanda, kurioje gali sužibėti bet kuris žaidėjas, jų jėga slypi puikiame kolektyve. Ši komanda tik paskutiniame pirmenybių ture 1:4 nusileido Algridos futbolininkams taip patirdami pirmą pirmenybių pralaimėjimą. I rate daugiausia įvarčių yra įmušęs taip pat Troškūnų komandos atstovas Lukas Petkevičius.

Dainuvos nuotykių slėnio komanda:

Galima šią komanda apibūdinti vienu žodžiu „gera“ komanda, nuo kurios nusisukusi sėkmė. Šios komandos branduolį sudaro FSK „Anykščiai“ komandos lyderiai ir vedantys žaidėjai: Marius Valančiūnas, Andrius Švagždys, Ignas Šiaučiulis, Marius Latatujavas ir savo tėvo pėdsakais, kažkada žaidusio ir gerai žaidusio Sauliaus Juodelio sūnus Matas Juodelis. Negalima pamiršti ir už Anykščių jaunimo komandą žaidžiančio Daliaus Šiaučiūno bei futbolo vis nenorinčio pamiršti ir gerai talkinančio savo vyresniems draugams Lino Bečelio, kuris nesugadintų ir FSK  „Anykščiai“ komandos žaidimo.

Žvaigždės:

Šią komandą sudaro 1998 m jaunimo komandos nariai ir dar keletas vyresnio amžiaus žaidėjų. Žvaigždėmis kol kas pavadinti jų negalim, tačiau kas žino jei taip ir toliau tobulės, stengsis, sunkiai dirbs vieną dieną garsins ne tik Anykščius bet ir Lietuvą. Ši komanda turnyrinėje lentelėje po pirmo rato užima ketvirtą vietą ir jei viskas seksis gerai, antrame rate gali stipriau pasipriešinti ir lyderiams.

Olsoniniai:

Komanda, kurios sudėtyje yra pagrindinis FSK Anykščiai“ vartininkas Aurimas Asačiovas pavyko suburti neblogą kolektyvą, kurie lengvai nenusileidžia bet kuriam varžovui, kiekvienose varžybose kovoja tik dėl pergalės. Įpusėjus pirmam ratui prie komandos prisidėjo iš užsienio grįžęs Kasparas Šimkus, kuris labai sustiprino komandą.

Jaros Sauga:

Tai saugumu besirūpinančios bendrovės komanda, kuri yra padariusi didelę pažangą lyginant su ankstesnėmis Anykščių rajono pirmenybėmis. Ši komanda „gyva“ dėka bendrovės vadovo Arvydo Antanavičiaus didelio entuziazmo. Prizininkais gal ir nebetaps tačiau lyderiams nervus dar patampys.

Kavarsko komanda:

Šios komandos žaidimas labai priklauso nuo žaidėjų drausmės ir lankomumo, jei pavyksta susirinkti visiems tai būna sunku bet kuriam varžovui. Tikimės, kad kavarskiečiai padarys atitinkamas išvadas ir antrame rate parodys ką gali.

Savi:

Tai smagi jaunimo komanda susibūrusi iš draugų, klasiokų, kuriuos vienija aistra futbolui. Nesvarbu kaip jiems besisektų, jie visada drausmingai ir draugiškai renkasi į kiekvienas rungtynes. Galbūt jiems trūksta futbolo abėcėlės, tačiau noro, energijos ir ambicijų galėtų pavydėti kiekvienas. Reikia tik pasidžiaugti, kad jaunimas gali save atrasti ne tik prie kompiuterio bet ir futbolo aikštėje. Reikia manyti, kad jie ir toliau nepraras optimizmo ir II rate pateiks staigmenų.

Policija

Tai policijos pareigūnų komanda, kuri praleidusi praeitą sezoną šį sezoną sugrįžo. Nežiūrint didelio noro niekaip nesiseka iškovoti nors taško. Pertrauka Policijos komandai leis padaryti tam tikras išvadas ir kas žino, gal II rate pasiseks nutraukti šį nelinksmą nesėkmių ruožą.

PIRMENYBIŲ STATISTIKA

Rungtynių skaičius: 36 rungtynės

Įmušti įvarčiai: 225

Vidutiniškai 6 įvarčiai per rungtynes

Geltonos kortelės: 6

Rezultatyviausi žaidėjai:

L. Petkevičius (Troškūnai) – 13

R. Prūšinskas (Algrida) – 12

M. Valančiūnas (Dainuvos nuotykių slėnis) – 12

R. Puikis (Algrida) – 11

R. Vilūnas (Algrida) – 10

V. Kisielius (Jaros sauga) – 9

L. Jakniūnas (Žvaigždės) – 9

T. Sniceris (Troškūnai)– 8

A. Švagždys (Dainuvos nuotykių slėnis) – 8

Lukas Bečelis (Olsoniniai) – 7

Geltonos kortelės:

M. Damauskas (Troškūnai) – 1

K. Bagdonas (Olsoniniai) – 1

V. Kisielius (Jaros sauga) – 2

A. Paužuolis (Jaros sauga) – 1

Antanaitis (Policija) - 1

II ratas prasidės liepos 25 d. įprastu laiku (19 ir 20 val)

Turnyrine lentelę bei viso rato tvarkaraštį galite rasti atitinkamai pavadintose tinklapio skiltyse.

 

 

 

 

2013-06-21 - Šių metų rajono pirmenybėse įvyko pirmosios kovos

Birželio 18 d. prasidėjo Anykščių rajono futbolo pirmenybės. Norą dalyvauti šiose pirmenybėse pareiškė 9 komandos. Pirmąją rungtynių dieną buvo sužaistos 4 rungtynės. Vienu metu vyko po dvi rungtynes. Pirmieji žaidė Dainuvos Nuotykių slėnis (DNS) prieš Kavarsko komandą.

DSC01594_1.JPG

Šioje dvikovoje nugalėtojais rezultatu 6:4 tapo labiau patyrę DNS Futbolininkai. Tuo pačiu metu vykusiose antrose rungtynėse jėgas išbandė Policijos komanda prieš Troškūnų komandą.

DSC01593_1.JPG

Troškūnų komanda rezultatu 6:0 lengvai nugalėjo Policijos žaidėjus. 20 valandą vykusiose rungtynėse susitiko Savi ir Olsoniniai. Varžybos baigėsi 0:5 Olsoninių naudai.

DSC01710_1.JPG

Antroje poroje susitiko Jaros sauga su pernai metų nugalėtojais Algridos futbolininkais.

DSC01718_1.JPG

6:0 pergalę šventė titulą ginantys Algridos futbolininkai.

Pirmųjų turnyro varžybų foto

 

Antrąją varžybų dieną birželio 20 d. susitiko:

Savi vs Jaros sauga 1:3

Olsoniniai vs Troškūnai 1:3

Dainuvos Nuotykių slėnis vs Policija 11:1

Kavarskas vs Žvaigždės 2:4

 

Po pirmos varžybų savaitės lyderiais su 6 taškais tapo Dainuvos nuotykių slėnio komanda tik dėl geresnio įvarčių santykio aplenkusi gerai rungtyniaujančią Troškūnų komandą.

2013-06-21 - Gimtadienis
Sveikiname Karolį Sereikį, kuris  vakar šventė savo gimimo dieną!!!
2013-06-17 - Gimtadienis!
Sveikiname Marių Valančiūną su gimimo diena! Linkime mušti dar daugiau įvarčių!
2013-06-17 - Rungtynės Rokiškyje

UAFA čempionato IV turo rungtynes FSK „Anykščiai“ žaidė Rokiškyje. Šiais metais anykštėnų žaidimas „buksuoja“, tai patvirtino ir rungtynės su Rokiškio komanda. Pradžia buvo nebloga, komanda žaidė „užsivedusi“, rokiškėnai mažai turėjo galimybių pasižymėti, o anykštėnai priešingai – turėjo daug progų ir vieną iš jų išnaudojo. Baigiantis pirmajam kėliniui, po grubios teisėjų klaidos buvo skirtas kampinis, po kurio rokiškėnai išlygino rezultatą. Pirmas kėlinys taip ir baigėsi. Antrame kėlinyje anykštėnai taip ir neatsitiesė, praleisdami dar du įvarčius ir sugebėdami atsakyti tik vienu. Galutinis rezultatas 3:2 Rokiškio komandos naudai.

Komandos sudėtis: A. Asačiovas, M. Latatujevas, L. Jakniūnas, I. Šiaučiulis, Š. Šiaučiulis, A. Švagždys, R. Prušinskas, M. Juodelis, M. Petrauskas, M. Valančiūnas, M. Prušinskas.

Įvarčius pelnė: M. Valančiūnas ir M. Petrauskas

2013-06-16 - Rajono pirmenybės prasidės jau kitą savaitę!

Kita savaitę Anykščių miesto stadione presides kovos rajono pirmenybėse.

Birželio 18 d. (antradienis)-

19 h:

Dainuvos Nuotykių slėnis vs Kavarskas

Policija vs Troškūnai

20 h:

Savi vs Olsoniniai

Jaros sauga vs Algrida

Visą tvarkaraštį rasite čia ----> Pirmenybiu tvarkarastis.doc

2013-06-14 - Lietuvos senjorų mažojo futbolo pirmenybės

Šį šeštadienį (birželio 15 d.) Anykščių miesto stadione vyks Lietuvos senjorų (50 metų ir vyresni) mažojo futbolo (8x8) pirmenybių antrasis ratas. kuriame savo neblėstančius futbolo įgudžius rodys ir Utenos apskrities senjorai!


7.     12.00 val.     FK Klaipėdos veteran. - FK Veteranas (Kretinga)                                     

8.     12.00 val.     SK Žvelgaitis(Žagarė) - FK Ekrano senjor.

9.     13.00 val.     FK Ekrano senjor. - FVKŠiauliai         

10.    13.00 val      FK Veteranas - FK Utenio senjor.

11.    14.00 val.     FK Klaipėdos veteran. - SK Žvelgaitis

12.    14.00 val.     FVK Šiauliai - FK Utenio senjor.

Ateikite palaikyti Senjorų!

2013-06-11 - Gimtadienis!
Sveikiname Alviną Dūdėną su gimimo diena!!!
2013-06-10 - Anykščiuose finišavo Utenos apskrities mokyklų futbolo žaidynės

Lietuvos seniūnijų mokyklų Utenos apskrities „ GOLAS“ žaidynės

Anykščiuose finišavo Utenos apskrities mokyklų futbolo žaidynės, kuriose dalyvavo 31 komanda iš šio regiono.

2000 m. gimusių vaikų grupėje pirmąją vietą iškovojo Molėtų pagrindinės mokyklos komanda „ Molėtukas“ , antri buvo Visagino „ Verdenės“ gim. , treti Ignalinos  Č.Kudabos pagrindinė mokykla, ketvirti liko Anykščių J.Biliūno gim. komanda.

Geriausiais žaidėjais  buvo pripažinti:

Vartininkas – E.Čugunovas (Visaginas)

Ginėjas  – N.Kėkštas ( Ignalina)

Saugas – M.Urbonas ( Anykščiai)

Puolėjas – A.Kisielius (Molėtai)

Rezultatyviausias žaidėjas - R.Skobas ( Molėtai)

1997 - 1999m. gimusių grupėje stipriausi buvo

1. Anykščių A.Baranausko vid.mokykla

2. Molėtų gimnazija

3. Dusetų „ Ainiai“

4. Visagino „ Žiburio“ pagr. mokykla

5. Užpalių gimnazija

Geriausiais žaidėjais pripažinti:

Vartininkas – K.Katinas ( Anykščiai)

Ginėjas – A.Vilička ( Visaginas)

Saugas – A.Mikučionis ( Užpaliai)

Puolėjas – T.Kasinskas ( Molėtai)

Rezultatyviausias žaidėjas – S.Domarkas ( Dusetos)

Birželio 20 – 21 d.   Kaune mūsų regioną atstovaus Molėtų pagrindinės mokyklos komanda ir Anykščių A.Baranausko vid. mokyklos komanda. Linkime sėkmės finalinėse varžybose.

golas_UAFA_2013_005_2.JPG

 

golas_UAFA_2013_007_1.JPG

 

golas_UAFA_2013_013_1.JPG

 

 2000m golas 2013m.doc

2013m golas 1997-99m.doc

2013-06-06 - Artėja rajono futbolo pirmenybės!

Šiemet, kaip įprastai, miesto stadione kamuolį paspardyti bei savo gabumus galės parodyti rajono futbolininkai mėgėjai .

DSC06405_1.JPG

Birželio 14 d. 18 val miesto stadione vyks pasitarimas dėl 2013 m. Anykščių rajono futbolo pirmenybių!

Norinčius dalyvauti turnyre, kviečiame atvykti!

Pirmenybių nuostatus rasite čia --->

2013 m rajono pirmenybiu nuostatai.doc

2013-06-04 - Sveikiname!
Sveikiname komandos kapitoną Andrių Švagždį, kuris šiandien švenčia savo gimimo diena!!!
Linkime neblėstančio užsidegimo ir tvirtos kojos!
2013-05-22 - Gera pradžia – pusė darbo

Prieš porą savaičių prasidėjusiose UAFA pirmenybėse 2013, mūsų komanda neturėjo progos parodyti savo žaidimo. Nesusirinkus priešininkų komandai, varžybos neįvyko, FC Narjanta buvo įskaitytas techninis pralaimėjimas 3:0.

Praėjusį šeštadienį, Anykščių miesto stadione FSK Anykščiai susitiko su uteniškiais FK Auto1 Logistics. Mūsiškiai priešininkus tiesiog sutriuškino, varžybos baigėsi rezultatu 8:0.

Įvarčius įmušė:

8' 43' 51' 70' 77' M. Valančiūnas;

40' D. Vaitkus;

48' R. Prušinskas;

56' M. Juodelis.

Šį savaitgalį, gegužės 25 d. komandos laukia varžybos su kita Utenos komanda „FK 2003 Utena”.

2013-05-06 - UAFA 2013 pirmenybės prasideda!!!

Po trumpos pertraukos futbole Anykščiuose, jau galime paskelbti, jog UAFA 2013 pirmenybės prasideda!

Šimet pirmenybėse dalyvaus 6 Utenos apskrities komandos: FSK Anykščiai, SC Visaginas, FK Auto1 Logistics, Rokiškio FK, Kupiškio FC Narjanta bei FK 2003 Utena.

Ateinantį šeštadienį, gegužės 11 d. FSK Anykčiai startuos pirmenybėse varžybomis namuose su kupiškėnais FC Narjanta. Varžybų pradžia 14 val.

Kviečiame visus palaikyti Mūsų komandos!

Daugiau informacijos apie pirmenybes galite rasti UAFA tinklapyje

2013-04-24 - Kviečiame į žaidynes "Golas 2013"
2013-04-23 - Gimimo diena
Su gimimo diena sveikiname Audrių Diškevičių!
2013-04-09 - Kovos salėje baigėsi

 

Š.m. balandžio 6 d. Utenoje vyko paskutinis UAFA senjorų salės futbolo turnyras, kuriame anykštėnai surinko optimaliausią komandos sudėtį. Tačiau vėlgi, nuo anykštėnu nusisuko sėkmė. Visas tris pogrupio rungtynes anykštėnai pralaimėjo vienodu rezultatu 0:1. Kovoje dėl 7 vietos Anykščių senjorai nugalėjo Molėtų senjorų komandą rezultatu 4:0 ir galutinėje turnyro lentelėje užėmė 7 vietą.

DSC09724_1.JPG

 

Visuose turnyruose anykštėnus atstovavo šie futbolininkai: M. Vilūnas, R. Vilūnas, A. Vilūnas, R. Vaitkus, V. Petronis, A. Rabašauskas, I. Kovalenko, O. Skaržauskas, G. Skaržauskas, D. Prūsevičius, J. Šiaučiulis, L. Tamašauskas, R. Puikis, S. Pesliakas.

S. Pesliakas buvo išrinktas geriausiu komandos žaidėju.

DSC09804_1.JPG

 

Linkime mūsų senjorams nenuleisti rankų ir ateityje sudalyvauti dar daugybėje turnyrų ir pasiekti daug pergalių.

 

Tuo tarpu FSK Anykščiai futbolininkams salės futbolo sezono pabaiga buvo itin nesėkminga.

Kovoje dėl 3-ios vietos komanda susitiko su Kupškio FC Narjanta. Mūsiškiai niekaip nesugebėjo atrasti darnaus žaidimo ir užbaigti atakų, komandos dvasios nepakelė ir gautos dvi raudonos kortelės, priešininkams nusileido rezultatu 1:4.

DSC09809_1.JPG

 

Geriausiu komandos žaidėju išrinktas komandos kapitonas Andrius Švagždys.

O „Terminatorius“ – Marius Valančiūnas pripažintas rezultatyviausiu turnyro žaidėju (13 įvarčių)!

 

Nors žiemos sezonas baigėsi be prizinių vietų, komanda nenuleidžia rankų, laukiame kol stadione nutirps sniegas ir ruošiamės lauko sezonui. FSK Anykščiai parodys savo ryžtą didesnėse erdvėse!

 

Dėkojame Visiems už palaikymą!!!

 

Senjorų varžybų foto

FSK - Narjanta foto

2013-04-04 - Savaitgalį baigsis salės futbolo turnyrai

Ateinantį šeštadienį, balandžio 6 d., Utenos DSC vyks paskutinės šio sezono salės futbolo varžybos.

Nuo 10 val. vyks UAFA Senjorų salės futbolo turnyro varžybos Utenos miesto mero taurei laimėti.

15 val. FSK Anykščiai susitiks su Kupiškio FC Narjanta kovoje dėl UAFA Joma Žiema 2013 turnyro 3-iosios vietos.

Kviečiame palaikyti mūsų miesto komandą!

2013-03-30 - Gimtadienis!
Sveikiname Šarūną Šiaučiulį su gimimo diena!!!
2013-03-27 - „Juodas“ savaitgalis

Praeitą savaitgalį Anykščių futbolininkai žaidė dvejas UAFA salės futbolo čempionato rungtynes išvykoje su Visagino ir namuose su Kupiškio komandomis.

Komandos sudėtis rungtynėse su Visagino komanda: A. Asačiovas, A. Švagždys, Š. Šiaučiulis, R. Prušinskas, M. Valančiūnas, M. Latatujevas, M. Prušinskas, L. Jakniūnas, S. Pesliakas.

Anykštėnams šiose rungtynėse negalėjo padėti traumuoti M. Juodelis ir I. Šiaučiulis. Rungtynės prasidėjo anykštėnams palankia linkme. Mūsų futbolininkai dominavo visą pirmą kėlinį tai atsispindėjo ir pirmo kėlinio rezultate 3:4 anykštėnų naudai. Antras kėlinys nieko blogo nelinkėjo, tačiau po labai apmaudžių klaidų gynyboje, visaginiečiai išlygino ir persvėrė rezultatą savo naudai. Nuo tada anykštėnai nebegalėjo atsigauti ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 5:8.

Sekmadienį FSK „Anykščiai“ susitiko su Kupiškio futbolininkais. Anykštėnams buvo labai reikalinga pergalė. Komandos sudėtis šiose rungtynėse buvo šiek tiek pakitusi, nebuvo M. Latatujevo, kuris su Visagino komanda gavo traumą ir papildė traumuotų anykštėnų gretas. Mūsiškiai šiose rungtynėse taip ir nesugebėjo atsigauti po kartaus pralaimėjimo visaginiečiams ir atrodė ganėtinai blankiai, nors tuo pačiu reikėtų pagirti ir kupiškėnus, kurie labai gerai gynėsi. Rungtynės baigėsi 3:5 kupiškėnų naudai.

Anykštėnai savo pasirodymą grupinėse varžybose jau baigė. Dabar anykštėnų turnyrinė padėtis priklauso nuo kitų komandų. Palinkėkime jiems sėkmės ir gerų startų didžiajame futbole.

2013-03-25 - Gimtadienis
Sveikiname Mantą Džiugą su gimimo diena!!!
2013-03-15 - Gimtadienis
Sveikiname Danielių Vaitkų, šiandien švenčiantį savo gimtadienį!
2013-03-11 - Trečiosios salės futbolo rungtynės

Šį savaitgalį t.y. kovo 9 d. anykštėnai savo aikštelėje susitiko su Rokiškio „FK Rokiškis“ futbolininkais. Šios rungtynės prasidėjo neįprastu laiku- 10.30 , nes iš kart po varžybų turėjo prasidėti respublikinės graikų-romėnų imtynių  varžybos. FSK „Anykščiai“ šioms varžyboms registravo šiuos žaidėjus: A. Asačiovas, A. Švagždys, Š. Šiaučiulis, M. Latatujevas, M. Valančiūnas, L. Jakniūnas, M. Prušinskas, R. Prušinskas, S. Pesliakas.

Varžybas anykštėnai pradėjo taip pat energingai kaip ir pareitą savaitę su Auto1 Logistics ir jau praėjus 5 minutėms rezultatas buvo 2-0. Įpusėjus pirmam kėliniui rezultatas jau buvo 4-0 tačiau rokiškėnai, atrado savyje jėgų ir po tokio antausio nepasidavė ir pabaigė pirmą kėlinį rezultatu 4-2.

Antrame kėlinyje anykštėnai žaidė sau įprastu ritmu, tačiau niekaip negalėjo „pramušti“ rokiškėnų vartininko. Antrame kėlinyje buvo pelnyti du įvarčiai, vieną pelnė Rokiškio komanda, kitą anykštėnai. Varžybos pasibaigė rezultatu: 5-3. FSK „Anykščiai“ Ivarčius įmušė: M . Valančiunas, R. Prušinskas, A. Švagždys- 2, L. Jakniūnas.    

2013-03-08 - Kovo 8

Mielos Moterys, sveikiname Jus su gražia švente! Linkime kantrybės ir kasdieninės šypsenos veide!!!

FSK Anykščiai komanda

geles.jpeg

2013-03-04 - Komandos startai salės futbolo čempionate

FSK „Anykščiai“ pagrindinė komanda, dar pareitą savaitę, rungtynėmis su Zarasų „FK Liepsna“ pradėjo UAFA salės futbolo pirmenybes „Joma Žiema 2013“. Tose rungtynėse mūsų futbolininkai šventė pergalę 6:3.

Šį savaitgalį t.y. kovo 3 d. anykštėnai savo aikštelėje susitiko su Utenos „Auto1 Logistika“ futbolininkais. Šiose rungtynėse FSK „Anykščiai“ registravo šiuos žaidėjus: A. Asačiovas, A. Švagždys, I. Šiaučiulis, Š. Šiaučiulis, M. Juodelis, M. Latatujevas, M. Valančiūnas, L. Jakniūnas, M. Prušinskas, R. Prušinskas.

DSC09673__Copy__1.JPG

Mūsų futbolininkai rungtynes pradėjo kovingai nusiteikę ir jau po 8 minučių rezultatas buvo 3:0 anykštėnų naudai. Tai tesėsi neilgai. Iniciatyvą netrukus perėmė Auto1 Logistika futbolininkai ir rezultatą ne tik sulygino bet ir persvėrė savo naudai. Pirmas kėlinys baigėsi 4:5 uteniškių naudai.

Antras kėlinys prasidėjo mūsų futbolininkų „šturmu“, tačiau tai jokios naudos neatnešė, priešingai – futbolininkai iš Utenos pasinaudojo mūsų futbolininkų noru atakuoti ir po vienos iš kontratakų pelnė įvartį. Kaip vėliau paaiškėjo tai buvo paskutinis rungtynių įvartis ir pirmas FSK „Anykščiai“ komandos pralaimėjimas.

FSK „Anykščiai“ įvarčius pelnė: 3 – M. Valančiūnas ir 2 (vienas į savo vartus) – M. Juodelis.

Foto

Sekančias rungtynes kovo 9 arba 10 dienomis,  anykštėnai savo aikštelėje žais su FK Rokiškio futbolininkais. Apie tikslų rungtynių laiką informuosime vėliau.

2013-03-03 - Anykščių senjorų kova dėl Visagino merės taurės

Š.m. kovo 2 d. Visagine FSK Anykščių senjorai dalyvavo ketvirtame JOMA ŽIEMA 2013 salės futbolo turnyre Visagino merės Dalios Štraupaitės taurei laimėti. Šiame turnyre anykštėnų pogrupyje buvo Pasvalio, Kupiškio bei Utenos „FK2003“ senjorų komandos. Šį kartą Anykščių senjorams negalėjo padėti ankstesniuose turuose žaidę broliai Skaržauskai bei Irmantas Kovalenko. Paskutinę minutę pavyko prikalbinti ilgametį, vieną iš daugiausiai įvarčių per visą futbolo klubo gyvavimo istoriją pelniusį FSK „Anykščiai“ komandos žaidėją, šiuo metu duoną sau ir šeimai uždirbantį Anglijoje Aidą Misiūną. Anykščių futbolo aistruoliams tai labai gerai žinomas futbolininkas, kurį dar 1996 metais norėjo įsigyti tuo metu aukštas pozicijas Lietuvos futbole užėmęs futbolo beisbolo klubas „Kaunas“. Visgi anykštėnai nuvyko, kad ir „nukraujavusios“ sudėties.

Pirmos rungtynėse varžovais buvo Pasvalio komanda, kuri paskutiniame turnyre, kuris vyko Anykščiuose, tik po nuožmios kovos finale dėl 1 vietos nusileido Visagino komandai. Anykštėnų tai netrikdė ir po atkaklios kovos pavyko išplėšti pergalę, rezultatu 2:1.

Antras rungtynes anykštėnai žaidė su senjorais iš Kupiškio, kurie visuose turnyruose demonstruoja gerą žaidimą. Nežiūrint anykštėnų žaidybinės persvaros, rungtynės baigėsi taikiai 1:1.

Trečiose pogrupio rungtynėse anykštėnams reikėjo tik pergalės, kuri leistų kovoti dėl prizinių turnyro vietų, pirma pogrupyje užimta vieta, suteiktų galimybę žaisti finale, o antra pogrupyje užimta vieta, leistų žaisti dėl trečios turnyro vietos. Šiose rungtynėse anykštėnų laukė, dviejų turnyrų finalininkai Utenos „FK2003“ futbolininkai. Aikštelėje vyko bekompromisė kova, vietomis perėjusi net į grumtynes, tačiau anykštėnai atsilaikė ir šventė pergalę rezultatu 2:1. Dabar viskas priklausė nuo Kupiškio komandos, kuri rezultatu 6:0 įveikė „išsekusią“ Pasvalio komandą ir dėl geresnio įvarčių santykio užėmė pogrupyje I vietą.

Kovoje dėl trečios turnyro vietos anykštėnų laukė Utenos „Bleiras“ futbolininkai. Nors ir anykštėnai visą laiką kontroliavo situacija bei likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos vedė rezultatu 3:1 nesugebėjo išlaikyti pranašumo ir leido priešininkams sulyginti rezultatą, ir varžybų baigtį turėjo nuspręsti 6 metrų baudiniai. Baudinius geriau mušė uteniškiai, kurie ir iškovojo 3 turnyro vietą.

Nežiūrint visko, anykštėnai šiame turnyre parodė charakterį, tikrą komandos dvasią ir sužaidė geriausias savo rungtynes. Už tai jiems didelis AČIŪ ir sėkmės paskutiniame šio turnyro etape, kuris balandžio 6 d. vyks Utenoje.

2013-02-20 - Prasideda salės futbolo pirmenybės 2013!
Jau šį savaitgalį prasideda UAFA salės futbolo pirmenybės "Joma Žiema 2013".
Pirmenybėse dalyvauja 6 komandos: FSK Anykščiai,
FK Narjanta,
Rokiškio FK,
Auto1 Logistics,
FK Liepsna,
Utenos DSC.

 Varžybos vyks vieno rato sistema. Finale susirungs 4 geriausios.
Šį savaitgalį FSK Anykščiai futbolininkai pirmenybes pradės išvykoje Zarasuose, su FK Liepsna komanda.
Linkime anykštėnams puikaus pirmenybių starto!

2013-02-14 - Gimtadienis
Sveikiname Šarūną Dubauską su gimimo diena!!!
2013-02-12 - Gimimo diena
Šandien savo gimimo dieną švenčia Mykolas Pesliakas! Sveikiname!!!
2013-02-10 - Gimtadienis
Sveikiname Vytautą Kisielių, šiandien švenčiantį savo gimimo diena!
2013-02-06 - Gimtadienis!
Šiandien savo gimimo dieną švenčia klubo vadovas Saulius Pesliakas! Nuoširdžiai sveikiname, linkime neblėstančio entuziazmo bei sportinės ištvermės spardant kamuolį!
2013-02-04 - Senjorų salės futbolo turnyras Anykščiuose

 Š.m. vasario 2 d. vyko UAFA senjorų salės futbolo turnyro 3 turas Anykščių rajono mero S. Obelevičiaus taurei laimėti. Anykštėnai žaidė šeimininkų teisėmis, tačiau varžybos susiklostė nepalankiai.

 Pirmos rungtynės su gerai pažįstama Utenos komanda kėlė optimizmą, anykštėnai pirmieji įmušė įvartį ir rodos kontroliavo žaidimo eigą, tačiau sau įsimuštas įvartis išbalansavo tolimesnį komandos žaidimą. Rungtynės baigėsi 1:1.

 Antrose rungtynėse su neįvertinta Pasvalio komanda anykštėnams reikėjo pergalės siekiant pogrupyje užimti pirmą vietą, kuri garantuotų vietą finale. Rungtynių eigą kontroliavo Anykščių senjorai, tačiau pasvaliečiai pirmieji įmušė įvartį. Ilgai netrūkus po brolių Mindaugo ir Alvaido Vilūnų kombinacijos, pastarasis galva įmušė gražų įvartį ir taip išligino rezultatą. Po to sekė aibė progų, kurių anykštėnai nesugebėjo realizuoti ir dėl to pasitvirtino futbole nerašyta taisyklė „neįmuši tu, įmuša tau“. Varžybos baigėsi 1:2 Pasvalio senjorų komandos naudai.

 Trečiose rungtynėse mūsiškiai, pergalės atveju galėjo pogrupyje užimti antrą vietą, tačiau nesugebėjo įveikti drausmingai besiginančių Rokiškio senjorų, kurie vienos iš kontratakų metu pelnė vienintelį rungtynių įvartį.

Paguodos varžybose dėl 7 vietos anykštėnai „nepasigailėjo“ molėtiškių kuriuos sutriuškino 3:0.

 Anykščių senjorų komanda dėkoja visiems atvykusiems pažiūrėti ir palaikyti mūsų komandos.

Video

2013-02-02 - Gimtadieniai
Sveikiname Kasparą Šimkų ir Rytį Prušinską, kurie šiandien švenčia savo gimimo dienas!!!
2013-01-30 - Vyks senjorų salės futbolo varžybos miesto mero taurei laimėti!
Š.m. vasario 2 d. vyks Utenos apskrities futbolo asociacijos (toliau – UAFA) organizuojamas senjorų (nuo 35 m. amžiaus) salės futbolo turnyras Anykščių rajono mero S. Obelevičiaus taurei laimėti. Varžybos vyks A. Baranausko vidurinės mokyklos sporto salėje. Varžybų pradžia – 10.00. 
UAFA senjorų salės futbolo varžybos suskirstytos į 5 turus, kurie vyksta skirtinguose miestuose. Varžybos prasidėjo 2012 m. gruodžio 8 d. Molėtuose, po to sekė 2013 m. sausio 5 d. Pasvalys ir dabar 2013 m. vasario 2 d. Anykščių, Pasvalio, Utenos „Bleiras“, Rokiškio, Utenos „FK2003“, Molėtų, Kupiškio bei Visagino komandos renkasi į Anykščius kovoti dėl Anykščių rajono mero S. Obelevičiaus taurės.
Turnyro rezultatai priklausomai nuo užimtos vietos sumuojasi ir paskutiniame ture, kuris vyks š.m. balandžio 4 d. Utenoje paaiškės UAFA senjorų salės futbolo varžybų nugalėtojas. Po dviejų turnyrų anykštėnai su 4 taškais dalinasi 5-8 vietomis su Kupiškio, Molėtų bei Utenos „Bleiras“ komandomis. Turnyrinės lentelės lyderiais išlieka pastaruosius abu turnyrus laimėjusi Utenos „FK2003“ komanda.
 

 Kviečiame visus neabejingus futbolui atvykti pažiūrėti futbolo turnyro!

2013-01-26 - Gimtadienis!
Sveikiname Arūną Atkočiūną šiandien švenčiantį savo gimimo dieną!
2013-01-21 - Gimimo diena!
Su gimimo diena Sveikiname Roką Jakeliūną!!!
2013-01-06 - JOMA ŽIEMA 2013 Pasvalyje

Š.m. sausio 5 d. Pasvalyje FSK Anykščių senjorai dalyvavo JOMA ŽIEMA 2013 salės futbolo turnyre. Šį kartą anykštėnų pogrupyje buvo Kupiškio, Rokiškio bei Visagino senjorų komandos. Anykštėnų komanda, lyginant su praeitu kartu, buvo šiek tiek pasikeitusi, prie komandos prisidėjo dabar Jonavoje gyvenantis buvęs ilgametis „FSK Anykščiai“ vartininkas Irmantas Kovalenko, broliai Ovidijus ir Gelminas Skaržauskai, Darius Prūsevičius, bei didelis futbolo entuziastas Renatas Puikis.

Pirmose rungtynėse su Rokiškio komanda iniciatyva buvo anykštėnų pusėje, tačiau niekaip nepavyko palaužti priešininkų gynėjų bei vartininko, po vienos iš atakų mūsų futbolininkai prarado kamuolį, nespėjo grįžti į gynybą ir rokiškėnai pelnė įvartį, tačiau likusį rungtynių laiką iniciatyva vėl priklausė mūsų komandai ir po užsitęsusios atakos buvo pelnytas kuriozinis įvartis. Įvarčio autorius ne pagal amžių gerai žaidęs Artūras Rabašauskas įvartį įmušė kulnimi. Praeityje šis futbolininkas yra žaidęs už Ukmergės „Vienybės“ ekipą, kuri tuo metu žaidė Lietuvos aukščiausioje lygoje, o futbolininko karjerą baigė Anykščiuose. Rungtynės taip ir baigėsi 1:1.

Antrose rungtynėse su Kupiškio komanda buvo reikalinga pergalė norint kovoti dėl prizinių vietų, tačiau vėl gi pritrūko sportinės sėkmės. Anykštėnai nesugebėjo išlaikyti įgyto vieno įvarčio pranašumo ir rungtynės baigėsi 1: 1.

Trečiose rungtynėse su pajėgia Visagino komanda anykštėnams buvo reikalinga pergalė, tam, kad pogrupyje užimtų antrą vietą ir galėtų kovoti dėl trečios turnyro vietos. Šiose rungtynėse su Visagino komanda anykštėnai nebuvo tokie beviltiški kaip praeito turnyro rungtynėse, tačiau vis tiek visaginiečiai buvo stipresni ir nugalėjo mūsų futbolininkus rezultatu 2:0.

Paguodos rungtynėse dėl 5 vietos su Utenos „ Bleiras“ komanda anykštėnai išplėšė pergalę ir iškovojo 5 turnyro vietą, kuri bendroje įskaitoje pridėjo dar du taškus ir šiuo metu turnyrinėje lentelėje dalinasi 5-8 vietomis su Kupiškio, Utenos bei Molėtų komandomis.

UAFA foto galerija

Sekantis turnyras vyks vasario pirmą šeštadienį (vieta bus patikslinta vėliau).

Palinkėkime mūsų futbolininkams sėkmės.

 

2013-01-05 - Gimimo diena
Sveikiname Marijų Latatujevą su gimimo diena!!!
2013-01-02 - Gimtadienis
Sveikiname Liną Bečelį, šiandien švenčiantį gimimo dieną!
2013-01-01 - New Year!

Smagių Jums visiems futbolo akimirkų šiais metais!

2012-12-25 - Su Šventėmis!

Sveikiname visus su šv. Kalėdomis!

 Gražių bei šiltų Jums visiems švenčių!

a_football_christmas_card_p137307548461482696b2ico_400_1.jpg

2012-12-12 - Gimtadienis
Su gimimo diena sveikiname Renatą Puikį!!!
2012-12-11 - Anykųčių futbolo senjorai Molėtuose

Š.m. gruodžio 8 d. Molėtuose Anykščių senjorai dalyvavo mažojo futbolo turnyre Molėtų mero taurei laimėti. Dalyvavo 8 komandos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius po 4 komandas. Anykštėnų pogrupyje buvo Pasvalio, Molėtų ir Visagino senjorų komandos. Mūsų futbolininkams pogrupio varžybos susiklostė tragiškai, visas pralaimėjo, tačiau dėl 7-8 vietų sugebėjo susiimti ir sausu rezultatu 4:0 nugalėjo Utenos „Bleiras“ komandą ir užėmė priešpaskutinę 7 vietą.

Šiuo turnyru senjorų varžybos nesibaigė. Jos vyks kiekvieno mėnesio pirmą savaitgalį skirtinguose buvusios Utenos apskrities miestuose.

Dėkojame senjorams už neblėstantį norą žaisti futbolą ir linkime sėkmės artimiausiuose turnyruose.

2012-12-10 - Šiandien šventė
Sveikiname visus su Tarptautine FUTBOLO diena!!! Šią garbingą dieną, Mindaugas Vilūnas švenčia gimtadienį! Sveikiname!
2012-12-02 - Gimimo diena
Sveikiname Artiomą Parachonko su gimimo diena!!!
2012-11-19 - LFTA seminaras Molėtuose

Š.m. lapkričio 17 d. jaunieji futbolo sporto klubo nariai Rokas Jakeliūnas, Aurimas Asačiovas, Audrius Masiulionis bei Mykolas Pesliakas dalyvavo Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos ir Utenos apskrities futbolo federacijos organizuotame jaunųjų teisėjų seminare, kuris vyko Molėtuose. Jaunieji anykštėnai pasitikrino bei patobulino savo žinias futbolo taisyklių srityje bei klausėsi FIFA kategorijos teisėjo Sergejaus Slyvos paskaitų bei praktinių patarimų.

Su_FIFA_teiseju_1.JPG

Plačiau www.uafa.lt

2012-11-18 - Gimtadieniai
Sveikiname Alvaidą ir Raimondą Vilūnus šiandien švenčiančius savo gimimo dieną! Sėkmės jums ir ištvermės futbolo aikštėje! Gražios šventės!
2012-10-24 - Gimtadieniai
Šiandien savo gimimo dienas švenčia Laurynas Tamašauskas bei Darius Stumbrys! Sveikiname ir linkime neblėstančios energijos futbolo aikštėje!
2012-10-20 - Gimimo diena
Šiandien savo gimimo dieną švenčia komandos treneris Juozas Šiaučiulis. Sveikiname ir linkime kantrybės, ištvermės bei gražių akimirkų!
2012-10-09 - Lauko futbolo sezonas 2012 baigėsi.

Praėjusį šeštadienį, FSK Anykščiai vyko į Kupiškį, kur susitiko su pagrindiniais sezono varžovais SC Visaginas UAFA SELECT CUP 2012 taurės finale.

Rungtynių pradžioje, visaginiečiai išvedė savo komandą į priekį vienu įvarčiu. Anykštėnai, stengėsi rezultatą pakeisti, tačiau jų bandymai baigdavosi nesėkmingai. Antroje kėlinio pusėje aktyvesni prie priešininkų vartų buvo Visagino futbolininkai. Bet rezultatas liko nepakitęs.

Po pertaukos grįžę futbolinikai kovojo apylygiai. Abejose aikštės pusėse vyko arši kova, tačiau rezultatas nesikeitė. Varžyboms vis artėjant prie pabaigos visaginiečiai pasistengė ir galutinai sužlugdė mūsų komandos viltis šį sezoną pabaigti su nugalėtoju taure rankose.

Varžybos baigėsi rezultatu 0:3.

Taigi, lauko futbolo sezonas baigėsi. FSK Anykščiai komandos kolekciją papildė šių metų UAFA Pirmenybių II vietos taurė bei medaliai.

Dėkojame visiems, palaikiusiems komandą šio sezono varžybose.

DSC08637_1.JPG

MES UŽ ANYKŠČIUS!

Rungtynių foto

2012-10-03 - Baigėsi UAFA Pirmenybės 2012

Praėjusį šeštadienį, baigėsi UAFA pirmenybės 2012. FSK Anykščiai, jas užbaigė varžybomis dėl 2-3 vietos su FK Auto1 Logistics.

Norint užimti II-ąją vietą, mūsų komandai būtų pakakę lygiųjų, tačiau žaidėjai vyko nusiteikę parodyti jog esame pranašesni ir kovoti iki galo.

DSC07905_1.JPG

Prasidėjus varžyboms, atsidavimo žaidimui ir ryžto netrūko nė vienai komandai. 16 min. pirmąjį varžybų įvartį įmušė pirmenybių metu, „terminatoriumi“ pramintas, Marius Valančiūnas. Tačiau atsako ilgai laukti neteko. 22 min uteniškiai rezultatą išlygino. Toliau žaidimas vyko taip, kaip ir rodė rezultatas – apylygiai. Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos, baudos aikštelėje buvo pargriautas D. Vaitkus. Baudinį tiksliai atliko Šarūnas Šiaučiulis ir išvedė mūsiškius į priekį. Likus kelioms sekundėms, Alvinas Dūdėnas taikliu smūgiu į varžovų vartus padidino persvarą ir komanda galėjo lengviau atsikvėpti pertraukos metu.

Antrasis kėlinys nebuvo toks rezultatyvus, nors abi komandos progų pakeisti rezultatą turėjo ne kartą. Emocijų netrūko abejose aikštės pusėse, tačiau atakos vis baigdavosi be įvarčių. Mūsų komandai, žinoma tai buvo tik į naudą, kadangi priekyje buvome net dviem įvarčiais. Galutinį tašką varžybose padėjo M. Valančiūnas, 80 – ąją min įmušęs įvartį. Rezultatu 4:1 FSK Anykščiai pelnė dar 3 taškus bendroje įskaitoje ir antrus metus iš eilės užėmė II – ąją vietą UAFA pirmenybėse.

Rungtynių foto

Pirmenybėse įvarčius komandai pelnė:

9 - Marius Valančiūnas

7 - Alvinas Dūdėnas

3 - Danielius Vaitkus

2 - Rytis Prušinskas

1 - Karolis Šileika, Ignas Šiaučiulis, Andrius Švagždys, Laurynas Jakniūnas, Tomas Bereišis, Šarūnas Šiaučiulis.

Iš viso 27 įvarčiai į priešininkų vartus!

Ateinantį šeštadienį, Kupiškyje, mūsų komanda susitiks su SC Visaginas UAFA SELECT CUP finale.

2012-09-27 - Gimimo diena
Šiandien savo gimimo dieną švenčia Karolis Šileika! Sveikiname!
2012-09-26 - Gimtadienis
Sveikiname Tomą Bereišį, šiandien švenčiantį gimimo dieną!
2012-09-23 - UAFA 2012 pirmenybėse kovosime dėl antrosios vietos

Šeštadienį, Visagine mūsų komanda žaidė lemiamas rungtynes dėl UAFA pirmenybių nugalėtojų titulo.

Abi komandos varžybas pradėjo ryžtingai, tačiau kurį laiką nė viena neparodė savo pranašumo. Sužaidus beveik pusę kėlinio, SC Visaginas futbolininkai rado spragų FSK Anykščiai komandos žaidime ir išsiveržė į priekį. Vėliau dar kartą pasiuntė kamuolį į mūsiškių vartus. Pirmasis kėlinys pasibaigė rezultatu 2:0.

Po pertraukos anykštėnai šiek tiek susitvarkė su žaidimu ir parodė, kad kovoti dar gali. 51-ąją  rungtynių minutę komandos dvasią pakėlė Mariaus Valančiūno įvartis, sušvelninęs rezultatą. Bet visaginiečiai taip pat nenusileido. Netrukus vėl susigrąžino buvusi dviejų įvarčių pranašumą. Vilčių dar buvo ir žaidėjai aktyviai bandė atakuoti varžovų vartus, bet vis nesėkmingai. Rungtynėms baigiantis, paskutiniąją minutę, aikštės šeimininkai dar kartą pasiuntė kamuolį į mūsų vartus.

Taip, rezultatu 4:1, mūsų komandai teko pripažinti, jog visaginiečiai šįsyk buvo pranašesni.

Ateinantį savaitgalį FSK Anykščiai susitiks su FK Auto1 Logistics dėl pirmenybių 2-3 vietos.

O su SC Visaginas, komanda vėl susigrums jau spalio pradžioje vyksiančiame UAFA SELECT CUP 2012 finale.

Foto

2012-09-17 - UAFA pirmenybės 2012 artėja prie pabaigos

Praėjusį šeštadienį, FSK Anykščiai tęsė kovą šių metų UAFA pirmenybėse. Miesto stadione susitiko su FK Utenos Vilkai.

Po paskutiniųjų varžybų, kuriose komanda patyrė nesėkmę ir prarado svarbius taškus, šis susitikimas buvo itin svarbus. Vienintelis tikslas – nugalėti.

DSC07365__Copy__1.JPG

Anykštėnai kaip visad į aikštę išėjo nusiteikę ryžtingai ir netrukus, 2-ąją minutę pirmąjį įvartį įmušė Marius Valančiūnas. Tačiau svečiai nesiruošė nusileisti, 15 min, rezultatą išlygino. Įpusėjant pirmajam kėliniui anykštėnai dar labiau sunerimo, kai Utenos komandos atakos metu, 22 min. M. Valančiūnas išvedė svečius į priekį, smūgiu į savus vartus. Su šia persvara pirmasis kėlinys ir baigėsi.

Antrojo kėlinio pradžioje Marius pataisė padėti, 55 min. išlygo rezultatą. Aikštėje nestigo emocijų, buvo parodyta ne viena geltona kortelė. 66 -ą rungtynių minutę Tomas Bereišis išvedė komandą į priekį taikliu smūgiu į vartus. Minimali persvara, nė vienai komandai neleido atsipalaiduoti. Baigiantis rungtynėms, 90 min. Rytis Prušinskas užtikrino komandai pergalę įmušdamas įvartį. Varžybos tikrai nebuvo lengvos, tačiau nugalėjome rezultatu 4:2.

Pirmenybėse komandai liko sužaisti dvi svarbios varžybos. Jos ir lems galutinius rezultatus. Ateinantį šeštadienį, rugsėjo 22 d. 13 val. varžybos vyks išvykoje, su SC Visaginas, kurie šiuo metu pirmauja 3 taškais.

Foto

2012-09-15 - Gimtadienis
Sveikiname Igną Šiaučiulį šiandien švenčiantį gimimo dieną! Linkime puikios nuotaikos, sėkmės ir gražių pergalių!
2012-09-03 - Kviečiame į treniruotes!

Anykščių futbolo sporto klubas kviečia, berniukus ir mergaites į futbolo treniruotes, kurios vyksta Anykščių miesto centriniame stadione.

Dėl treniruočių teirautis telefonų : 8 61458917 , 8 68773102.

Skelbi_1.png

2012-08-25 - Varžybos su Kupiškio FC Narjanta

Šiandien, FSK Anykščiai pradėjo antrąjį šių metų UAFA pirmenybių ratą, kur susitiko su Kupiškio FC Narjanta.

Prasidėjus pirmenybėms, pirmosiose varžybose abi komandos išsiskyrė draugiškai, sužaidusios lygiosiomis, tad šįkart mūsų futbolininkai į aikštę išėjo nusiteikę ryžtingai – palaužti priešininkų gynybą ir iškovoti tvirtą pergalę. Ir jau trečiąją rungtynių minutę kupiškėnai tai pajuto, kai į jų vartus kamuolį pasiuntė Marius Valančiūnas. 8 min pasižymėjo Alvinas Dūdėnas, padidindamas komandos persvarą. „Narjantos“ futbolininkai stengėsi rezultatą pakeisti savo naudai, tačiau žaidimas labiau vyko aikštės viduryje, arba jų pusėje. 19-ąją rungtynių minutę ataką sėkmingai vėl užbaigė Marius ir padidino skirtumą iki 3 įvarčių. Bet abi komandos ir toliau stengėsi žaisti visu pajėgumu. Per likusį pirmojo kėlinio laiką rezultatas nebepasikeitė.

Po pertraukos žaidimas vyko apylygiai. Anykštėnai kurį laiką net leido pailsėti svečių vartininkui, nepavykusiais puolimais, tačiau tuo pačiu neleisdami ir sušvelninti rezultato. Įpusėjus antrajam kėliniui mūsų futbolininkai rimčiau paspaudė varžovus ir 65 min Laurynas Jakniūnas įmušė ketvirtąjį komandos įvartį. Varžovams nebelikus vilčių laimėti varžybas, 79 –ąją rungtynių minutę trečiąjį kartą varžybose pasižymėjo Marius Valančiūnas, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, įmušė paskutinįjį šiandienos įvartį. Svečiai išvyko su skaudžiu pralaimėjimu 5:0. O mūsų komanda pelnė dar 3 taškus bendroje įskaitoje.

Varžybų foto

2012-08-25 - Sveikiname!

Nuoširdžiai sveikiname klubo žaidėją Donatą Šimėną, šiandien sumainius aukso žiedus ir prisiekus amžiną meilę draugei Agnei.

Būkite laimingi, pavasarį sodams pražydus,
Būkite laimingi, vasarą plaukiant rugiams,
Būkite laimingi, kūdikio juoką išgirdę,
Būkite laimingi ir apšarmojus plaukams

2012-08-22 - Gimimo diena
Su gimimo diena sveikiname Titą Jankauską!
2012-08-19 - Gimtadienis!
Sveikiname Modestą Petrauską su gimimo diena!!! Linkime sėkmės bei sportinės ištvermės!
2012-08-18 - Įveikėme UAFA Select CUP pusfinalį

Penktadienio vakarą miesto stadione FSK Anykščiai susitiko su FK Utenos Vilkai UAFA SELECT CUP 2012 pusfinalyje.

Nuo pat rungtynių pradžios, mūsų žaidėjai parodė, jog turi tik vieną tikslą - žaisti finale. 15 min. Marius Valančiūnas išvedė mūsų komandą į priekį. Varžovams nespėjus net surengti rimtos atakos, 18 min. Marius dar kartą taikliai smūgiavo į vartus ir padidino komandos pranašumą. Stadione aistras ypač įkaitino Vilkų treneriui parodyta raudona kortelė. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 2:0.

Po pertraukos mūsų futbolininkai dar negalėjo atsipalaiduoti. 58 rungtynių minutę svečių gynybą palaužė Alvinas Dūdėnas. Tačiau Vilkai nenuleido rankų, ne kartą privertė sunerimti anykštėnų vartininką. Bet jų viltis beveik galutinai sudaužė Rytis Prušinskas, 70-ąją minutę įmušęs ketvirtąjį įvartį į uteniškių vartus. Rungtynėms einant į pabaigą, Vilkams galop pavyko pralaužti mūsų žaidėjų gynybą ir 87 minutę sušvelnino rezultatą. Teisėjui paskelbus rungtynių pabaigą FSK Anykščiai pelnytai iškovojo teisę žaisti finale, rezultatu 4:1.

Antradienį paaiškės mūsų varžovai finale, kuris vyks spalio 6 dieną.

Foto

2012-08-17 - BAIGĖSI ANYKŠČIŲ RAJONO FUTBOLO PIRMENYBĖS

Trečiadienio vakarą, minint Žolines, baigėsi beveik du mėnesius trukusios Anykščių rajono futbolo pirmenybės 2012, kuriose dalyvavo 8 mėgėjų komandos. Nuo pat pradžių pirmavusios „Dainuvos nuotykių parkas“ bei „Algrida“ komandos susitiko lemiamoje kovoje dėl pirmosios vietos. Pirmieji įvartį įmušė „DNP“, tačiau netrukus, priešininkai atsakė tuo pačiu ir išlygino rezultatą. Aikštėje virė atkakli kovą, retsykiai dėl diskutuotinų teisėjo sprendimų emocijos liejosi per kraštus. Už ką buvo parodyta netgi raudona kortelė. „Algrida“ futbolininkai dar kartą sėkmingai atakavo varžovų vartus ir iki varžybų pabaigos išlaikė minimalią persvarą. Taip, rezultatu 2:1 pirmenybių nugalėtojais tapo „Algrida“.

DSC06036_1.JPG

 

Sekančiose varžybose susitiko „Troškūnai – 1” su po pirmojo rato lyderiais nelaikytais „Tauras“ futbolininkais dėl trečiosios vietos. Po atkaklios kovos, praėjusių metų nugalėtojai „Tauras“, rezultatu 1:0 užėmė 3-iąją vietą. Kitos vykusios varžybos buvo labiau draugiškos, kadangi didelės įtakos rezultatai neturėjo.

DSC06319_1.JPG

 

Pasibaigus varžyboms, visus dalyvavusius futbolininkus pasveikino FSK Anykščiai prezidentas Valdemaras Burauskas bei treneris Juozas Šiaučiulis.

Apdovanoti geriausiais pripažinti pirmenybių žaidėjai. Jais tapo:

Geriausias vartininkas - MIKAS DAMAUSKAS ( Troškūnai-2)

Geriausias gynėjas - MARIJUS LATATUJEVAS ( DNP)

Geriausias puolėjas - RENATAS PUIKIS - 21 įvartis ( Algrida)

Geriausias žaidėjas - LAURYNAS JAKNIŪNAS ( Tauras)

Prizininkams įteiktos taurės bei medaliai. Kitos dalyvavusios komandos gavo dovanų kamuolius.

Pirmenybių turnyrinėje lentelėje visos komandos išsidėstė taip:

1. „ Algrida „ 14 67 : 21 37 tšk.

2.„Dainuvos nuotykių parkas“ 14 57 : 20 31 tšk. 

3. „ Tauras“ 14 31 : 29 22 tšk.

4. „ Troškūnai – 1“ 14 26 : 35 20 tšk.

5. „ Troškūnai – 2 „ 14 26 : 36 16 tšk.

6. „ Alaus mėgėjai“ 14  22 : 31 16 tšk.

7. „ Jaros sauga“ 14 24 : 48 13 tšk.

8. „ Dar gyvi“ 14 27 : 56 7 tšk.

Dėkojame visiems dalyvavusiems futbolininkams. Taip pat visiems, kurie prisidėjo organizuojant šių metų pirmenybes.

Tikimės, jog kitąmet sulauksime dar daugiau norinčių pasivaržyti futbolo aikštėje.

 Foto

2012-08-14 - Baigiasi rajono futbolo pirmenybės
Rytoj, rugpjūčio 15 d. vyks paskutiniosios šių metų, Anykščių rajono futbolo pirmenybių varžybos. Pirmosios varžybos vyks 17.00, antrosios- 18.00 val.
2012-08-09 - Rajono futbolo pirmenybėse jau sužaista 11 turų

Kas antrą darbo dieną, vykstančios Anykščių rajono futbolo pirmenybės artėja prie pabaigos. Jau įpusėjo antrasis ratas. Trečiadienį, rugpjūčio 8 dieną, buvo sužaistas 11 turas. Lyderių pozicijose, kaip ir po pirmojo rato, yra „Algrida“ (28 t.) bei “DNP” (25 t.). Trečiąją vietą šiuo metu užima „Troškūnai – 1” vienu tašku lenkiantys antrąją Troškūnų komandą bei tiek pat taškų turinčius “Alaus mėgėjus“. Pirmenybėse liko sužaisti dar 3 turai (rugpjūčio 10, 13 bei 15 d.), tad komandų vietos turnyrinėje lentelėje dar gali pasikeisti.

Paskutiniąją turnyro dieną, varžybos bus žaidžiamos kitu laiku. O po jų 19.30 val. vyks Anykščių rajono futbolo pirmenybių 2012 uždarymas.

Rugpjūčio 8 d. rezultatai:

„ Alaus mėgėjai“ – „DNP“ 1 : 3

„ Jaros sauga“ - „Troškūnai – 2“ 2 : 2

„ Dar gyvi“ - „Troškūnai – 1“ 1 : 3

„ Tauras“ – „ Algrida“ 2 : 3

 

1. „ Algrida „  28 tšk.

2.„Dainuvos nuotykių parkas“ 25 tšk. 

3. „ Troškūnai – 1“ 17 tšk.

4. „ Troškūnai – 2 „ 16 tšk.

5. „ Alaus mėgėjai“ 16 tšk.

6. „ Tauras“ 13 tšk.

7. „ Jaros sauga“ 7 tšk.

8. „ Dar gyvi“ 4 tšk.

 

Foto

2012-08-01 - Rajono pirmenybių 8 turas

Paskutinįjį vasaros mėnesį futbolo mėgėjai pradėjo varžybomis. Trečiadienio vakarą buvo sužaistos pirmosios Anykščių rajono pirmenybių antrojo rato rungtynės.

 
„Algrida“ -  „ Dar gyvi“     11 : 3
Troškūnai – 1 - „ Jaros sauga“  1 : 1
Troškūnai – 2 - „ Alaus mėgėjai“   4 : 2
DNP – „Tauras“     2 : 0
 

 

II rato varžybos vyks tris kartus per savaitę, pirmadieniais, trečiadieniais bei penktadieniais, 18.30 bei 19.30 val.

 

2012-07-31 - Ryt startuoja rajono pirmenybių II ratas

Rytoj, rugpjūčio 1 d. miesto stadione, įprastu laiku, 18.30 bei 19.30 val, prasidės antrasis Anykščių rajono futbolo pirmenybių ratas.

18.30 „Algrida“ - „ Dar gyvi“

Troškūnai – 1 - „ Jaros sauga“

19.30 Troškūnai – 2 - „ Alaus mėgėjai“

  DNP – „Tauras“

Pirmojo rato rezultatyviausias žaidėjas yra lyderių komandos, Algrida, narys Renatas Puikis, į varžovų vartus įmušęs 11 įvarčių.

Linkime visoms komandoms sėkmės antrajame rate.

2012-07-23 - Baigėsi "Paros" futbolo varžybos

Artėjant vidurnakčiui, dėl gedimų stadione buvo dingusi šviesa. Tačiau dėka seimo nario Vytauto Galvono, kuris operatyviai parūpino žaidėjams LED prožektorius, žaidimas nenutrūko. Nors žaisti nebuvo lengva, kadangi sudėtinga tiek atlikti tikslius perdavimus, tiek teisėjui matyti nusižengimus, bet žaidėjai ir toliau rodė gražu žaidimą.

 

Neilgai trukus stadione vėl įsižiebė šviesa ir žaidėjai galėjo toliau žaisti normalų naktinį futbolą. Tamsiuoju paros metu, be perstojo vyko varžybos, kas kelias valandas keičiantis žaidėjams. Nors naktis nebuvo itin šilta, tačiau visą laiką netrūko žiūrovų palaikymo. Pradėjus švisti ir vis labiau įsidienojant į stadioną rinkosi vis daugiau žiūrovų.

Apie 11 val prasidėjo mergaičių futbolo varžybos. Vyko vyrų rankų lenkimo rungti bei moterų, nors pastarųjų išbandyti jėgas atsirado tik dvi. Taip pat vyko statinės kėlimo rungtis. Visų rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais.

DSC04122_1.JPG

 

15 val kaip ir numatyta, baigėsi futbolo varžybos, rezultatu 164: 97, futbolininkų pergale. Specialius prizus gavo pirmąjį varžybų įvartį įmušęs Laurynas Jakniūnas, taip pat paskutiniojo įvarčio autorius Andrius Švagždys, vienintelė jėgas futbolo aikštėje panorusi išbandyti mergina. Beje, futbolininkų gretose žaidė ir vienas ispanas, kuris taip pat gavo specialų prizą. Apdovanotas ir visą parą futbolininkų vartus ginęs Irmantas Kovalenko, kuris pasiekė savo užsibrėžtą tikslą, jis ne tik ginė vartus 24 valandas, tačiau ir padėjo futbolininkams iškovoti pergalę. Anykščių futbolininkai gavo varžybų nugalėtojų taurę.

Iš viso „Paros“ futbolo varžybose dalyvavo 160 dalyvių. Klubo treneris Juozas Šiaučiulis bei imtynininkų treneris Arvydas Krikščiūnas padėkojo visiems, priėmusiems iššūkį žaisti futbolą visą parą bei palinkėjo sėkmės.

DSC04219_1.JPG

 

Džiaugiamės, jog ilgai planuota futbolo šventė įvyko ir praėjo sklandžiai. Tikimės, jog visiems ji paliko tik gerus įspūdžius. Iki susitikimo futbolo stadione.

Dėkojame rėmėjams:

Lietuvos futbolo federacijai

Utenos AFA Prezidentui Andriui Krisiūnui

Hummel

Lietuvos imtynių federacijai

UAB “ Anykščių vandenys“

UAB „ ESSPO“

UAB „ Anykščių komunalinis ūkis“

Seimo nariui Vytautui Galvonui

Rūtai ir Audriui Juškams

Rolandui Tuskeniui

Danieliui Vaitkui

Rimgaudui Vaitkui

Petrui Nazarovui

Dianai Petrokaitei

Mindaugui Vilūnui

Vladimirui Strolei

Dariui Vizbarui

Tomui Meškauskui

Visiems futbolininkams kurie padėjo sutvarkyti stadioną.

Taip pat dėkojame informaciniams rėmėjams:

Naujienų portalui „Nykščiai“

Anykščių krašto laikraščiui „Šilelis“

Varžybų foto

Video

2012-07-21 - Gimimo diena
Su gimimo diena sveikiname Lauryną Jakniūną!
2012-07-20 - Vyksta "Paros" futbolo varžybos!

Penktadienio popietę, įsibėgėjant miesto šventės renginiams, Anykščių miesto stadione trumpam nustojo lyti lietus. Kaip tik tuo metu, kai pradėjo džiuginti saulė, stadione išsirikiavo pirmieji žaidėjai, kurie priėmė iššūkį dalyvauti „Paros“ futbolo varžybose.

DSC03607_1.JPG

Sveikinimo žodį, į aikštę buvo pakviestas tarti Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius, kuris palinkėjo ištvermės bei puikių varžybų. Žaidėjus pasveikino A. Krikščiūnas, kuris taip pat priminė, jog paros futbolo varžybose anykštėnų futbolininkų jėgas išbandys Lietuvos imtynių federacijos sportininkai. FSK Anykščiai treneris Juozas Šiaučiulis paskelbė „Paros“ futbolo varžybų pradžią. Futbolininkų vartus ginti atsistojo buvęs Anykščių komandos žaidėjas Irmantas Kovalenko, kuris užsibrėžė tikslą juose išstovėti visą parą! Pirmieji aikštėje žaidė jaunimas, kurių užsidegimo negesino vėl pradėjęs lyti lietus.

Praėjus pirmajai varžybų valandai oras pagerėjo, sklaidėsi lietaus debesys, o jaunieji Anykščių futbolininkai pirmvo rezultatu 5:0.

Mažojoje aikštėje susirinko žaisti 2002 m. gimę ir jaunesni berniukai. Tarpusavyje žaidė 3 komandos: Vilniaus „Granitas“, Ukmergės sporto centro bei FSK Anykščiai futbolininkai.

 Taip pat prie aikštės esančioje palapinėje įsikūrė Anykščių neįgaliųjų draugijos bei Vaikų ir jaunimo užimtumo centro darbų parodos, kuriose buvo galima įsigyti įvairių rankdarbių.

DSC03698_1.JPG

17 val. prasidėjo P.Kugio knygos „Anykščių krašto sporto istorija“ pristatymas. Buvo skaitomos ištraukos. Pasisakyti buvo pakviesti: Lietuvos nusipelnęs treneris Jonas Pajarskas, Seimo narys Vytautas Galvonas, kūno kultūros pedagogas Antanas Vingrys, FSK Anykščiai prezidentas Valdemaras Burauskas. KKSC direktorius, Kęstutis Čepulis tarė baigiamąjį žodį, bei įteikė knygos autoriui atminimo dovaną. Rėmėjams, kurie prisidėjo išleidžiant knygą, įteikė po egzempliorių su autoriaus padėka. Norintys galėjo įsigyti knygą bei gauti autografą.

Šventės dalyviams bei svečiams grojo grupė „Giminė“.

DSC03761_1.JPG

Po trijų valandų aikštėje, jaunimą keičia senjorai.

19 val.  Senjorus pakeitė dabartinė FSK Anykščiai komanda.

Vakare baigėsi berniukų futbolo varžybos. FSK Anykščiai futbolininkai užėmė trečiąją vietą, Vilniaus „Granitas“ – II. O pirmąją vietą iškovojo Ukmergės sporto centro mažieji futbolininkai. Komandos buvo apdovanotos taurėmis. Visi žaidėjai gavo medalius, apyrankes, o vartininkai bei du geriausi komandų žaidėjai dovanų gavo sportines kuprines.

DSC03935_1.JPG

Apie 21 val. šventės dalyviai buvo vaišinami kareiviška koše bei arbata. Pasistiprinę į aikštę žaisti išėjo legionieriai, leidę prieš juos žaidusiai FSK Anykščiai pagrindinei komandai atgauti jėgas vaišinantis koše. Rezultatas 36:14.

Jau įpusėjus 8-ajai varžybų valandai stadione uždegtos šviesos. Žaidėjai nepailsdami lieja prakaitą aikštėje. Nors žiūrovų negausu, tačiau palaikymo pakankamai.

23 val į aikštę vėl žengia jaunimas.

Foto

2012-07-19 - Rajono pirmenybėse baigėsi I ratas

Šių metų Anykščių rajono futbolo pirmenybėse baigėsi pirmasis ratas. Pirmadienį buvo sužaistos paskutiniosios rungtynės.

DSC02719_1.JPG

DNP – „Algrida“ 2 : 2

Troškūnai 2 – „ Dar gyvi“ 1 : 2

Alaus mėgėjai – „ Jaros sauga“ 2 : 0

Troškūnai – 1 „ Tauras“ 0 : 4

Po pirmojo rato pirmąsias vietas užima šios komandos:

I – Algrida

II – Troškūnai – 1

III – Dainuvos nuotykių parkas

Antrasis pirmenybių ratas prasidės rugpjūčio 1 d. įprastu laiku.

Foto

2012-07-15 - UAFA pirmenybių VII turas

Šeštadienio popietę, Anykščių miesto stadione vyko UAFA pirmenybių 2012 varžybos, kuriose FSK Anykščiai futbolininkai susitiko su FK Auto1 – Logistics komanda. Šis susitikimas buvo svarbus abiems komandoms, kadangi turnyrinėje lentelėje jas skyrė vienas taškas.

Anykštėnai žinodami, kad reikalinga tik pergalė, į aikštę išėjo nusiteikę ryžtingai. Nuo pat varžybų pradžios futbolininkai rodė gražų žaidimą ir tai atsispindėjo rezultate. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 2:0, anykštėnų naudai. Prasidėjus antram kėliniui futbolininkai padarė daugiau klaidų, o tai leido svečiams tikėtis pakeisti rezultatą savo naudai, tačiau anykštėnai susikaupė ir toliau triuškino varžovus. Vienas įvartis sekė kitą ir uteniškiams nebeliko jokių vilčių. Tad FSK Anykščiai rungtynes baigė rezultatu 5:0 ir turnyrinėje lentelėje pakilo į pirmąją vietą, kurioje yra visaginiečiai, taip pat turintys 14 taškų.

Sekančios pirmenybių varžybos vyks vasaros pabaigoje.

Varžybų nuotraukos

2012-07-15 - Gimtadienis
Sveikiname Lauryną Sirgėdą su gimimo diena, linkime sėmės!
2012-07-11 - Rajono pirmenybių I rate liko tik 2 turai

Antradienį miesto stadione vėl susitiko Anykščių rajono futbolo mėgėjai. Kaip ir įprasta, netrūko aistrų aikštėje.

 

Šįkart staigmeną pateikė troškūniečiai, kurie minimaliu rezultatu 0:1 įveikė iki šiol be pralaimėjimų žaidusią "Dainuvos nuotykių parkas" komandą.

 

Taip pat šiandien "Dar gyvi" rodė gražų žaidimą ir jimes  nedaug trūko iki pirmojo taško bendroje įskaitoje, tačiau paskutinėmis minutėmis "Tauras" futbolininkai palaužė jų gynybą ir laimėjo rezultatu 2:1, palikdami priešininkus be taškų.

 

DNP - Troškūnai – 2   0 : 1

„ Alaus mėgėjai“ – Troškūnai -1  1 : 1

„ Jaros sauga“  - „ Algrida“  0 : 4

„ Dar gyvi“ – „Tauras“     1 : 2

 

Be pralaimėjimų, pirmėnybėse pirmauja "Algrida" turinti 15 taškų.

Foto

2012-07-06 - I ratas IV turas

„ Alaus mėgėjai“ – DNP   2 : 6

„ Jaros sauga“  - Troškūnai – 2  2 : 5

„ Dar gyvi“ -   Troškūnai – 1   2 : 5

„ Tauras“ – „ Algrida“        1 : 2

Visdar lyderių pozicijų neužleidžia "Dainuvos nuotykių parkas" bei "Algrida".

Foto

2012-07-04 - Kviečiame registruotis "Paros" futbolo varžyboms!

 

Šių metų, liepos 20-21 d. Anykščių miesto šventės metu vyks "Paros" futbolo varžybos miesto stadione! Visus norinčius dalyvauti kviečiame registruotis.

 • Jaunimas (iki 18 m.), mėgėjai, veteranai - atsakingas Juozas Šiaučiulis (tel.nr. 868773102, el.p. juozasmeister@gmail.com)
 • Legionieriai (žaidę už Anykščius) - atsakingas Andrius Krisiūnas (tel. nr. 869963363
2012-07-04 - I ratas beveik įpusėjo

Antradienio vakarą buvo sužaistos ketverios rungtynės tarp rajono komandų.

"Dainuvos nuotykių parkas" ir toliau skina pergales, rezultatu 5:1 nugalėję "Jaros sauga" komandą.

"Dar gyvi" nesugebėjo pasipriešinti jaunystei ir rezultatu 0:2 pralošė komandai "Alaus mėgėjai".

Sekančios varžybos prasidėjo lyjant lietui, tačiau žaidėjų tai nestabdė. "Tauras" rezultatu 5:1 įveikė savo varžovus "Troškūnai - 2".

Skaudžiausiai susitikimas aikštėje baigėsi "Troškūnai - 1" komandai, kuri net dešimties įvarčių skirtumu 1:11 pralaimėjo "Algrida" futbolininkams.

Vis dar be pralaimėjimų pirmauja "DNP" bei "Algrida" turinčios po 9 taškus.

Foto

2012-06-29 - Birželio 28-osios pirmenybių rezultatai

Ketvirtadienio vakarą į Anykščių miesto stadioną vėl susirinko futbolo mėgėjai, kad išbandytų savo jėgas šių metų rajono futbolo pirmenybėse. Buvo sužaistos dar ketverios rungtynės, kuriose užteko emocijų ir kai kuriais momentais staigmenų, lyginant su praėjusiais susitikimais bei žiūrovų išankstiniais komandų pajėgumo vertinimais. Visoms komandoms sužaidus dar tik po dvejas rungtynes, kol kas pirmauja 3 komandos turinčios po 6 taškus (laimėjusios abejus susitikimus), tai „Dainuvos nuotykių parkas“, „Algrida“, bei „Troškūnai 1“.

 

 „ Dar gyvi“  - DNP    0 : 4

„ Algrida“   - „ Alaus mėgėjai“ 3 : 2

Troškūnai – 1- Troškūnai – 2   3 : 1

„Tauras“ – „Jaros sauga“  2 : 2

Komandos dar tik pradeda įsibėgėti ir tikime, jog būsimos varžybos gali pateikti staigmenų žiūrovams ir pirmenybių favoritai gali kisti.

Sekančios varžybos vyks antradienį, liepos 3 d. miesto stadione 18.30 bei 19.30 val.

Kviečiame atvykti palaikyti draugų, žaidėjų ar pasidžiaugti futbolu!

Foto

2012-06-29 - Golas 2012 finalas Kaune

Praėjusią savaitę Kaune finišavo masiškiausios Baltijos šalyse moksleivių futbolo žaidynės „Golas!". Dvi dienas Nacionalinės futbolo akademijos aikštynuose virė įnirtingos kovos, aidėjo džiaugsmo šūksniai - čia 20 komandų dvejose amžiaus grupėse varžėsi dėl geriausiųjų titulų.

Aštuntus metus iš eilės Lietuvos futbolo federacijos (LFF) organizuojamos varžybos, kuriose nedalyvauja futbolo grupes lankantys vaikai, daugiau nei mėnesį vyko dvejose amžiaus grupėse - gimusių 1996-1998 m. ir 1999 metais bei jaunesnių. Pastarojoje grupėje žaidė Anykščių Antano Vienuolio gimnazijos komanda „Vienuoliukai“, kurie liko penkti.

Projektas „Golas!" - dalis ilgalaikės LFF masinio vaikų futbolo vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus stadionus". Šiemet 11 000 dalyvių sutraukusios varžybos bus rengiamos ir kitais metais. Programos globėjas - Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Žaidynių foto:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151054681128086.486803.119540403085&type=3

www.lff.lt info

2012-06-27 - Startavo rajono pirmenybės

Šiek tiek lietingą antradienio vakarą, Anykščių miesto stadione startavo rajono futbolo pirmenybės. Po atkaklių kovų, paaiškėjo pirmieji nugalėtojai. Rezultatai:

„Algrida“ -  „ Dar gyvi“     4 : 2

Troškūnai – 1 - „ Jaros sauga“  5 : 1

Troškūnai – 2 - „ Alaus mėgėjai“   1 : 2

DNP – „Tauras“     3 : 0

 

Komandos savo jėgas vėl išbandys jau rytoj, ketvirtadienį, tuo pačiu metu.

Foto

2012-06-25 - Rajono pirmenybės prasideda

Jau ryt, birželio 26 d. startuoja Anykščių rajono futbolo pirmenybės. Dalyvauti užsiregistravo 8 komandos, kurios paeiliui kovos dėl geriausiųjų vardo. Pirmosios rungtynės rytoj, 18.30 miesto stadione.

Varžybų tvarkaraštis tvark 2012 m..doc

2012-06-25 - Gimtadienis
Šiandien gimimo dieną švenčia Donatas Šimėnas! Sveikiname!!!
2012-06-18 - Kviečiame dalyvauti Anykščių rajono futbolo pirmenybėse 7x7

Anykščių futbolo sporto klubas kviečia visus mėgstančius žaisti futbolą bei varžytis, norinčius išbandyti savo jėgas, šią vasarą, birželio – rugpjūčio mėnesiais dalyvauti rajono futbolo pirmenybėse 7x7.

Komandų  registracija ir vadovų pasitarimas vyks birželio 22 d. Anykščių miesto stadione 18  val.

Varžybos prasidės birželio 25 d.

Registruoti galima 12 žaidėjų (ne daugiau 4 žaidėjų atstovaujančių FSK Anykščiai komandą).

Suburk draugus ir parodykit ką galite futbolo aikštėje.

Pirmenybių nuostatai 2012m pirm. nuost.doc

2012-06-17 - Gimtadienis
Sveikiname Marių Valančiūną su gimimo diena! Linkime sėkmės ir greičiau grįžti į aikštę! :)
2012-06-12 - Futbolo žaidynėse "Golas" nugalėtojais Utenos apskrityje tapo "Vienuoliukai" ir "Ainiai"

„GOLAS“ Lietuvos seniūnijų mokyklų žaidynėse nugalėtojais tapo Anykščių Antano Vienuolio gimnazijos komanda "Vienuoliukai" bei Dusetų komanda "Ainiai".

(1999 m. gim. ir jaunesnių mokinių) futbolo žaidynės :

 

Dėl 5-6 vietos

„Giedra“ Molėtai – „Geopardai“ Utena 5:0

„Fortūna“ Zarasai – „Žiburiukai“ Visaginas 0:0 (b 1:2)

"Vienuoliukai“ Anykščiai – „Č. Kudabos pagr. m-kla.“ Ignalina 1:0

 Dėl 3-4 vietos

 „Fortūna“ Zarasai – Ignalina 3:1

 Dėl 1-2 vietos

 „Žiburiukai“ Visaginas –  „Vienuoliukai“ Anykščiai 0:0 (b2:3)

 

 

 

 I vieta – Vienuoliukai“ Anykščiai (mokytojas S. Živatkauskas)

 II vieta – „Žiburiukai“ Visaginas

 III vieta – „Fortūna“ Zarasai

 IV vieta –„Č. Kudabos pagr. m-kla.“  Ignalina

 V vieta – „Giedra“ Molėtai

 VI vieta - „Geopardai“ Utena

 

Geriausias gynėjas – Gediminas Butkus (Anykščiai)

 Geriausias vartininkas – Ernestas Artomovičius (Visaginas)

 Geriausias saugas – Jevgenij Latyš (Ignalina)

 Geriausias puolėjas – Edgaras Šlaitas (Anykščiai)

 Rezultatyviausias žaidėjas – Kostas Gusevas (Zarasai).

 

(1996-1998 m. gim. mokinių) futbolo žaidynės:

golas_zaid_uten_aps.2012_102_1.JPG

I vieta - "Ainiai" Dusetos

II vieta - "Narsūs žiburiai" Visaginas

III vieta - Užpalių gimnazija Užpaliai

IV vieta  - "Tauras" Molėtai

V vieta - J. Biliūno gimnazija Anykščiai

 

Geriausias gynėjas – Eglė Širvytė (Užpaliai)

Geriausias vartininkas – Simonas Domarkas (Dusetos „Ainiai“)

Geriausias saugas – Karolis Trubila (Visaginas „Narsūs žiburiai“)

Geriausias puolėjas – Donatas Gimbickas (Dusetos „Ainiai“)

Rezultatyviausias žaidėjas – Mantas Gilys (Užpaliai)

Sveikiname visas dalyvavusias komandas. Linkime ir toliau aktyviai žaisti futbola, bei tikimės sulaukti dar daugiau dalyvių ateinančiose žaidynėse.

Daugiau foto

2012-06-11 - Gimimo diena
Su gimimo diena sveikiname Alviną Dūdėną!!! Linkime sėkmės bei gražios šventės!
2012-06-10 - Vyko turnyras "Aš, tėtis ir mano draugas"

Šiandien Anykščių miesto stadione vyko turnyras skirtas vaikų ir tėvo dienai paminėti „Aš, tėtis ir mano draugas“. Nuo pat ryto į stadioną rinkosi vaikai su savo tėveliais. Visi dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes. Pirmojoje grupėje vaikai iki 12 m. užsiregistravo daugiausiai komandų – 7. Antrojoje grupėje nuo 12 iki 17 m. užsiregistravo 6 komandos, o vyriausiųjų grupėje, kuriems virš 17 metų tik 3 komandos. Žaisti atvyko ir berniukai ir mergaitės su savo tėčiai, o vienoje komandoje žaidė ir mama. Taip pat sulaukėme svečių iš Dusetų. Komandos žaidė trijose aikštelėse 3x3. Turnyre netrūko emocijų, džiaugsmo bei nusivylimų, tačiau net ir kaitinant saulei, vaikai ir jų tėveliai žaidė ir stengėsi laimėti iki paskutinės sekundės.

Po kovų, suskaičiavus visų varžybų rezultatus, paaiškėjo grupių prizininkai, jais tapo:

Grupė iki 12 m.

 1. Prušinskai
 2. Berazauskai
 3. Vilūnai

Grupė nuo 12 iki 17 m.

 1. Vaitukaičiai (iš Dusetų)
 2. Pesliakai
 3. Jakniūnai

Grupė nuo 17 m.

 1. Vaitkai
 2. Krikščiūnai
 3. Šiaučiuliai

Visos prizininkų komandos gavo taures bei medalius. Jauniausios grupės vaikams už dalyvavimą turnyre buvo įteikti medaliai. Taip pat specialūs prizai buvo įteikti jauniausiam turnyro dalyviui, kuriam yra 6 metai, bei vyriausiam dalyviui, kuriam 69 m. Įteikti prizai efektyviausiam žaidėjui, šauniausiam žaidėjui, geriausiam teisėjui, geriausiam draugui, šauniausiam tėčiui bei kiti. Kai kurie vaikai dovanų dar gavo kamuolius, apsaugas, kalendorius. Mažieji turnyro dalyviai pradžiugo sulaukę saldainių. Po apdovanojimų visus turnyro žaidėjus bei jų šeimos narius, treneris pakvietė pasivaišinti čia pat keptomis dešrelėmis, o desertui pasmaguriauti tortų.

DSC00388_1.JPG

 

Dėkojame visiems susirinkusiems, gražiai bei sportiškai praleisti sekmadienio.

Turnyro foto

2012-06-06 - Gimtadienis
Su gimimo diena sveikiname Merūną Prušinską! Linkime neblėstančio jaunatviško entuziazmo futbolo aikštėje bei puikių metų!
2012-06-04 - Sveikiname kapitoną!

Šiandien savo gimimo dieną švenčia komandos kapitonas Andrius Švagždys!

 

Nuoširdžiausi sveikinimai, linkime ištvermės bei puikių pergalių! :)

2012-05-28 - Turnyras "Aš, tėtis ir mano draugas" 2012

Anykščių futbolo sporto klubas organizuoja futbolo turnyrą „Aš,tėtis ir mano draugas“, kuris vyks 2012 m. birželio 10 d. 11 val. Anykščių miesto stadione.

Registracija turnyro dieną nuo 10 val. arba el. paštujuozasmeister@gmail.com

Turnyro nuostatai nuost as.t dr2012 m..doc

Pasiūlyk tėčiui, pasikviesk draugą ir linksmai praleiskime laiką futbolo stadione!

2012-05-25 - Priešininkams nenusileidžiame

Šįvakar FSK Anykščiai komanda sužaidė dar vienerias UAFA pirmenybių rungtynes išvykoje su FK Utenos Vilkai - Ignalinos KSC.

Prasidėjus rungtynėms, komanda iškart pradėjo spausti varžovus. 6 min, anykštėnus į priekį išvedė Alvinas Dūdėnas, pasiuntęs kamuolį tiesiai į varžovų vartus. Vilkai bandė atsirevanšuoti, bet jiems nesisekė. 20 min Rytis Prušinskas, lengvu smūgiu perkėlęs kamuolį per priešininkų vartininką padidino skirtumą. Uteniškiai aktyviau pradėjo žaisti mūsų aikštės pusėje ir 35 min sušvelnino rezultatą. Kuris toks ir išliko iki pirmojo kėlinio pabaigos.

 

Antrąjame kėlinyje, Vilkai vis daugiau žaidė puolime. 70 min. buvo skirtas 11m baudinys į mūsų vartus, kuris buvo realizuotas ir taip rezultatą uteniškiai išlygino. Mūsų komanda susiėmė ir 84 min vėl į priekį vienu įvarčiu mus išvedė Alvinas. Per likusį laiką daugiau įvarčių pelnyti nepavyko nė vienai komandai, tad varžybas baigėme pergale, rezultatu 3:2.

Varžybų foto

2012-05-19 - Šilta pergalė

 

Šią saulėtą šeštadienio pavakarę mūsų komanda sužaidė pirmenybių rungtynes su FK 2003 Utena komanda. FSK Anykščiai žaidėjai nuo pat rungtynių pradžios tvirtai užsiėmė savo pozicijas aikštėje ir didžiąją dalį laiko spaudė varžovus jų aikštės pusėje. Nors progų išsiveržti į priekį buvo ganėtinai daug, tačiau pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Antro kėlinio pradžioje buvo galima pastebėti menką mūsų komandos atsipalaidavimą, tačiau žaidėjai greit susiėmė ir vėl pradėjo spausti varžovus. 72 - ąją rungtynių minutę savo progą išnaudojo Ignas Šiaučiulis ir išvedė anykštėnus į priekį. Nors uteniškiai aktyviai bandė išlyginti rezultatą, tačiau, komanda neleido atsipalaiduoti ir antrąsias pirmenybių rungtynes baigė pergale, rezultatu 0:1.

Varžybų foto

2012-05-13 - Jaunųjų vartininkų stovykla

Šių metų liepos mėnesį Utenos rajone organizuojama Jaunųjų vartininkų stovykla.

Plačiau ----> http://www.uafa.lt/lt/article/jaunuju_futbolo_vartininku_stovykla

2012-05-12 - UAFA SELECT CUP 2012 pirmasis turas įveiktas

Šiandien, Anykščių stadione vyko UAFA SELECT CUP 2012 turnyro ketvirtfinalio rungtynės, kuriose FSK Anykščiai futbolininkai susitiko su FK Auto1 logistics komanda.

 

Prasidėjus varžyboms, abi komandos energingai bandė palaužti varžovų gynybą ir parodyti savo pranašumą. Žaidimas vyko abejose aikštės pusėse, tačiau visą pirmą kėlinį kamuolys neįpuolė nė į vienus vartus. Po pertraukos ilgai laukti pokyčių neteko, jau 48 rungtynių minutę žiūrovus nudžiugino pirmasis įvartis į svečių vartus, kurį įmušė Danielius Vaitkus. Komanda ir toliau aktyviai spaudė varžovus. Įpusėjant kėliniui, 65 min. antrąjį įvartį anykštėnams pelnė Rytis Prušinskas. Tačiau netrukus, 67 min, varžovai sušvelnino rezultatą taikliu smūgiu į vartus. Abi komandos nė akimirkai negalėjo atsikvėpti, uteniškiai pora kartų neišnaudojo progos pakeisti rezultato, ypač atmosferą įkaitino jų smūgis į vartus, kai tik per sėkmę, kamuolys atsimušė nuo viršutinio vartų virpsto. Baiginėjantis varžyboms, teisėjas pridėjo 2 min. tada, pasinaudojęs proga, 91 minutę rezultatą pakeitė Kasparas Šimkus užtikrindamas mūsų komandai pergalę. Galutiniu rezultatu 3:1 FSK Anykščiai keliauja į turnyro pusfinalį, kuris vyks rugpjūčio mėnesio 17 d.

Varžybų foto

2012-05-11 - Ruošiamės pirmosioms rungtynėms namuose

Šiandien miesto stadione vyksta intensyvus darbas. Pjaunama žolė, aikštė ruošiama rytdienos varžyboms. Jau sutvarkytos ir praitų metų rudenį vėtros išniokotos pastogės. Dėkojame komandos treneriui Juozui už darbą ir pastangas, jog varžybos vyktų tinkamai paruoštame stadione.

 

Rytoj, gegužės 12 d. 16 val. laukiame visų stadione, kuriame vyks UAFA SELECT CUP varžybos tarp FSK Anykščiai ir FK Auto1 logistics komandų.

2012-05-09 - Pratęsta registracija į 2012 m. Lietuvos seniūnijų mokyklų žaidynes -
2012 metų Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynių „Golas!" varžybų registracija vyks iki gegužės 17 dienos, 21 val. internetu, svetainėje http://www.golas2012.lt/. Iki šios dienos Anykščių rajone yra užsiregistravusios tik 2 komandos (abi JBG).
2012-05-05 - Pirmenybes pradėjome draugiškai

Šiandien išvykoje FSK Anykščiai pradėjo UAFA pirmenybes 2012, su Kupiškio FC "Narjanta". Tik prasidėjus rungtynėms, anykštėnai pradėjo intensyvią kovą ir 4 min į varžovų vartus taikliai kamuolį pasiuntė Karolis Šileika. Komanda ir toliau spaudė varžovus jų aikštės pusėje, bet antro įvarčio įmušti niekaip nesisekė. Varžovams buvo skirtos dvi geltonos kortelės, tačiau jų tai nesustabdė. Likus porai minučių iki pirmojo kėlinio pabaigos, kupiškėnai išlygino rezultatą. Antrajame kėlinyje kova vyko apylygiai abejose aikštės pusėse, tačiau nei vienai komandai nepavykdavo kamuolio pasiųsti į vartus. Taip pirmosios pirmenybių rungtynės baigėsi rezultatu 1:1.

DSC08996_1.JPG  DSC09112_1.JPG

Varžybų foto

2012-05-01 - Sezonas prasideda

DSC08899_1.JPG

 

Jau šį savaitgalį prasidės pirmosios futbolo kovos UAFA pirmenybėse 2012. Šiemet dalyvaus 7 apskrities komandos: Rokiškio FK, FK 2003 Utena, SC Visaginas, Kupiškio FC Narjanta, FSK Anykščiai, FK Auto1 Logistics ir FK Utenos Vilkai – Ignalinos KSC. Pirmąsias pirmenybių rungtynes mūsų komanda žais išvykoje su Kupiškio FC Narjanta, šį šeštadienį, gegužės 5 d. 18 val.

Taip pat, daugiau nei po savaitės, prasidės UAFA SELECT CUP 2012 turnyras, kuriame prie pirmenybėse dalyvausiančių komandų prisijungs FK Zarasų Liepsna. Tad turnyre užregistruotos 8 komandos, kurios buvo suskirstytos į poras. Kiekvienos poros nugalėtojai po pirmųjų varžybų žengs į kitą etapą. FSK Anykščiai futbolininkai gegužės 12 d. 16 val. namų stadione susitiks su FK Auto1 Logistics.

Linkime komandai ištvermės treniruojantis, bei tvirto ryžto ir sėkmės varžybose!

2012-05-01 - Gimtadienis

Šiandien gimimo dieną švenčia Matas Juodelis! Sveikiname!

2012-04-27 - Golas 2012
logo_futbologolas_1_1.jpg

Lietuvos futbolo federacija jau aštuntus metus iš eiles organizuoja didžiausias Baltijos šalyse tradicines moksleivių futbolo pirmenybes „Golas! – 2012 m." Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynes“ (buv. „Ežiogolas“).

„Golas!“ vėl vyks dvejose amžiaus grupėse! Šiemet žaidynėse galės dalyvauti moksleiviai gimę 1996-1998 m. bei 1999 m. ir jaunesni, kurie nelanko futbolo treniruočių Sporto mokyklose ar Futbolo klubuose. Nepamirškite, kad komandoje turi žaisti bent dvi mergaites.

Šios unikalios ir Baltijos regione analogų neturinčios moksleivių futbolo pirmenybės kasmet sulaukdavo 20% daugiau dalyvių, o pernai čia dalyvavo net 815 komandos. Tikisi, kad drauge šiemet pasieksime daugiau nei 900 komandų, o žaidynėse iš viso dalyvaus daugiau nei 14 tūkstančių moksleivių bei jų mokytojų iš visos Lietuvos. Kaip jau tapo įprasta, dovanų gaus visos internete nuo gegužės mėn. – www.golas2012.lt užsiregistravusios komandos. Visiems savivaldybių turnyrų nugalėtojams bus įteikti treniruočių skirtukai, o apskričių nugalėtojai pasipuoš aprangomis.

Tad rink draugus bei mokytojus, suburk komandą ir įrodyk, kad tavo mokyklos komanda kiečiausia!

Registracija ir papildomą informaciją rasite internete, adresu www.golas2012.lt arba teiraukitės apskrities „Golo!“ futbolo žaidynių koordinatoriaus Juozo Šiaučiulio 8-687-73102. Registracija vyks iki š.m. gegužes 9 d.

 

Papildoma informacija:

2012 m. Golas nuostatai.doc

2012-04-23 - Gimtadienis
Su gimimo diena sveikiname Audrių Diškevičių! Gražios šventės ir neblėstančio sportinio entuziazmo!
2012-04-08 - Su Velykomis!

Sveikiname su šventomisVelykomis!

Linkime gražių akimirkų bei tvirtų margučių!

Velykos_1_1.png

2012-04-04 - 2% Anykščių futbolui

Primename, kad iki gegužės 2 d. Dar galite skirti savo metinių pajamų mokesčio dali 2% pasirinktoms organizacijoms.

Norite paremti Anykščių futbolą, tai galite padaryti šiais būdais:

(1) e-būdu per elektroninę deklaravimo sistemą. Interneto bankininkystės vartotojai gali prisijungti prie EDS per Banko interneto bankininkystės sistemą. Teikiant prašymą per EDS, prašymo forma turi būti užpildyta naudojantis ABBYY FormFiller programa.

FRO512 prašymo forma FR0512 pildymo forma.zip

ABBYY eFormFiller 2.5 programą galite atsisiūsti iš VMI internetinės svetainės

http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Apie/Bendroji_informacija/Dokumentu_pildymo_programa.aspx

(2) arba tiesiogiai įteikti gyvenamosios vietos Valstybinei mokesčių inspekcijai darbuotojui. Prašymas gali būti atspausdintas arba užpildytas ranka. Ranka užpildyti galima spaustuviniu būdu pagamintus prašymo blankus, kuriuos nemokamai išduoda VMI teritoriniai skyriai. Anykščių rajono gyventojai formą gali pristatyti į Anykščių VMI skyrių (Jablonskio g.30, Anykščiai). Įteikiant prašymą reikia turėti asmens dokumentą.

Skirdami paramą Futbolo Sporto Klubui ANYKŠČIAI Jus prisidėtumėte prie futbolo plėtros Anykščių rajone.

DĖKOJAME JUMS UŽ PARAMĄ!

2012-04-01 - Baigėsi UAFA salės futbolo turnyras 2012

Šiandien Utenoje vyko UAFA salės futbolo čempionato 2012 finalinės varžybos, kuriose FSK „Anykščiai“ kovojo dėl 3 vietos su Utenos FK „Auto1 – logistics“.

DSC08669_1.JPG   DSC08692_1.JPG

Varžybos prasidėjo atkaklia kova ir netrukus,  3- iąją rungtynių minutę uteniškiai pasiuntė kamuolį į mūsų vartus. Toliau tęsėsi kova abejose aikštės pusėse, tačiau iki pirmojo kėlinio pabaigos, nė vienai komandai taip ir nepavyko pakeisti rezultato. Po pertraukos, anykštėnai ėmė dar labiau spausti varžovus ir pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus, tik šįkart į Utenos komandos vartus kamuolį pasiuntė Marius Valančiūnas ir taip išlygino rezultatą 1:1. Toks rezultatas dar labiau įkaitino atmosferą salėje, abi komandos ne kartą bandė pakeisti rezultatą savo naudai, tačiau kamuolys kelis kartus atsimušė nuo vartų, taip pat vartininkai puikiai laikė savo pozicijas ir rezultatas nekito ilgą laiką. Mūsiškiai turėjo galimybę pakeisti rezultatą mušdami baudos smūgius, bet jų realizuoti nepavyko. Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos, Anykščių komanda prasileido dar vieną įvartį. Jau atrodė, kad varžybų rezultatas aiškus, kai likus mažiau nei minutei antrąjį įvartį įmušė Marius Valančiūnas. Ir taip antrasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 2:2. Išsiaiškinti nugalėtojus buvo skirta 6 m baudinių serija. Kiekviena komanda turėjo po 5 smūgius. Pirmieji smūgiavo mūsų komandos futbolininkai. Kamuolys lėkė tiesiai į vartus. Taip pat sekėsi ir varžovams. Antrasis mūsų komandos smūgis buvo ne itin taiklus, kamuolys atsimušė į vartus. Visi sekantys baudiniai lėkė į vartus ir taip, rezultatu 4:5 teko nusileisti uteniškiams bei tenkintis turnyre 4 –aja vieta.

DSC08776_1.JPG

Per visą turnyrą, mūsų futbolininkai į priešininkų vartus įmušė 38 įvarčius.

Rezultatyviausi komandos žaidėjai turnyre:

Ignas Šiaučiulis – 13 įvarčių

Marius Valančiūnas – 12 įvarčių

Vėliau vyko varžybos dėl 1-2 vietų, kuriose žaidė Utenos FK 2003 su Visagino FK „Evikonas“. Šių metų UAFA salės futbolo čempionais tapo Uteniškiai.

Varžybų foto

2012-04-01 - Balandžio 1-os pokštas - Su nauju sezonu – naujas verslas

Kol visi dejuoja, kad vietos valdžia nekuria darbo vietų, Anykščių miesto stadiono administracija nusprendė parodyti gerą pavyzdį. Seniai planuotą verslą pradėti pastūmėjo pats pavasaris. Stadione įsiveisė kurmiai, tad greitai bus atidaryta įmonė, kuri užsiims kurmių auginimu bei pardavinės jų kailiukus įmonėms, užsiimančioms kailių produkcijos gamyba.

Šiuo metu ieškomi darbuotojai, mokantys gaudyti kurmius. Dėl smulkesnės informacijos, prašome kreiptis į stadiono administraciją.

Tikimės, jog šis pavyzdys paskatins kitus vietos gyventojus įgyvendinti savo idėjas, bei įsitraukti į darbo rinką Anykščiuose.

kurmiai_014_1.JPG  kurmiai_015_1.JPG

2012-03-30 - Gimtadienis!!!
Sveikiname Šarūną Šiaučiulį su gimimo diena!!! Linkime puikios nuotaikos, ištvermės, įvarčių gausos bei smagių pergalių!
2012-03-27 - Futboliukas 2012

Šiandien, kovo 27 d.,  Anykščiuose kamuolį spardė mažieji futbolininkai, A. Baranausko vidurinės mokyklos sporto salėje vyko LFF vykdomas projektas „Futboliukas“, kuriame dalyvavo lopšelio – darželio „Spindulėlis“ auklėtiniai bei mokyklos pirmokėliai.

watermarked_DSC08478_1.jpg

Prasidėjus turnyrui, visus dalyvius bei svečius pasveikino darželio auklėtoja Raimonda Juknevičiūtė, kuri kartu su vaikais į salę pakvietė ir Spindulėlį. Jam buvo paaiškinta, kad Futboliukas yra mažasis futbolo brolis ir čia svarbiausia ne ūgis ar smūgis, o tikslumas ir draugystė. Tad prieš pradėdami draugystės futboliuką, visi vieningai sudainavo Futboliuko himną – jaunųjų futbolistų dainą. Po jo žaismingą šokį pademonstravo darželio auklėtiniai.

watermarked_DSC08480_1.jpg

Į mažąją futbolo šventę atvykęs LFF atstovas Vaidotas Rastenis pasidomėjo vaikų ar jie nori žaisti ir sulaukęs garsaus ir aiškaus atsakymo „TAIP“, palinkėjo jiems sėkmės. Taip pat sėkmės ir taiklaus smūgio linkėjo A. Baranausko vidurinės mokyklos direktorės pavaduotoja Aldona Petrokienė bei lopšelio – darželio „Spindulėlis“ direktorė Diana Čereškienė. Sveikinimus užbaigė darželio mergaičių šokis.

Po visų sveikinimų, vaikai su nekantrumu laukė rungtynių pradžią paskelbsiančio švilpuko. Turnyre iš viso susirinko dalyvauti 8 komandos: 4 darželio auklėtinių ir 4 pirmokų. Pasivadino jos įvairiai: „Drakonai“, „Žvaigždutės“, „Žaibai“, „Saulės zuikučiai“, „Transformeriai“, „Greituoliai“, „Blyksniai“, „Saulutės“. Žaidimo taisyklės paprastos, žaidžiama 3 prieš 3, komandoje gali žaisti ir mergaitės ir berniukai, o iškovoti pergalę skiriamos 3 minutės. Visos komandos buvo suskirstytos į dvi grupes: ikimokyklinukų ir pirmokų. Varžyboms prasidėjus,  pakaitomis savo grupėse tarpusavyje sužaidė visos komandos. Pirmokai pasižymėjo labai mažu įvarčių skaičiumi, bet kaip paaiškino auklėtoja, tai dėl puikios gynybos. Komandas palaikė jų sirgaliai, kurie atvyko pasidarę plakatus, o kai kurie net sugalvoję įvairių palaikymo šūksnių. Susumavus visus taškus paaiškėjo, kad finalinėje kovoje susitinka darželio komanda „Blyksniai“ su pirmokų komanda „Žaibai“. Po 3 minučių rezultatas buvo lygus 1:1, tad žaidimas buvo pratęstas 2 prieš 2, iki pirmojo įvarčio. Jo ilgai laukti nereikėjo, sėkmė lydėjo „Blyksniai“ komandą, kuri ir tapo futboliuko šventės nugalėtoja. Nors, pralaimėjusių čia ir nebuvo.

Darželio direktorė Diana, finale žaidusioms komandoms, įteikė taures. Taip pat, visos dalyvavusios komandos gavo diplomus su nominacijomis – greičiausi, linksmiausi ir t.t.watermarked_DSC08642_1.jpg     watermarked_DSC08644_1.jpg

LFF atstovas Vaidotas, žadėjęs daugiau pakalbėti po varžybų, negailėjo pagyrimo žodžių jauniesiems futbolininkams, įteikė jiems Lietuvos automobilių kelių direkcijos skirtus šviečiamuosius prizus, futbolo kamuolius darželiui, knygutes vaikams, bei diplomus. Taip pat padėkos raštus įteikė, šventę vaikams organizuoti padėjusiems darželio bei mokyklos darbuotojams. Dovanomis besidžiaugiančius bei po varžybų dar nenuslūgusiomis emocijomis bei įspūdžiais besidalinančius vaikus dar labiau nudžiugino visas varžybas stebėjęs Spindulėlis, kuris su auklėtojų pagalba komandoms įteikė saldžiuosius prizus - šakočius ir saldainius.

Futboliuko akimirkos

2012-03-24 - Liko tik finalinės varžybos

Šiandien FSK "Anykščiai" sužaidė atsakomąsias salės futbolo pusfinalio varžybas su Visagino FK "Evikonas".

  
Pirmajame kėlinyje rezultatyvesnį žaidimą rodė svečiai ir pirmasis kėlinys pasibaigė rezultatu 0:3, mūsų komandos nenaudai. Antrajame kėlinyje anykštėnai atkakliau pradėjo atakuoti priešininkų vartus ir 10-ąją minutę po taiklaus Mariaus Valančiūno perdavimo, pirmąjį įvartį įmušė Matas Juodelis. Neilgai trukus, 14-ąją minutę buvo paskirtas baudinys, kurį realizavo Ignas Šiaučiulis. Per likusį rungtynių laiką, žaidimas vyko apylygiai abejose salės pusėse, tačiau nė vienai komandai rezultato pakeisti nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 2:3.
Kitą savaitgalį, Utenoje, bus žaidžiamos finalinės rungtynės, kuriose FSK "Anykščiai" dėl 3-4 vietų žais su Utenos FK "Auto1-logistics".

Varžybų foto

2012-03-20 - 2% Anykščių futbolui
Nusprendėte skirti dalį (iki 2 proc.) per kalendorinius metus sumokėto pajamų mokesčio Anykščių futbolui, galite tai paradyti dviem būdais:
Elektroniniu: (Iki balandžio 1 d.)

Eformfiller 2.5 v.6 programelę (VMI formų pildymui) galite atsisiųsti čia: http://deklaravimas.vmi.lt/PublicPages.aspx?ID=1&file=3 

Taip pat prašymą galite įteikti  tiesiogiai, atsakingiems VMI darbuotojams.

Skirdami savo dalį pajamų mokesčio FSK "Anykščiai", jūs prisidedate prie futbolo plėtros Anykščiuose.

DĖKOJAME UŽ PARAMĄ!

 

2012-03-18 - Sužaistos pirmosios salės futbolo turnyro pusfinalio rungtynės

Šiandien, mūsų komanda, žaidė pirmąsias UAFA salės futbolo čempionato 2012, pusfinalio rungtynes, kuriose susitiko su Visagino FK „Evikonas“ išvykoje.

 

DSC08081_1.JPG      DSC08118_1_1.JPG

Nuo pat rungtynių pradžios abi komandos įnirtingai atakavo priešininkus, tačiau neilgai trukus, į FSK „Anykščiai“ vartus buvo įmuštas pirmasis įvartis. Kad ir kaip mūsų futbolininkai stengėsi pasiųsti kamuolį į priešininkų vartus, visaginiečių vartininkui vis pavykdavo atlaikyti smūgius, priešingai nei mūsų salės pusėje, kur buvo įmušti dar du įvarčiai. Rezultatui tapus 3:0, mūsų komandos vartininką Arūną, pakeitė Mindaugas. Pirmajam kėliniui einant į pabaigą, po taiklaus Artiomo perdavimo, Ignas Šiaučiulis galop pasiuntė taiklų smūgį į visaginiečių vartus. Antrajame kėlinyje, ataka vyko apylygiai abejose salės pusėse. Evikono futbolininkams dar kartą pavyko pralaužti anykštėnų gynybą ir įmušti įvarti. Mūsų komandos žaidėjai vis intensyviau atakavo priešininkus ir ne kartą smūgiavo į vartų zoną, tačiau nesisekė įveikti vartininko ir taip varžybos baigėsi šeimininkių pergale, rezultatu 4:1.

Atsakomosios rungtynės vyks šeštadienį (kovo 24d.) Anykščiuose.

Rungtynių foto

 

2012-03-04 - UAFA salės futbolo turnyre pasibaigė II ratas

Vakar, Rokiškyje, mūsų komanda sužaidė paskutiniasias II rato UAFA salės futbolo turnyro varžybas. Po atkaklios kovos, Rokiškio FK ir FSK Anykščiai išsiskyrė lygiosiomis 6:6. Dar vienas gautas taškas užtikrino mūsų komandai pirmąją vietą rytų pogrupyje. Ir galimybę kovoti toliau.

Po dviejų savaičių, kovo 17 d. Vyks pirmosios pusfinalio kovos. Mūsų futbolininkai susitiks su vakarų pogrupyje antrą vietą iškovojusius Visagino FK "Evikonas".

Linkime komandai ištvermės treniruojantis. O fanams kantrybės laukiant sekančių varžybų.

2012-03-02 - Rajono mokyklų turnyras baigėsi

Vakar, kovo 1 d., prasidėjus kalendoriniam pavasariui, buvo sužaistos paskutiniosios šių metų rajono mokyklų mažojo futbolo 5x5 turnyro varžybos.

Pirmieji aikštelėje susitiko K. Inčiūros vidurinės mokyklos ir A. Vienuolio gimnazijos komandos. Kova baigėsi gimnazijos moksleiviu naudai, rezultatu 11 : 5. Įvarčius pelnė: A.Vienuolio gim ( M.Prušinskas – 4, Raškevičius – 3, L.Šakėnas – 1, J.Raugalė – 1,E.Puodžiūnas – 1, Meškauskas  -1). K.Inčiūros vid.mok ( Minkevičius – 5, B.Kuodis – 2, R. Laginauskas – 1).

Antrosios varžybos vyko tarp J. Biliūno gimnazijos ir A. Baranausko vidurinės mokyklos futbolininkų. Šioje kovoje jėgos pasiskirstė panašiai kaip ir pirmojoje ir rezultatu 5 : 12 pergalę iškovojo salės šeimininkai. Įvarčius pelnė J.Biliūno gim. ( P.Šermukšnis – 2, K.Baltrušaitis – 2, L.Jakniūnas  - 1 ). A.Baranausko vid.mok.  ( R.Prušinskas – 5, A.Diškevičius – 4, M.Pesliakas – 1, Žiūkas  - 1, A.Atkočiūnas – 1).

Paskutinėse turnyro varžybose dar kartą jėgas tarpusavyje išbandė K. Inčiūros vidurinės mokyklos komanda ir J. Biliūno gimnazija. Abejose salės pusėse vyko atkakli kova, kuri baigėsi K. Inčiūros vid. mokyklos pergale, rezultatu 8 : 10. Įvarčius pelnė J.Biliūno gim. ( K.Sereikis – 3, L.Jakniūnas – 2, J.motiejūnas – 2 , 1 įvartį į savus vartus įsimušė troškūniečiai). K.Inčiūros vid.mok. ( R.Laginauskas – 4, B.Kuodis – 2, D.Krikščiūnas – 3, Minkevičius – 1).

Susumavus abiejų ratų rezultatus, paaiškėjo grupės nugalėtojai, kuriais tapo Antano Baranausko vidurinės mokyklos futbolininkai surinkę 15 taškų.

Antra vieta – Jono Biliūno gimnazija - 9 taškai (dėl geresnio įvarčių santykio tarpusavio varžybose).

Trečia vieta – Antano Vienuolio gimnazija – 9 taškai.

Ketvirta vieta – Kazio Inčiūros vidurinė mokykla – 3 taškai.

Įvarčius pelnė II rate

J.Biliūno gim. - L.Jakniūnas – 5 įvarčius

A.Baranausko vid. mok. - R. Prušinskas – 13 įvarčių

A.Vienuolio gim.  M.Prušinskas – 12 įvarčių

K.Inčiūros vid.mok.   – M.Minkevičius -  7 įvarčiai.

Rezultatyviausi žaidėjai:

A.Baranausko vid. mok. - R. Prušinskas – 26 įvarčiai

J.Biliūno gim. - L.Jakniūnas – 14 įvarčių

A.Vienuolio gim.  M.Prušinskas  19 įvarčių

K.Inčiūros vid.mok.   - M.Minkevičius -  9 įvarčiai.

Po varžybų, visiems turnyro dalyviams buvo įteikti apdovanojimai, taurės.

Dėkojame visiems dalyvavusiems bei savo komandas palaikiusiems.

 Nuotraukos

2012-02-28 - Liko paskutinis pasispardymas mokyklų turnyre

Šiandien buvo sužaistos dar dvejos varžybos rajono mokyklų turnyro, 1995 m. ir jaunesnių grupėje.

Pirmosiose varžybose susitiko A. Baranausko vidurinės mokyklos ir K. Inčiūros vidurinės mokyklos komandos. Varžybos baigėsi triuškinančiu rezultatu 16:2, svečių nenaudai. Įvarčius pelnė: A.Baranausko vid. mok ( R.Prušinskas – 5, A.Diškevičius – 4, R.Jakniunas – 2, T.Mažvila – 2, Žiūkas – 3). K.Inčiūros vid.mok.  ( M.Minkevičius – 1, R.Ladauskas – 1).

Antrosiose varžybose J. Biliūno gimnazijos futbolininkai darsyk bandė įveikti A. Vienuolio gimnazijos komandą, tačiau šįkart sėkmė lydėjo vienuoliečius ir rezultatu 5:8 jie iškovojo pergalę. Komandoms įvarčius pelnė: A.Vienuolio gim. ( M.Prušinskas – 6, J.Raugalė – 1, L.Šakėnas  -1). J. Biliūno gim. ( K.Sereikis  - 1, L.Jakniūnas – 2, Lin.Bečelis  -1, K.Baltrušaitis – 1).

Jau poryt, kovo 1 d., paaiškės ir šios grupės nugalėtojai. Bus žaidžiamos trejos varžybos. Pradžia 14 val. Kviečiame ateiti palaikyti savo mokyklos komandas bei draugus.

2012-02-25 - Lygiosios su Utena

Šiandien UAFA salės futbolo turnyre FSK Anykščiai susitiko su Utenos FK "Auto-1 logistics". Po atkaklios kovos, varžybos baigėsi lygiosiomis, rezultatu 8:8. Įvarčius komandoms pelnė: Anykščiai (A. Švagždys - 1, M. Valančiūnas - 5, I.Šiaučiulis - 1, A. Parachonko - 1). Utena (D. Širvys - 2, I. Banys - 2, D. Macelis - 1, M. Cvetkovas - 3).

Varžybų foto

2012-02-23 - Startavo 1995m. grupės II ratas

Šiandien A. Baranausko vidurinės mokyklos ir A. Vienuolio gimnazijos futbolininkai  pradėjo antrąjį rajono mokyklų mažojo futbolo turnyro ratą.

Didžiąją dalį varžybų buvo išlaikyta intriga ir abi komandos atkakliai žaidė tiek puolime tiek gynyboje, tačiau galutiniu rezultatu 14:10 pergale džiaugėsi A. Baranausko mokyklos komanda..

Įvarčius pelnė:  A.Baranausko vid. mok. ( T.Mažvyla – 6, R.Prušinskas – 3, A.Diškevičius – 2, M.Pesliakas – 2, R.Jakeliūnas – 1). A.Vienuolio gim.  ( D.Šaučiūnas – 6, M.Prušinskas – 2, L.Šakėnas – 1, J.Raugalė – 1).

2012-02-22 - Paskutinės rajono mokyklų 1993 m grupės varžybos

Vakar buvo sužaistos paskutinės Anykščių rajono mažojo futbolo 5x5 turnyro varžybos 1993 m ir jaunesnių grupėje.

Pirmieji jose susitiko A. Vienuolio gimnazijos ir K. Inčiūros vidurinės mokyklos futbolininkai. Deja, gimnazijos moksleiviai ir šįsyk nepalaužė priešininkų todėl turnyrą baigė pralaimėjimu, rezultatu 2:7. Įvarčius pelnė: A.Vienuolio gim. ( A.Pukenis – 1, M.Prušinskas  - 1). K.Inčiūros vid. mok. ( L.Petkevičius – 5, I.Šeštokas  - 1, V.Šibirkštis – 1).

Antrosiose varžybose tarpusavyje susirungė J. Biliūno gimnazijos ir A. Baranausko vidurinės mokyklos komandos. Pirmosiose varžybose eilinę pergalę iškovojus K. Inčiūros futbolininkams, šios varžybos tapo lemiamomis dėl pirmos vietos turnyre. Todėl A. Baranausko mokyklos futbolininkai su dar didesniu užsidegimu nei visad atakavo varžovų vartus ir rezultatu 4:14 iškovojo jiems taip reikalingą pergalę. Įvarčius pelnė: J.Biliūno gim. ( P.Čypas – 2, A.Kerbelys – 1, P.Kvietinskas  (A.B) į savus vartus. A.Baranausko vid.mok ( M.Džiūgas -5, P.Kvietinskas – 4, K.Šimkus – 3, R.Prušinskas – 1, A.Diškevičius – 1).

Rezultatyviausi II rato žaidėjai:

A.Baranausko vid. mokykla : K.Šimkus – 7 įvarčiai, P.Kvietinskas  – 8 įvarčiai

K.Inčiūros vid.mok :  L.Petkevičius – 12 įvarčių

A.Vienuolio gim. :  M.Prušinskas – 4 įvarčiai

J.Biliūno gim.  :   L.Jakniūnas – 6 įvarčiai

Susumavus abejų ratų rezultatus, paaiškėjo šio turnyro nugalėtojai. Mokyklos turnyrinėje lentelėje išsirikiavo taip:

 1. A.Baranausko vid. mok.  15 tšk.

 2. K.Inčiūros vid.mok          13 tšk.

 3. J.Biliūno gim.                    4 tšk.

 4. A.Vienuolio gim.               3 tšk.

 

Rezultatyviausi turnyro žaidėjai:

K.Inčiūros vid.mok :  L.Petkevičius – 23 įvarčiai

A.Vienuolio gim. :  M.Prušinskas – 15 įvarčių

A.Baranausko vid. mokykla : K.Šimkus – 14 įvarčių

J.Biliūno gim.  :   L.Jakniūnas , M.Miliūnas , A.Kerbelys po 6 įvarčius.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir stebėjusiems šios grupės turnyro varžybas. Linkime sėkmės žaidėjams ir kviečiame ateiti palaikyti futbolininkų jau ryt prasidėsiančiose 1995 m. ir jaunesnių grupės II rato varžybose, kur 15 val  susitiks A. Baranausko vidurinės mokyklos bei A. Vienuolio gimnazijos futbolininkai.

2012-02-18 - Pergalė išvykoje

Šiandien FSK Anykščiai futbolininkai varžybomis su Kupiškio FC "Narjanta" pradėjo antrąjį UAFA salės futbolo 2012 turnyro ratą.

  DSC07465_1.JPG   DSC07469_1.JPG
Prasidėjus varžyboms atkaklumu pasižymėjo šeimininkai ir neilgai trukus jau rezultatu 0:2 priekyje buvo Kupiškio futbolininkai. Tai paskatino mūsų komandą susikoncentruoti ir galop pirmąjį įvarti į priešininkų vartus pasiuntė M. Valančiūnas. Po jo taikliai smūgiavo R. Prušinskas ir išlygino rezultatą. Varžovams klydus, buvo skirtas 10 m. baudinys, kurį realizavo I. Šiaučiulis. Tačiau anykštėnų vartus saugojęs Arūnas, praleido dar du įvarčius ir šeimininkai išsiveržė į priekį vienu tašku. Vėl padėtį taikliu smūgiu pataisė M. Valančiūnas ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 4:4. Prasidėjus antrajam kėliniui aktyviai mūsų vartus vėl pradėjo atakuoti Narjantos futbolininkai ir sėkmingai užbaigę ataką į priekį išsiveržė priešininkai. Kurį laiką žaidimas vyko abejose salės pusėse, bet nė vienai komandai vis nepavykdavo pataikyti ir priešininkų vartus. Vis aktyviau besidžiaugiant kupiškėnų fanams palankiu rezultatu, mūsų komandos kapitonas A. Švagždys išlygino rezultatą. O paskutinį ir lemiamą įvartį įmušė I. Šiaučiulis. Galutiniu rezultatu 6:5 varžybas laimėjo FSK Anykščiai. Komandoms įvarčius pelnė: Anykščiai (M. Valančiūnas - 2, R. Prušinskas - 1, I. Šiaučiulis - 2, A.Švagždys - 1). Kupiškis (N. Stankus - 1, R. Kvietkauskas - 2, E. Butkevičius - 1, M. Didžiulis - 1).
Varžybų foto

2012-02-17 - Vasario 16-osios turnyras
Vasario 16 - oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena.
Baranausko vidurinės mokyklos sporto salėje vasario 14 d. vyko „Futboliuko“ futbolo turnyras. Futboliukas tai žaidimas 3x3 su mažais vartais. Čia svarbu ne ūgis ir netgi ne smūgis, o noras žaisti.

 

Prasidėjus varžyboms, jų dalyvius sveikino A.Baranausko vidurinės mokyklos direktorė O.Repečkienė.

Turnyre dalyvavo 1-4 klasių moksleiviai, viso per 80 dalyvių ,vienose komandose buvo po 3, kitose po keturis žaidėjus. Komandas palaikyti susirinko sirgaliai, pasigaminę palaikymo plakatus bei sugalvoję šūkius. Komandos išsiskyrė originaliais pavadinimais: „Ugniniai vilkai“, „Greituolės“ , „Bastilija“ „Pasaulio valdovai“ir kt.

1-2 klasių varžybose dalyvavo 15 komandų , jos buvo suskirstytos į trys pogrupius po 5 komandas kiekviename.

Pirmąją vietą iškovojo - Seni vilkai – 2 a. klase

II. Žaibai – 1 a.

III. Pragaro šetonai – 2 b.

 

3-4 klasių - dalyvavo 9 komandos,

Pirmąsias vietas užėmė:

I. Ekstrim – 4 kl.

II. Nykščiai – 4 kl.

III.  Nenugalimieji - 3 b.

 

Mokytojos ir moksleiviai dar karta įrodė, kad moksleiviai noriai žaidžia futbolą ir pageidauja daugiau tokių turnyrų.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie turnyro organizavimo bei valstybės šventės paminėjimo puoselėjant sportines varžybas!

Turnyrą organizavo futbolo treneris Juozas Šiaučiulis, kūno kultūros mokytojai: Alvydas Bugenis, Rūta Miliūnienė,  Anykščių futbolo sporto klubas ( prizai – taurės. Medaliai, tortas, gaivieji gėrimai), Lietuvos futbolo federacija ( diplomai – sertifikatai) A.Baranausko vid mokykla ( mokytojai , moksleiviai).

Turnyro nuotraukos

2012-02-15 - Baigėsi rajono mokyklų I ratas 1995 m ir jaunesnių grupėje

Vakar buvo sužaistos paskutinės rajono mokyklų 5x5 turnyro 1995 m. ir jaunesnių grupės I rato varžybos.

Pirmosiose varžybose susitiko A. Vienuolio gimnazijos ir K. Inčiūros vidurinės mokyklos futbolininkai. Šiame susitikime pergalę rezultatu 9:7 šventė AVG moksleiviai. Įvarčius pelnė: A.Vienuolio gim ( J.Raugalė – 4, M.Prušinskas -3, D.Šaučiunas – 2). K.Inčiūros vid.mok. ( R.Ladauskas – 2, D.Krikščiūnas – 5).

Antrose varžybose susitiko J. Biliūno gimnazijos ir A. Baranausko vidurinės mokyklos komandos, kurios turėjo surinkusios po tiek pat taškų, tad užvirė įnirtinga kova, norint išsiveržti į priekį grupėje. Tačiau sėkmė buvo gimnazijos moksleivių pusėje ir rezultatu 9:5 jie įveikė priešininkus. Įvarčius pelnė: J.Biliūno gim. (K. Sereikis – 2, L.Jakniūnas – 2, Lin.Bečelis – 2, K.Baltrušaitis – 1, J.Motiejūnas – 1). A.Baranausko vid mok. ( A.Diškevičius – 2, R.Prušinskas – 2, J.Dilys – 1).

Po pirmojo rato turnyre pirmauja J. Biliūno gimnazija laimėjusi visas varžybas ir turinti 9 taškus. Dėja, paskutiniai grupėje, nelaimėję nė vienų varžybų ir neturintys nė vieno taško lieka K. Inčiūros vidurinės mokyklos futbolininkai. Turnyrinė lentelė

Rezultatyviausi I rato žaidėjai:

J. Biliūno gimnazija: L. Jakniūnas - 9 įvarčiai.

A. Vienuolio gimnazija: J.Raugalė – 11 įvarčių.

A. Baranausko vidurinė mokykla: R. Prušinskas – 13 įvarčių.

K. Inčiūros vidurinė mokykla: K. Vaitiekus – 7 įvarčiai.

Linkime žaidėjams nenusiminti, kitiems neužsnūsti ant laurų, neprarasti užsidegimo, viskas dar gali pasikeiti, jau kitą savaitę prasidėsiančiame II rate.

2012-02-13 - Primename

    Ryt, vasario 14 d., 12 val. A. Baranausko vidurinės mokyklos sporto salėje, vyks futbolo turnyras 3x3, Vasario 16-ajai - Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

 

O 15 val. vyks rajono mokyklų mažojo futbolo 5x5 turnyro varžybos, 1995 m ir jaunesnių grupėje.

 

Linkime gražios dienos, puikių įspūdžių bei smagių akimirkų!

2012-02-10 - Gimtadienis
Sveikiname Vytautą Kisielių šiandien švenčiantį savo gimimo dieną!
2012-02-09 - 1993 m. grupės mokyklų turnyras link pabaigos

Šią savaitę buvo sužaistos 3 varžybos rajono mokyklų turnyre 1993 m ir jaunesnių grupėje. Antradienį, susitiko J. Biliūno gimnazijos futbolininkai su K. Inčiūros vidurinės mokyklos futbolininkais. Kova baigėsi svečių pergalę 6:10. Komandoms taškus pelnė: J.Biliūno gim ( A.Kerbelys – 2, M.Miliūnas – 1, A.Šermukšnis -1. L.Jakniūnas – 1, Styra – 1 ). K.Inčiūros vid.mok. ( L.Petkevičius – 5, J.Šeštokas – 2,I. Krikščiūnas – 2, G. Kuodis -1).

 

Antrose varžybose susirėmė A. Baranausko vidurinės mokyklos bei A. Vienuolio gimnazijos komandos. Šios varžybos pasižymėjo rezultatyviu puolimu vienoje aikštės pusėje ir nuskambėjus varžybų pabaigą skelbiančiam signalui, švieslentėje rezultatas 17:3 džiugino salės šeimininkus. Įvarčius pelnė A.Baranausko vid.mok ( P.Želiabinas -1, P.Kvietinskas – 4, R.Prušinskas – 2, K.Šimkus – 2, E.Maigys – 3, A.Diškevičius – 4, M.Gražys – 1). A.Vienuolio gim. ( P.Meškauskas -2, M.Prušinskas -1).

 

Šiandien (ketvirtadienį) susitiko mūsų miesto gimnazijų komandos. Žaidimas vyko apylygiai abejose salės pusėse, tačiau galutinis rezultatas JBG – AVG 9:7. Įvarčius pelnė: A.Vienuolio gim.( J.Raugalė – 3, M.Prušinskas – 2, M.Balaišis – 1, G.Raškevičius – 1,). J.Biliūno gim. ( L.Jakniūnas -5, M.Miliūnas – 3, A.Kerbelys – 1).

Šioje turnyro grupėje liko sužaisti tik dvejos varžybos, kurios vyks vasario 21 d. Tad kviečiame atvykti palaikyti savo mokyklos futbolininkų.

2012-02-08 - Futbolas vasario 16-ajai

Vasario 14 d. 12 val. A. Baranausko vidurinės mokyklos sporto salėje, vyks futbolo turnyras 3x3, Vasario 16-ajai - Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, kuriame dayvaus mokyklos 1-4 klasių mokiniai.

Kviečiame visus, Mūsų valstybės šventę paminėti su futbolu!

2012-02-06 - Jubiliejus!
Nuoširdžiai sveikiname klubo vadovą Saulių šiandien švenčiantį savo 40-metį!!!!! Linkime santarvės asmeniniame gyvenime, ištvermės futbolo aikštelėje, puikios sveikatos ir gražios šventės!
2012-02-04 - Su šalčiu kovojame pergalėmis!

Šiandien (vasario 4d.), mūsų futbolininkai sužaidė jau trečiąsias UAFA salės futbolo varžybas, kuriose susitiko su Rokiškio FK.

 

Prasidėjus varžyboms, atkaklumą parodė Rokiškio futbolininkai, kurių atakos 3 min ir 7min baigėsi taikliais įvarčiais į mūsų vartus. Iškart po antrojo įvarčio, 8 rungtynių minutę į priešininkų vartus kamuolį pasiuntė I. Šiaučiulis. Nemažindami tempo anykštėnai ir toliau stiprino puolimą ir po 11min ir 13 min taiklių M.Valančiūno įvarčių, mūsiškiai išsiveržė į priekį rezultatu 3:2. Tačiau po mūsų gynėjų klaidos, rokiškėnams pavyko išlyginti rezultatą ir pirmasis kėlinys pasibaigė 3:3. Antrąjį kėlinį FSK Anykščiai pradėjo susikaupę ir jau 3-iąją jo minutę, I. Šiaučiulis įmušė ketvirtąjį įvartį mūsų komandai. Bet netrukus, Rokiškio FK futbolininkai pelnė 2 įvarčius iš eilės ir išsiveržė į priekį. Tačiau po sėkmės seka nesėkmė, rokiškėnai savo baudos aikštelėje sužaidė ranka ir rungtynių teisėjas skyrė 6 m baudinį, kurį realizavo I. Šiaučiulis.  Išsilyginus rezultatui, abejų komandų žaidėjai vis intensyviau bandė pelnyti įvartį, po kelių nesėkmingų atakų, mūsų komandos kapitonas A.Švagždys pelnė pergalingą įvartį ir rungtynės baigėsi rezultatu 6:5.

 

Džiugu, kad šalčio nepabijojo ir varžybų stebėti atėjo ~30 žiūrovų. Tai antra pergalė namuose. Sekančios varžybos laukia už poros savaičių Kupiškyje.

2012-02-04 - Gimtadienis
Su gimimo diena sveikiname Modestą Gražį!
2012-02-03 - Varžybos!
Šeštadienį (vasario 4d.) 13.00 val. A. Baranausko vid. mokyklos sporto salėje vyks UAFA salės futbolo čempionato 2012 varžybos tarp FSK Anykščiai ir Rokiškio FK. Kviečiame visus nepabijoti šalčio ir atvykti palaikyti savo miesto komandos! :)
2012-02-02 - Gimimo diena!
Su gimimo diena sveikiname Rytį Prušinską  ir Kasparą Šimkų!!! Linkime nesušalti, sėkmingų metų ir gražių sportinių akimirkų!
2012-02-01 - Mokyklų turnyras tęsiasi

Antradienį, sausio 31 d., rajono mokyklų moksleiviai vėl išbandė jėgas žaisdami futbolą. Pirmosiose varžybose žaidė 1995m. ir jaunesnių grupės J. Biliūno gimnazijos ir A. Vienuolio gimnazijos moksleiviai. Į abejų komandų vartus kamuolys skriejo apylygiai, tačiau JBG futbolininkus sėkmė lydėjo labiau ir rezultatų 8:6 jie įveikė AVG futbolininkus. Įvarčius pelnė: J.Biliūno gim. ( Luk.Bečelis – 3, L.Jakniūnas – 3, J.Motiejūnas – 1, Lin.Bečelis – 1, K.Sereikis – 1 ). A.Vienuolio gim. ( J.Raugalė – 4 , M.Prušinskas – 1, D.Šaučiunas – 1).

Sekančiose varžybose susitiko A. Baranausko vidurinės mokyklos ir K. Inčiūros vidurinės mokyklos komandos, žaidžiančios 1993 m. ir jaunesnių grupėje. Rezultatu 3:6 pergale džiaugėsi svečių komanda. Įvarčius pelnė: A.Baranausko vid. mok.( K.Šimkus – 2, A.Diškevičius – 1 ). K.Inčiūros vid. mok. ( L.Petkevičius – 2, I. Šeštokas – 2, V. Kibirkštis – 1 ).

1223455152B5nDaC_1.jpg

Paskutinėse dienos varžybose vėl susitiko A. Baranausko vidurinės mokyklos bei K. Inčiūros vidurinės mokyklos komandos, tik žaidžiančios jau kitoje, 1995 m. ir jaunesnių, grupėje. Šįkart ataka intensyvesnė buvo vienoje aikštelės pusėje. K. Inčiūros vid. mokyklos futbolininkams teko pripažinti A. Baranausko vid. mokyklos futbolininkų pranašumą rezultatu 14: 3. Įvarčius pelnė: A.Baranausko vid. mok. ( R.Prušinskas – 5, A.Diškevičius – 5, R.Jakeliūnas – 2, T.Mažvyla – 1, J.Dilys – 1). K.Inčiūros vid.mok. ( K.Vaitiekus – 2, R.Ladauskas – 1 ).

Dėmesio! Vasario 2 dieną turėjusios įvykti varžybos nukeliamos dėl gerokai nukritusios oro temperatūros!

2012-01-28 - 4 varžybos - 1 pergalė

Šiandien Anykščių futbolininkai žaidė net ketveriose salės futbolo čempionato varžybose.

Pirmosios varžybos prasidėjo nesėkme, KKSC Anykščiai triuškinančiu rezultatu 2:20 pralaimėjo SC Visaginas 95-96 m. grupėje. Anykštėnams po 1 įvartį pelnė A. Diškevičius bei R. Prušinskas. Visagino komandai: A.Pavlovičius – 9, N.Podberiozkin -3, M.Valejev -1. S.Lukašionok -1, K.Levšin 2, I.Petraško -2, I.Pučinskij -2.

 

 

Antrosiose varžybose 97-98 m. grupėje susitiko  FSK Anykščiai - SC-I Visaginas. Po vyresniųjų kolegų nesėkmės, Anykščių futbolininkai ryžtingai ėmsėsi siekti pergalės ir jiems tai pavyko, galutiniu rezultatu 12:5 jie įveikė svečių komandą. Ivarčius pelnė: FSK Anykščiai ( M.Prušinskas – 8, J.Dilys – 2, T.Mažvyla – 1, M.Pesliakas – 1 ). SC-1 Visaginas ( A.Kormakov -3, A.Smertev -1, E.Šaukštel – 1).

 

 

Paskutinėse šio šeštadienio vaikų salės futbolo turnyro varžybose Anykščiuose susirungė FSK Anykščiai - SC-II Visaginas. Šiose varžybose kova buvo apylygė ir įvarčių gausa išskirtinai nepasižymėjo nė viena komanda, tačiau varžybų pabaigoje anykštėnams ir vėl teko pripažinti visaginiečių pranašumą, rezultatu 3:6. Komandoms įvarčius pelnė: FSK Anykščiai (M.Prušinskas – 2, T.Mažvila-1). SC- II Visaginas( A.Levšin – 2, E.Gotovskis – 2, A.Zajarin – 1, I. Dedeiko -1 ).

Pavakarę Utenoje, buvo sužaistos jau antrosios I rato  UAFA salės futbolo čempionato 2012 varžybos anykštėnams. Jose futbolininkai susitiko su Utenos FK "Auto-1 logistics". Pirmajame kėlinyje vyko įtempta kova prie abejų komandų vartų, kuri baigėsi lygiosiomis. Tačiau antrajame kėlinyje sėkmingai užbaigti atakas labiau sekėsi uteniškiams ir po atkaklios kovos FSK Anykščiai namo išvyko pralaimėję rezultatu 6:4. Anykštėnam po 2 įvarčius pelnė I. Šiaučiulis ir A. Parachonko.

 

2012-01-26 - 5x5 1995m ir jaunesnių grupės varžybos prasidėjo

Šiandien buvo sužaistos pirmosios varžybos rajono mokyklų mažojo futbolo 5x5 turnyro 1995 m. ir jaunesnių grupėje.

Pirmosiose varžybose susitiko J. Biliūno gimnazijos komanda su K. Inčiūros vid. mokyklos futbolininkais. Pajėgumu nė viena komanda per daug neišsiskyrė, tačiau galutiniu rezultatu 12:10 pergalę šventė biliūničiai. Antrosiose varžybose savo jėgas tarpusavyje išbandė A. Vienuolio gimnazijos bei A. Baranausko vid. mokyklos futbolininkai. Šiame susitikime sėkmė ir meistiškumas palankesnis buvo A. Baranausko vid. mokyklos komandai, kuri svariu rezultatu 13:7 nugalėjo vienuoliečius.Turnyrinė lentelė.

2012-01-25 - I ratas pasibaigė

Jau baigėsi I-asis rajono mokyklų mažojo futbolo 5x5 varžybų ratas 1993 m. ir jaunesnių grupėje. Lydere išliko A. Baranausko vid. mokyklos komanda, laimėjusi visus  tris susitikimus ir turinti 9 taškus. 2012 m mazojo futbolo 5x5 1993 tunyrine lentele.doc, joje rasite visų varžybų rezultatus ir mokyklų komandų užimamas vietas.

Antrasis varžybų etapas prasidės vasario 7 d. 15 val. A. Baranausko vid. mokyklos sporto salėje.

Rezultatyviausi žaidėjai po I rato:

A.Baranausko vid. mokykla: K.Šimkus – 7 įvarčiai, E.Maigys – 7 įvarčiai

 

K.Inčiūros vid.mokykla: L.Petkevičius – 11 įvarčių

 

A.Vienuolio gimnazija: M.Prušinskas – 11 įvarčių

 

J.Biliūno gimnazija: Lukas Bečelis – 4 įvarčiai

 

Visų varžybų įvarčių statistika:

2012-01-22 - UAFA salės futbolo turnyrų startai

Šeštadienis buvo gera diena futbolo gerbėjams Anykščiuose, kadangi jie galėjo stebėti net dvejas salės futbolo rungtynes.

 

Pirmosiose varžybose savo jėgas tarpusavyje išbandė dvi jaunųjų anykštėnų komandos, FSK Anykščiai bei KKSC Anykščiai, kurios žaidžia UAFA vaikų salės futbolo čempionate, 1997 – 98 m grupėje. Po įvarčių gausos susitikimo pergale džiaugėsi KKSC Anykščiai komanda rezultatu 5:8. Nugalėtojams net 3 įvarčius pelnė Linas Bečelis. Du kartus į varžovų vartus kamuolį pasiuntė K. Sereikis, o po vieną įvartį komandai įmušė A.Šermukšnis, E. Puodžiūnas bei Lukas Bečelis. FSK Anykščiai komandai 2 įvarčius pelnė M.Prušinskas, o po vieną kartą taikliu smūgiu į varžovų vartus kamuolį pasiuntė T.Mažvyla. E. Labanauskas bei J. Dilys.

 

Antrosiose varžybose susitiko FSK Anykščiai bei Kupiškio FC „Narjanta“ komandos, kurios pradėjo kovą UAFA salės futbolo čempionate 2012. Anykštėnai nuo pat rungtynių pradžios parodė savo rimtą nusiteikimą ir jau 3 – iąją minutę pirmąjį įvarti įmušė I. Šiaučiulis. Kupiškėnams niekaip nepavyko palaužti mūsų futbolininkų gynybos ir pirmajam kėliniui einant į pabaigą, 22 – ąją rungtynių minutę anykštėnų ataką taikliu smūgių vėl užbaigė Ignas. Antrajame kėlinyje svečiai vis atkakliau bandė pelnyti įvartį ir galop, 39 –ą rungtynių minutę R. Masiulis įmušė pirmąjį įvartį savo komandai. Nespėjus nurimti žiūrovų šūksniams 40 –ąją minutę anykštėnų vartų tinklą pasiekė N. Starkaus paleistas kamuolys. Rezultatas tapo lygus - 2:2. Aikštelėje dar labiau pradėjo reikštis emocijos ir kovingumas, žiūrovų palaikantys šūksniai tapo garsesni ir emocingesni. Anykštėnų nesulaikė M. Valančiūno gauta geltona kortelė ir baigiantis varžyboms, 46 – ą min,  trečiąjį ir kaip vėliau paaiškėjo pergalingą įvartį pelnė A. Švagždys. Galutinis rezultatas 3:2. Taigi pirmosios čempionato varžybos mūsų miesto futbolininkams buvo sėkmingos. Tikimės, kad sėkmė neaplenks ir toliau.

DSC07322_2.JPG     

FSK Anykščiai - Kupiškio FC "Narjanta" foto

 
2012-01-20 - Netektis

Šiąnakt, avarijos metu Lenkijoje, žuvo buvęs futbolininkas ir FC Šiauliai vadybininkas Gintaras Siciūnas, kuriam teko žaisti ir už mūsų miesto komandą LFF I lygos čempionate.

Anykščių futbolo sporto klubas reiškia nuoširdžią užuojautą Gintaro artimiesiems, kolegoms bei draugams.

2012-01-19 - Mažojo futbolo 5x5 turnyras įsibėgėja

Anykščių rajono mokyklų mažojo futbolo 5x5 turnyro 1993 m. ir jaunesnių grupėje jau sužaistos ketverios varžybos! Kolkas pirmauja A. Baranausko vid. mokyklos futbolininkai turintys 6 taškus. Visų varžybų rezultatus galite rasti skiltyje "Turnyrinė lentelė".

Sėkmės tolimesniuose susitikimuose linkime visų mokyklų komandoms ir linkime gražių akimirkų žaidėjams bei žiūrovams!

2012-01-17 - Salės futbolas prasideda!

Šį šeštadienį (sausio 21 d.) A. Baranausko vid. mokyklos sporto salėje  11.00 val. Utenos apskrities vaikų salės futbolo čempionate startuos 1997-98 m futbolininkai. Varžybos vyks tarp dviejų Mūsų miesto komandų FSK Anykščiai - Anykščių SC.

13.00 val. Pagrindinės FSK Anykščiai klubo komandos futbolininkai pradės UAFA salės futbolo čempionatą 2012  varžybomis su Kupiškio FC "Narjanta".

Kviečiame pasiimti gerą nuotaiką ir atvykti palaikyti Mūsų miesto komandų!

2012-01-11 - Anykščių rajono mokyklų mažojo futbolo 5x5 turnyras 2012

Sausio – vasario mėnesiais rajone vyks mokyklų mažojo futbolo varžybos, kuriose tarpusavyje rungsis Anykščių A. Vienuolio gimnazijos, J. Biliūno gimnazijos, A. Baranausko vidurinės mokyklos bei Troškūnų K. Inčiūros vidurinės mokyklos komandos, dvejose grupėse. Varžybos vyks A. Baranausko vid. mokyklos sporto salėje.

 • 1993 m. ir jaunesni

Šios grupės varžybos prasidės jau sausio 17 d.

Tvarkaraštis raj maz 5x5 1993m..doc

 • 1995 m. ir jaunesni

Šioje grupėje futbolininkai varžytis pradės sausio 26 d.

Tvarkaraštis 1995m maz fut 5x5.doc

2012-01-05 - Grybas švenčia!
Sveikiname Marijų Latatujevą su gimimo diena!!! Sėkmės ir geros sveikatos!
2012-01-04 - UAFA salės futbolo turnyrai 2012

Jau greitai, sausio 21 d., FSK „Anykščiai“ futbolininkai pradės naują varžybų maratoną. Sausio – kovo mėnesiais UAFA organizuojamuose salės futbolo turnyruose.

UAFA salės futbolo čempionatas

Mūsų komanda rungtyniaus „Vakarų“ pogrupyje, kartu su Kupiškio FC „Narjanta“, Rokiškio FK bei Utenos FK „Auto1 logistics“. Kaip ir praėjusiais metais, FSK „Anykščiai“ startuos rungtynėmis namuose su Kupiškio FC „Narjanta“. Rungtynės numatomos A. Baranausko mokyklos sporto salėje. Viso turnyro tvarkaraštis http://www.uafa.lt/lt/uafa_sales_futbolo_cempionatas_2012

Vaikų salės futbolo pirmenybės

Anykščių jaunieji futbolininkai varžysis abejose grupėse: 1995-96 m. ir 1997-98m. Pirmenybes pradės FSK Anykščiai varžybomis su Anykščių SC. Viso turnyro tvarkaraštis http://www.uafa.lt/lt/vaiku_gimusiu_1995-96m_ir_1997-98m_sales_futbolo_pirmenybes

Tikslų rungtynių laiką paskelbsime vėliau.

2012-01-02 - Gimtadienis!
Šiandien gimimo dieną švenčia Linas Bečelis! Sveikiname ir linkime gerų metų!
2011-12-31 - Gerų naujųjų!

Gražių, linksmų, gerų, taiklių, energingų, nuotaikingų, draugiškų, azartiškų ir sveikų visiems Naujųjų metų!!!!!

2011-12-22 - Su Šventėmis!

Jaukių ir linksmų šv. Kalėdų Jums linki

Anykščių futbolo sporto klubas.

2011-12-12 - Gimtadienis
Sveikiname Renatą Puikį su gimimo diena!!!
2011-12-10 - Sveikiname!
Su gimimo diena sveikiname Mindaugą Viliūną! Taip pat sveikiname visus su Futbolo diena!
2011-12-05 - LFF leidinys skirtas futbolui
Išleistas jau antrasis leidinys "Mus vienija futbolas", kurio elektroninę versiją galite paskaityti: http://www.lff.lt/lt/lff_leidinys_mus_vienija_futbolas_11_nr_2
2011-12-02 - Gimtadienis!
Sveikiname Artiomą Parachonką su gimimo diena!!! Smagios šventės ir prasmingų metų!
2011-11-30 - Užuojauta
Reiškiame nuoširdžią užuojautą Robertui Savickui dėl tėvo netekties.
2011-11-21 - Gimtadienis!
Su gimimo diena sveikiname Donatą Meškauską!
2011-11-18 - Gimtadienis!
Sveikiname Alvaidą ir Raimondą Viliūnus gimimo dienos proga!
2011-11-17 - Užuojauta
Klubo nariai, žaidėjai bei sirgaliai reiškia nuoširdžią užuojautą mūsų gerbiamam treneriui Juozui Šiaučiuliui, dėl tėvo mirties. Stiprybės!
2011-11-14 - Seminaras Utenoje

Lapkričio 11 dieną Utenoje vyko seminaras "Šiuolaikinės futbolininkų rengimo metodikos" į kurį susirinko apskrities futbolo treneriai, futbolo entuziastai.

Dalyviai buvo supažindinti su futbolo trenerių licencijavimu, su talentų mokymo programa bei futbolininkų testavimo ypatumais.

 

2011-11-07 - Apskričių pirmenybių nugalėtojų taurės turnyras 2011
2011 m. lapkričio 6 d. Anykščių futbolininkai Kaune dalyvavo Lietuvos apskričių pirmenybių nugalėtojų taurės turnyre.
2011-11-05 - Su Tarptautine Vyrų diena!
2011-11-02 - Apskričių nugalėtojų taurės turnyras 2011

Šiemet Apskričių nugalėtojų taurės turnyras vėl organizuojamas Kaune. Turnyras prasidės anksčiausiai per visą istoriją - lapkričio 6 d. (sekmadienį), pradžia 11 val.

Turnyras vyks lauke – 11x11 dvejose aikštėse – Nacionalinės futbolo akademijos stadione ir šalia esančioje pilnų matmenų aikštėje.

Šiemet turnyre dalyvaus 6 apskričių komandos – Kauno, Alytaus, Marijampolės, Utenos, Panevėžio ir praeitų metų turnyro nugalėtojai – Marijampolės „Švyturys“.

Tunyre atsisakius žaisti Utenos apskrities čempionams Visagino „Evikonas“ komandai, apskričiai atstovaus mūsų FSK Anykščiai.

Gero oro, puikių varžybų ir taiklių smūgių į varžovų vartus!

 

Turnyro tvarkaraštis

11 val. „Visas labas“ – „Anykščiai“ (NFA stadionas)
11 val. „Švyturys“ – „Įpukis“ (NFA aikštė)
12 val. „Auska“ – „Įpūkis“ (NFA stadionas)
12 val. „Anykščiai“ – „Rinkuškiai“ (NFA aikštė)
13 val. „Rinkuškiai“ – „Visas labas“ (NFA stadionas)
13 val. „Auska“ – „Švyturys“ (NFA aikštė)
14.15 val. Dėl 3 vietos (NFA aikštė)
14.15 val. Finalas (NFA stadionas)
15.30 val. Apdovanojimai

2011-10-20 - Su gimtadieniu treneri!
FSK Anykščiai klubo vadovai, žaidėjai sveikina klubo trenerį su gimtadieniu. Linkim daug sveikatos, pergalių, šaunaus sportuojančio jaunimo
2011-10-17 - Turnyras „Anykščių futbolui 80 metų“

Prieš 80 metų buvo sužaistos pirmos futbolo varžybos Anykščių miesto istorijoje. Tuomet susitiko Anykščių ir Utenos futbolo komandos. Minint šią datą,  š.m. spalio 15 d. Futbolo sporto klubas Anykščiai organizavo futbolo turnyrą. Turnyre dalyvavo Panevežio „Akmenys“, Utenos FK „AUTO1 LOGISTICS“ ir šeimininkų komanda - FSK Anykščiai.

Turnyras prasidėjo rungtynėmis tarp Panevėžio „Akmenys“ ir FSK Anykščiai vienuolikių. Rungtynių pradžioje abi komandos pademonstravo, kad nenusiteikusios nusileisti ir surengė keletą pavojingų atakų. Ilgainiui iniciatyvą perėmė aikštės šeimininkai. Anykščių futbolininkas Kasparas Šimkus nulėmė rungtynių baigtį, pelnęs vienintelį įvartį šiose varžybose. Nors paskutinėmis minutėmis svečiai ėmė šturmuoti anykštėnų vartus, tačiau šeimininkai atsilaikė ir iškovojo pirmąją turnyro pergalę.

Antrose rungtynėse susitiko Utenos  FK AUTO1 LOGISTICS ir Panevėžio „Akmenys“. Rungtynės prasidėjo Utenos  FK AUTO1 LOGISTICS atakomis, tačiau po nesėkmingų išpuolių žaidimas išsilygino. Netrukus keletą aštrių atakų surengė panevėžiečiai, tačiau jiems nepavyko įveikti priešininko vartininko. Baigiantis varžyboms išryškėjo uteniškių pranašumas, kuris pasireiškė reto grožio įvarčiu į vartų „devyniukę“. Įvartį pelnė Utenos  FK AUTO1 LOGISTICS žaidėjas Donatas Macelis. Neprabėgus nei minutei rezultatą padvigubino jo komandos draugas Paulius Gudas. Varžybos taip ir baigėsi rezultatu 2:0 uteniškių naudai.

Trečiose rungtynėse, kaip paaiškėjo, dėl I turnyro vietos ir įspūdingos taurės susitiko Utenos  FK AUTO1 LOGISTICS ir FSK Anykščiai. Anykštėnai rungtynes pradėjo kovingai, viena po kitos rengė pavojingas atakas, tik niekaip nesugebėjo įveikti priešininkų vartų sargo. Svečiai bandė atsakyti tuo pačiu, tačiau visos atakos taip ir baigdavosi joms dar neprasidėjus. Anykštėnų pranašumas buvo išnaudotas kai Alvaidas Vilūnas suklaidino du gynėjus, vartininką ir įmušė įvartį. Antrame kėlinyje scenarijus buvo tas pats. Uteniškiai pradėjo jausti nuovargį ir tuo pasinaudodami anykštėnai įmušė du įvarčius. Jų autoriais tapo komandos senbuvis Raimondas Vilūnas ir geriausio turnyro gynėjo prizą pelnęs Ignas Šiaučiulis. Ši pergalė anykštėnams užtikrino I vietą turnyre. Antrąją vietą iškovojo Utenos  FK AUTO1 LOGISTICS, treti liko Panevėžio „Akmenys“.

Geriausio vartininko prizas buvo įteiktas vartininkui Aidui Skeiveriui iš Panevežio „Akmenys“. Geriausiu saugu pripažintas Andrius Švagždys iš FSK Anykščiai, o geriausiu puolėju -  Paulius Gudas iš Utenos  FK AUTO1 LOGISTICS.

Turnyro nuotraukos

2011-10-15 - Dėmesio! Pasikeitė kontaktai
2011-10-15 - Šeštadienio rytas

Saulutė šviečia. Puiki diena varžyboms! Gero oro, gražių akimirkų!

 

2011-10-01 - Pergalė Visagine !!!
2011-09-26 - Viskas mūsų rankose

Galim pakilti į antrą vietą galutinėje UAFA pirmenybių rikiuotėje, o galime ir likti be medalių. Viskas priklausys nuo mūsų žaidimo paskutinio turo rungtynėse su jau čempionų titulą užsitikrinusiais Visagino FK Evikonas futbolininkais. Pergalės atveju iškovotume antrąją vietą, pralaimėjimo - trečią arba ketvirtą, lygiųjų atveju - antrą arba trečią. O sujaukti planus gali Utenos Auto1 Logistics, jei šiai komandai išvykoje pavyktų nugalėti kupiškėnus. Tad viskas bus aišku apie 18:00 šį šeštadienį.:) 

2011-09-26 - Gimtadienius švenčia
Sveikiname Tomą Bereišį ir Alfredą Augustiną !!!
2011-09-19 - 1-4 klasių mokinių dėmesiui

 

1 – 4 klasių moksleivių dėmesiui ! Nuo rugsėjo mėn. prasideda futbolo treniruotės miesto stadione. Antradienį , ketvirtadienį , penktadienį – 15 valandą. Kviečiame mergaites ir berniukus.

Anykščių futbolo klubas

 

2011-08-08 - UAFA VIII turo statistika
2011-07-25 - Anykščių rajono futbolo pirmenybėse

Artėjant antram Anykščių rajono futbolo pirmenybių ratui, supažindiname su lygšioliniais komandų pasiekimais, rezultatais, statistika. (plačiau apie tai)

2011-06-28 - Gimtadieniai

Praėjusį šventinį savaitgalį savo gimtadienius šventė ir per laužus šokinėjo Donatas Šimėnas ir Rokas Bugailiškis. Su tuo vyrus ir sveikiname!!!

2011-06-21 - Su gimtadieniu, Evaldai!
Šiandien Evaldo Pavarinio gimtadienis. Sveikiname!
2011-06-18 - Su gimtadieniu, Mariau!

Vakar gimtadienį šventęs Marius Valančiūnas pažadėjo komandai pelnysiantis pergalingą įvartį rungtynėse su FK2003. Lauksim tavo pavardės varžybų protokole :)

2011-06-13 - Anykščių rajono futbolo pirmenybių tvarkaraščiai

Jaunimo grupių varžybų tvarkaraštis: an jaun pirm 2011 tv.doc, paraiškos forma: par jaunimo 2011m.doc

Suaugusiųjų grupių varžybų tvarkaraštis: suaug 2011m tv.doc, paraiškos forma: suaug.paraisk 2011m.doc

2011-06-13 - Gimtadienis

Sveikiname Alviną Dudėną, savaitgalį atšventusį savo gimtadienį. Linkime sekmės ir daug sveikatos.

2011-06-09 - Ežiogolas 2011 finalai
2011-06-08 - VIDEO

FSK Anyksciai - FC Narjanta (UAFA 2011, IV turas)

http://www.youtube.com/watch?v=LNfAJI0sohg

2011-06-01 - Anykščių rajono futbolo pirmenybės 7x7

Skelbimas jaunimui: jaun skelb 2011 m.doc

Jaunimo pirmenybių nuostatai: jaun pirm nuost 2011.doc

Skelbimas suaugusiems: suaug skelb 2011.doc

Nuostatai: i2011 m. fut pirm nuost.doc

2011-05-28 - Anykščių rajono „ Ežiogolo“ futbolo žaidynės

Pasibaigė Anykščių rajono „ Ežiogolos“ futbolo žaidynės, kuriose dalyvavo virš šimto šešiasdešimt dalyvių. Dvejose amžiaus grupėse varžėsi šešiolika komandų. (Plačiau)

2011-05-25 - VIDEO

FSK Anykščiai - Rokiškio FK 1:1

http://www.youtube.com/watch?v=zfpudFn0Dsc&feature=mfu_in_order&list=UL

FK Auto1 Logistics - FSK Anykščiai  0:0

http://www.youtube.com/watch?v=-jS49MQCQBU

2011-05-10 - FSK Anykščiai sudėtis UAFA 2011 pirmenybėms

Šį šeštadienį varžybomis prieš Rokiškio FK, FSK Anykščiai pradės kovas dėl apskrities čempionų vardo išsaugojimo. Komandos sudėtis.

2011-05-01 - Sveikiname!
Su gimtadieniu, Matai!
2011-04-28 - "Ežiogolas" grįžta. Įrodyk, kad tavo mokykla geriausia

Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynės „Ežiogolas“ dar kartą sudrebins Lietuvos futbolo aikštynus. (plačiau)

2011-04-05 - Užuojauta

Klubas, komandos draugai, sirgaliai reiškia užuojautą Alvaidui, Raimiui, Mindaugui Vilunams mirus tėvui. Gedime kartu!

2011-03-30 - Gimtadienis

Šiandien gimtadienį švenčia Šarūnas Šiaučiulis. Viso klubo vardu sveikiname ir linkime geros sveikatos bei sėkmės moksluose.

2011-03-26 - Pralaimėjimas Kupiškyje

FSK Anykščiai nusileido šios dienos rungtynėse Kupiškyje vietos FC Narjanta ekipai rezultatu 2:5 ir UAFA salės futbolo finaluose kovos tik dėl 7-os vietos. Daugiau informacijos www.uafa.lt  

2011-03-05 - Ketvirtfinalyje du pralaimėjimai

Utenos FK2003 barjero anykštėnai neįveikė. Tolesnėje kovoje dėl 5-8 vietų UAFA "Aukštaitijos" salės futbolo pirmenybėse FSK Anykščiai susitiks su Zarasų "Liepsna" ir Kupiškio Narjanta poros pralaimėtoja.

Video iš pirmųjų rungtynių su Utenos FK2003, įvykusių Anykščiuose.

http://www.uafa.lt/lt/media/video/uafa_sales_futbolas_2011/fsk_anyksciai_fk2003_2_4_i-as_kelinysuafa2011_futsal

http://www.uafa.lt/lt/media/video/uafa_2010_m_pirmenybes/fsk_anyksciai_fk2003_2_4_ii-as_kelinysuafa2011_futsal

2011-02-23 - Ketvirtfinalyje akistata su FK2003

2011 UAFA salės futbolo čempionato ketvirtfinalyje FSK Anykščiai susitiks su FK2003Utena klubu. Bus žaidžiamos dvi rungtynės (namuose ir išvykoje). Pažymėtina, jog Utenos klubas neseniai laimėjo savo miesto salės futbolo pirmenybes.  

http://www.uafa.lt/lt/turnyrine_lentele_tvarkarastis_nuostatai

Laimėjus šią akistatą, anykštėnai susigrumtų su Zarasų  "Liepsna" ir Kupiškio FC Narjanta poros nugalėtoju.

2011-02-14 - 2% futbolui (2011)
Nusprendėte skirti dalį (iki 2 proc.) per kalendorinius metus sumokėto pajamų mokesčio Anykščių futbolui, fr0512 forma ir pavyzdys.zip

Eformfiller 2.5 v.6 programelę (VMI formų pildymui) galite atsisiųsti čia http://deklaravimas.vmi.lt/PublicPages.aspx?ID=1&file=3

2011-02-06 - Sveikiname!

Sveikiname klubo vadovą Saulių Pesliaką šiandien švenčiantį savo gimtadienį. Linkime daug sveikatos, palaikymo bei pergalių. 

2011-01-30 - Ataskaita 2010
2011-01-05 - Gimtadienį švenčia Marius Latatujevas
Su gimtadieniu, Mariau!
2010-12-31 - FSK Anykščiai startuos UAFA salės futbolo čempionate

2011m. sausio 15d. 11:00 val. rungtynėmis tarp UAFA 2010 čempionų FSK Anykščiai ir Kupiškio FC Narjanta startuos UAFA salės futbolo pirmenybės.

http://www.uafa.lt/lt/article/uafa_sales_futbolo_pirmenybes_2011

2010-12-23 - Du žaidėjai pateko į UAFA 2010 simbolinę rinktinę

FSK Anykščiai žaidėjai Saulius Pesliakas ir Matas Juodelis pateko į UAFA 2010 simbolinę rinktinę.

Pranešama išplatintoje Utenos apskrities futbolo asociacijos žinutėje http://www.uafa.lt/lt/article/su_sventemis

2010-12-21 - Šventinis sveikinimas
sveikinimas_2010.jpg
2010-12-07 - Sveikiname Robertą Savicką, Renatą Puikį ir Mindaugą Vilūną
Su gimtadieniais, vyrai!
2010-12-07 - Apskričių laimėtojų turnyras Kaune
2010-12-02 - Su gimtadieniu, Artiomai!
FSK Anykščiai klubas sveikina Artiomą Parachonką su gimtadieniu!
2010-11-23 - Apskričių nugalėtojų finalas

Kaip ir pernai, šiemet susirungs stipriausios III lygos komandos. FSK Anykščiai atstovaus Utenos regioną turnyre kuris vyks gruodžio 5d. Kaune, nacionalinės futbolo akademijos dengtame manieže.

Tvarkaraštis

2010-11-18 - Gimtadieniai

Šiandien savo gimtadienius švenčia broliai Alvaidas ir Raimondas Vilunai. Su kuo mes juos nuoširdžiai sveikiname!!!

2010-10-25 - Gimtadienis
Sveikiname Darių Stumbrį su gimtadieniu!!!
2010-10-24 - Apie futbolo festivalį Anykščiuose

Anykščių futbolo klubas kartu su Lietuvos futbolo federacija  spalio 22 d. organizavo „Futbolo festivalį“.  (PLAČIAU APIE FESTIVALĮ, NUOTRAUKŲ GALERIJA)

2010-10-20 - GIMTADIENIS
SU GIMTADIENIU, TRENERI !!!
2010-10-18 - Futbolo festivalis jau šį penktadienį

Kviečiame Anykščių miesto moksleivius (7-10 m.) į futbolo aikštelę šalia A.Baranausko mokyklos. Renginio pradžia 13:00 val. (spalio 22d.). Daugiau informacijos skelb fut festivalio2010.doc

2010-10-15 - FSK Anykščiai žaidimo statistika

FSK Anykščiai žaidimo statistiką UAFA 2010 čempionate galite rasti ČIA.

2010-10-08 - Čempioniškas video
2010-10-08 - VIDEO

Priešpaskutinio turo varžybos su FC Narjanta http://www.youtube.com/watch?v=lo7tpuUj4hE

2010-10-06 - Čempioniškas finišas
2010-09-30 - XVII turo apžvalga
2010-09-29 - Paskutinis mačas

Ateik palaikyti miesto komandos šį šeštadienį. FSK Anykščiai UAFA pirmenybes nori baigti aukšta nata ir padovanoti sau ir Jums šventę.

Pasibaigus susitikimui klubui bus įteikta UAFA 2010 taurė ir medaliai.

2010-09-27 - UAFA vaikų futbolo turnyras Anykščiuose
Nugalėtojais tapo anykštėnai. Skaitykite ir žiūrėkite nuotraukų galeriją: http://www.uafa.lt/lt/article/sestadieni_ivyko_kasmetinis_uafa_organizuojamas_10-11_metu_amziaus_vaiku_futbolo_turnyras
2010-09-26 - Gimtadieniai

Sveikiname Tomą Bereišį šiandien švenčiantį savo gimtadienį ir kuriam komanda padovanojo pergalę. Ryt savo gimtadienį švęs Karolis Šileikis. Sveikiname vyrus!!!

2010-09-24 - Sveikiname prezidentą

Visi kartu sveikiname klubo prezidentą Valdemarą Burauską šiandien švenčiantį savo gimtadienį! Tris kart valio!!! Dar daugiau kartų "sveikatos, sėkmės ir gerų Utenos rajono kelių".

2010-09-23 - Anykščių rajono 2010 m. moksleivių futbolo pirmenybės
Pasibaigė futbolo pirmenybės, kuriose dalyvavo komandos iš Anykščių , Svėdasų ir Troškūnų. (plačiau)
2010-09-17 - Stiprybės, Donatai!
Dėl tėvo mirties nuoširdžiai užjaučiame komandos narį, draugą Donatą Šimėną bei artimuosius.
2010-09-16 - Dėl vaikų futbolo treniruočių
Treniruočių grafikas fut klub skelb 2010m.doc
2010-09-16 - Santrauka iš XV turo
Čia rasite trumpą aprašymą iš rungtynių prieš FK Utenis komandą: http://www.uafa.lt/lt/article/uafa_2010_xv_turas_pirmaujanciu_komandu_musyje_rezultatyvios_lygiosios 
2010-09-15 - Su gimtadieniu, Ignai !!!
Klubas ir komandos draugai sveikina Igną Šiaučiulį, šiandien švenčiantį savo gimtadienį.
2010-09-14 - Video: FSK Anykščiai-FK Utenis 2:2
2010-09-08 - VIDEO (FSK Anyksciai-FK2003 Utena 6:0)
UAFA 2010 XIII turo dvikovos video apžvalga http://www.youtube.com/watch?v=nDhBgWDf7iw
2010-09-08 - Dėl vaikų futbolo treniruočių
Treniruočių grafikas fut klub skelb 2010m.doc
2010-09-06 - Pergalė Anykščiuose

Varžybų prieš FK Auto1 Logistics aprašymą rasite čia:

http://www.uafa.lt/lt/article/uafa_2010_xiv_turas_utenos_derbyje_kovingos_lygiosios

2010-08-31 - Sutriuškinti FK2003 Utena
2010-08-25 - Video siužetas iš rungtynių Rokiškyje
2010-08-24 - Užtikrinta pergalė
2010-08-24 - Su gimtadieniu, Mode!
Sveikiname Modestą Petrauską su praejusiu gimtadieniu. 3 kart valio!!!
2010-08-17 - VIDEO

Inter AE - FSK 0:2 (0.08.2010)

2010-08-13 - "Švietimas" pirmi
12-uoju turu pasibaigė Anykščių rajono suaugusiųjų futbolo čempionatas vasarą vykęs Anykščių miesto stadione. Daugiau skaitykite čia...
2010-08-09 - Iš Visagino su pergale
2010-08-09 - Gimtadieniai

Sveikiname šiandieną gimtadienius švenčiančius Audrių Vasiliauską ir Mantą Kazlauską.

2010-08-06 - Anykščių rajono futbolo 2010 m. pirmenybėse

 Jaunimas

VI turas

AVG Vienuolis – Troškūnai   1 : 3

Laukiniai šunys – Šarlatanai   1 : 4

 

V turas

 Šarlatanai – AVG Vienuolis  7 : 2

 

Suaugusieji

X turas

Tvirta koja – Švietimas  0 : 1

Tauras – Troškūnai  3 : 0

Dar gyvi  - Policija 11 : 1

Savanoriai – Jaros sauga 1 : 1

 

XI turas

Švietimas – Troškūnai  3 : 1

Tvirta koja – Tauras  1 : 3

Dar gyvi – Savanoriai  4 : 1

Jaros sauga – Policija  6 : 0

  

TURNYRINĖ LENTELĖ tur lent3.doc

2010-08-04 - Su gimtadieniu, Alfai!
FSK Anykščiai klubas sveikina Alfredą Augustiną gimtadienio proga.
2010-07-30 - 7 * 7

Jaunimo grupė :

 

Šarlatanai – Troškūnai  1 : 1

FSK 96 -  Šauliai      1 : 1

 

Suaugusiųjų grupė:

 

Švietimas – Tauras  2 : 1

Tvirta koja – Troškūnai  1:1

Savanoriai – Policija 8 : 1

Jaros sauga – Dar gyvi  5: 3

2010-07-28 - UAFA U12

Utenos apskriites futbolo asociacijos U12 rinktinėje 5 anykštėnai.

Skaityti http://www.uafa.lt/lt/article/uafa_buria_apskrities_u-12_rinktine

2010-07-28 - Anykščių rajono futbolo pirmenybėse

Liepos 27 diena prasidėjo Anykščių futbolo pirmenybės.

 

Jaunimo grupės rezultatai : 

Šauliai – AVG Vienuolis  2 : 5,

Laukiniai šunys – FSK 96  6 : 1.

 

Suaugusių grupė : 

„ Švietimas“ – „ Troškinai“ 2 : 2 ,

„ Savanoriai „ – „ Dar gyvi „ 6 : 2 ,

„ Tvirta koja „ – „ Tauras „  3 : 4 , 

„ Jaros sauga „ – „ Policija „ 5 : 3 .

2010-07-22 - 7 * 7

Miesto futbolo pirmenybių II rato tvarkaraščiai.

Spausti čia: antro rato tv..doc

2010-07-15 - Gimtadienis

FSK Anykščiai sveikina Lauryną Sirgėdą šiandien švenčiantį savo šešioliktąjį gimtadienį.

2010-07-13 - Sugražinkime vaikus į stadionus

ARBA KODĖL JŪSŲ VAIKAS TURĖTŲ DIENŲ DIENAS SĖDĖTI PRIE KOMPIUTERIO, KAI TUO TARPU KITI ŽAIDŽIA LAUKE...

ŽR.VIDEO http://www.youtube.com/watch?v=XZn2Xo30m8w&NR=1

FSK ANYKŠČIAI PRISIDEDA PRIE LIETUVOS FUTBOLO FEDERACIJOS SOCIALINIŲ PROJEKTŲ.

2010-06-30 - "Karaliaus Mindaugo karūna" futbolo turnyras

Šiemet, liepos 10 - 11 d., Anykščių miesto stadione vyks tradicinis futbolo turnyras.

Turnyro nuostatai karaliaus Mindaugo karūna-2010.doc

2010-06-27 - Techninis pralaimėjimas Visagino INTER AE komandai

Šį sekmadienį sužaistos rungtynės su pirmenybių lyderiais Visagino INTER AE. Rungtynės baigėsi rezultatu 3:3, tačiau, kaip vėliau paaiškėjo, svečių ekipoje žaidė pirmenybėms neregistruotas žaidėjas. UAFA Drausmės Komitetas, išnagrinėjęs FSK Anykščiai protestą ir rungtynių vyr.teisėjo patvirtintus faktus, anykštėnams skyrė pergalę rezultatu 3:0 ir papildomas nuobaudas INTER AE klubui.

2010-06-27 - Su gimtadieniu Donatai ir Rokai

FSK Anykščiai sveikina Donatą Šimėną ir Roką Bugailiškį šį savaitgalį atšventusius savo gimtadienius. Sėkmės jums ir sveikatos.

2010-06-22 - VIDEO
FSK Anykščiai - FK Pipirini 6:0 http://www.youtube.com/watch?v=hX8favfIx8s
2010-06-21 - Gimtadieni švenčia Evaldas Pavarinis
Su gimtadieniu, Evaldai !!!
2010-06-20 - Pasibaigė Anykščių rajono futbolo pirmenybių pirmasis ratas

Futbolo entuziastų ir mylėtojų turnyras Anykščiuose įgauna pagreitį bei populiarumą sportuojančių žmonių tarpe. Plačiau apie šį futbolo turnyrą

2010-06-07 - Turnyras tėvo dienos proga

Jau antrus metus vyksta futbolo turnyras, skirtas vaikų ir tėvo dienai paminėti.  (Plačiau)

2010-06-04 - Su gimtadieniu, Andriau!

Sveikiname Andrių Švagždį, šiandien švenčiantį savo gimtadienį. Pergalė Utenoje būtų šauni dovana :)

2010-05-13 - Futbolo turnyras

Minint vaikų ir tėvo dieną, FSK Anykščiai kviečia į turnyrą "Aš, mano tėtis ir draugas"

Daugiau informacijos: http://www.uafa.lt/lt/article/futbolo_turnyras_anyksciuose_as_mano_tetis_ir_draugas

2010-05-10 - Kupiškis - Anykščiai 0:0 (video siužetas)
2010-05-10 - Kupiškyje nulinės lygiosios
2010-05-05 - Futbolo pirmenybės 7 prieš 7

Registracija į pirmenybes 7*7 an pir 2010m.doc

Anykščių rajono futbolo pirmenybės rajono moks pirm 2010.doc

7*7 jaunimo paraiška an pirm jaun 2010m.doc

Anykščių rajono jaunimo futbolo pirmenybių 7*7 nuostatai jaun pirm 2010.doc

Suaugusiųjų registracijos forma suaug.fut pirm 2010m.doc

Suaugusiųjų futbolo pirmenybių nuostatai nuost suaug 2010m.doc

2010-05-04 - UAFA 2010 starte pergalė

 

Pirmosiose rungtynėse Anykščių futbolo klubas žaidė išvykoje su Švenčionių „ Kūna‘ futbolininkais. (Plačiau apie rungtynes)

2010-05-04 - Su gimtadieniu, Matai!
FSK Anykščiai sveikina savo komandos narį Matą Juodelį su praėjusiu gimtadieniu!
2010-04-26 - Anykščių rajono seniūnijų futbolo varžybos

Iš dešimties Anykščių rajono seniūnijų žaisti futbolą pareiškė penkios. Favoritais buvo laikoma Anykščių seniūnija,  kuri  ir laimėjo prieš visus. Dėl antrosios vietos kovojo Troškūnu ir Kavarsko seniūnijos. Troškūniečiai laimėjo 1:0, Kavarsko seniūnija liko trečia, ketvirti Skiemonių , penkti Debeikių futbolininkai. (NUOTRAUKŲ GALERIJA)

2010-04-18 - Seniunijų sporto žaidynės

Futbolas seniunijų sporto žaidinių programoje seniuniju zaid.doc

2010-04-18 - Ežiogolas 2010

Ežiogolas 2010 nuostatai Eziogolas%202010%20nuostatai.pdf

2010-04-13 - vasaros treniruočių tvarkaraštis ir kita
2010-04-13 - Apie stadiono būklę
Į miesto stadioną investuoti tūkstančiai baigia nueiti perniek... (Nyksciai.lt informacija)
2010-04-05 - UEFA Study Group Scheme. Praha. 2010 m.

2010 m. kovo mėnesio 23-26 dienomis Prahoje vyko praktinė stažuotė-seminaras masinio ir jaunių futbolo tema, kuriame dalyvavo ir masinio futbolo Utenos apskrities atsakingas atstovas Juozas Šiaučiulis... (SKAITYKITE)

2010-03-30 - Gimtadienis

FSK Anykščiai gimtadienio proga sveikina Šarūną Šiaučiulį!!!

2010-03-17 - Futboliukas Žilvyčio darželyje

Anykščių vaikų darželyje "Žilvytis" vyko projektas "Futboliukas" (PLAČIAU APIE FESTIVALĮ VAIKAMS)

2010-03-17 - FSK Anykščiai - FK Pipirini (video)
2010-03-07 - FSK Anykščiai - Auto 1 Logistics 5:6
2010-02-16 - 2% futbolui

Nusprendėte skirti dalį (iki 2 proc.) per kalendorinius metus sumokėto pajamų mokesčio Anykščių futbolui, fr0512 forma ir pavyzdys.zip

Eformfiller 2.5 v.6 programelę (VMI formų pildymui) galite atsisiųsti čia http://deklaravimas.vmi.lt/PublicPages.aspx?ID=1&file=3

2010-02-16 - Vaikų futbolo turnyras Vasario 16d.proga

Anykščių futbolo sporto klubas vasario 15 dieną Baranausko vidurinės mokyklos sporto salėje surengė mažojo futbolo 5x5 turnyrą , skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. (PLAČIAU)

2010-02-12 - VIDEO

Utenos KKSC taure 2010. Susitiko: Bikuva - FK 2003

Video: http://www.youtube.com/watch?v=XLOwJgpAk8s 

2010-02-08 - Vasario 16 dienai skirtas turnyras vaikams Anykščiuose

SKELBIMAS skelb.vas 16.doc

NUOSTATAI vasario 16 nuost.doc

PRADŽIA: 10val. (pirmadienis, 15-ta Vasario)

2010-02-08 - Sveikiname klubo vadovą!

FSK Anyksčiai klubas sveikina S.Pesliaką su gimtadieniu! Linkime sveikatos, laimės šeimoje, fortūnos futbole.

2010-01-21 - Futboliukas Anykščių lopšelyje-darželyje ŽILVYTIS

Anykščiuose startavo LFF projektas futboliukas. Daugiau informacijos rasite http://www.uafa.lt/lt/article/futboliukas__startuoja__anyksciuose

2010-01-05 - Sveikiname Marių Latatujevą
Su gimtadieniu, Mariau!!!
2009-12-21 - Su šventėmis

egluteweb.jpg

Kalėdinis FSK Anykščiai sveikinimas http://www.youtube.com/watch?v=yY6H85UeTm4 (spausti čia)

2009-12-09 - Naujametinis mažojo futbolo turnyras gruodžio 27d.

Naujametinio mažojo futbolo turnyro A.Baranausko m-klos salėje anonsas futbolo kvietima 09 12 27.doc

2009-12-02 - Su gimtadieniu, Artiomai

Šiandien savo gimtadienį švenčia A.Parachonka. Klubo vadovai ir komandos draugai sveikina Artiomą, bei linki visokeriopos sėkmės.

Kitą savaitę tokios pat šventės sulauks R.Savickas, M.Vilūnas, R.Puikis. Linkėjimai ir išankstiniai sveikinimai šiems vyrams.

2009-11-26 - UAFA kviečia dalyvauti internetinėje konferencijoje

UAFA pranešime skelbiama:

 

"Gruodžio 17d. (ketvirtadienį), 16:00-18:00 val., socialiniame tinkle FACEBOOK vyks konferencija, kurios metu į Jūsų klausimus atsakinės UAFA prezidentas Andrius Krisiūnas.

Registruokitės, tapdami Utenos Apskrities futbolo asociacijos “draugais” FACEBOOK’e adresu http://www.facebook.com/people/Utenos-Apskrities-Futbolo-Asociacija/100000081010651.

Apie Facebook internetinę platformą skaitykite http://www.nezinau.lt/socialiniai-tinklai-3-facebook.

Turite klausimų dėl dalyvavimo konferencijoje, rašykite mums uafa@uafa.lt. "

2009-11-20 - Futbolo Festivaliui pasibaigus

Informaciją apie Anykščiuose vykusį Futbolo Festivalį rasite čia http://www.lff.lt/news.php?news_id=7236

2009-11-02 - Kviečiame vaikus į LFF Futbolo Festivalį

futbolofestivalislogo.jpg

RENGINIO VIETA:

Anykščių A.Baranausko vidurinės mokyklos dirbtinės dangos aikštelė.

LAIKAS: Lapkričio 4d.(trečiadienis), 13 val.

DALYVIAI:

Į „ Futbolo festivalį“, kviečiamos visos Anykščių rajono mokyklų pradinės klasės.

KOMANDŲ SUDĖTYS:

Komandos sudėtis 4 vaikai. Komandų skaičius neribojamas.

ORGANIZATORIAI :

 Futbolo treneris J.Šiaučiulis ir A. Baranausko mokyklos kūno kultūros mokytojas A.Bugenis

Festivalyje vyraus tik geros emocijos.

2009-10-20 - Jubiliejus!!!

Šiandien FSK Anykščiai treneriui J.Šiaučiuliui sukanka 50-imt metų. Šia iškilminga proga trenerį sveikina klubo vadovai, žaidėjai, Anykščių futbolo fanai, Lietuvos Futbolo Federacija.

2009-10-04 - Vaikų futbolo turnyras Visagine

Jaunieji anykštėnai (10-11metų) praėjusį šeštadienį dalyvavo kasmetiniame UAFA vaikų futbolo turnyre, kuris vyko Visagino mieste.

Turnyro aprašymas, nuotraukos ir video UAFA internetinėje svetainėje adresu http://www.uafa.lt/lt/article/vaikai_rungtyniavo_visagine

2009-09-27 - Gimtadieniai

Šį savaitgalį savo gimtadienius švenčia T.Bereišis, A. Augustinas ir K.Šileika. Sveikiname!!!

2009-09-24 - Su gimtadieniu prezidente!

FSK Anykščiai kolektyvas, žaidėjai, klubo draugai sveikina Valdemarą Burauską gimtadienio proga. Linkime daug sveikatos ir neblėstančios meilės sportui!

2009-09-16 - Sveikiname Igną

FSK klubo vadovai ir komandos draugai sveikina Igną Šiaučiulį gimtadienio proga !!!

2009-09-16 - Tvarkaraščiai

Vaikų futbolo čempionatai, kuriuose dalyvauja anykštėnai vaikų futbolo čempionatai.doc

2009-08-12 - Penktadienio mačas

Šį penktadienį miesto stadione susitiks FSK Anykščiai ir FK Utenis. Rungtynių pradžia 18:00.

Atkrentamųjų varžybų etape komandos žais tik po vieną susitikimą (žemesnę vietą užėmusios svečiuosis pas aukštesnę vietą reguliariajame sezone užėmusias komandas).

2009-08-10 - Stiprinama sudėtis

Prieš atkrentamąsias UAFA pirmenybių rungtynes, klubo vadovai papildomai užregistravo 4 žaidėjus: K.Rinkevičių, T.Bereišį, D.Stumbrį, A.Dudėną. Komandoje sezono nebaigs T.Daukas ir A.Augustinas. 

2009-08-04 - Sveikiname A.Augustiną
Su gimtadieniu, Alfredai!
2009-08-03 - Atkrentamųjų rungtynių varžovai FK Utenis

Savaitgalį paaiškėjo anykštėnų priešininkai kitame pirmenybių etape. Jais tapo uteniškiai, kurie vakar dienos susitikime nusileido Ignalinos vienuolikei (1:2). Ignaliniečiai diena prieš ytin svarbiame mače sužaidė lygiosiomis su Kupiškio Narjanta (1:1). 

2009-07-30 - Video (FSK Anykščiai-FK2003 Utena)

Rungtynių, įvykusių liepos 10d. video apžvalga. Žiūrėkite ČIA...

2009-07-28 - Jaunieji futbolininkai Estijoje treti

Liepos 24-26 dienomis Anykščių futbolininkai lankėsi Estijoje. Tartu mieste vyko futbolo turnyras „ Tammeka cup 2009 m “. Jis jau vyksta 15 metų ir į jį atvyksta komandos iš Anglijos, Suomijos, Latvijos, Ukrainos, Lietuvos. Šiais metais dalyvavo įvairių amžiaus grupių 58 komandos.

TURNYRO APRAŠYMAS IR NUOTRAUKOS

2009-07-21 - Anykštėnai pasibaigus reguliariam čempionatui treti

2009m. Utenos apskrities pirmenybėse liko sužaisti tris susitikimus:

FSK "Ignalina" - FK "Utenis" (atkelta iš II turo),

FSK "Ignalina" - FC "Narjanta" (atkelta iš IV turo),

"Inter - Veteranai" - FSK "Ignalina" (atkelta iš VIII turo).

Po šių rungtynių paaiškės galutinė komandų išsidėstymo tvarka turnyrinėje lentelėje ir poros ketvirtfinalyje.

 

Rezultatyviausi:

Įvarčiai

1. L. Gluchov (FK"Evikonas")

10

2. P.Gaivenis (FK"Utena2003")

7

3. M. Jančys (FK"Utenis")

6

4. T. Augulis (FC "Narjanta")

5

Informacija iš www.uafa.lt 

 

 

Atkrentamasis etapas prasidės rugpjūčio 15, 16 dienomis. FSK Anykščiai susitiks su komanda užėmusia 6-ąją vietą pirmame etape.

2009-07-07 - Apskrities futbolo asociacija jau turi internetinę svetainę

Šiandien startavo Utenos apskrities futbolo asociacijos internetinė svetainė www.uafa.lt

2009-07-02 - KVIEČIAME !

Visus futbolo klubo narius ir prijaučiančius kviečiame sekmadienį, liepos 5 dieną , 21 valandą  ateiti prie Laisvės paminklo ir vienu metu su pasaulio lietuviais sugiedoti „ Tautišką giesmę“.

Renkamės miesto centre (išvykimo į varžybas vietoje) 20.45 val. su futbolo klubo atributika.

2009-07-01 - UAFA pirmenybėse
2009-06-28 - Ežiogolas 2009: dusetiškiai treti !!!

Trečiąją vietą tarp visų Lietuvos mokyklų iškovojo vos 800 gyventojų turinčio Zarasų rajono Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija. SVEIKINAME!

Daugiau informacijos: http://www.lff.lt/news.php?news_id=6843 

2009-06-27 - Sveikiname!

FSK Anykščiai komanda gimtadienio proga sveikina Roką Bugailiškį!

2009-06-25 - Su gimtadieniu, Donatai!

Sveikiname Donatą Šimėną, kuris šiandien švenčia savo 23-ią gimtadienį.

2009-06-22 - FSK Anykščiai - FK Alsuva 2:2

Pirmosiose šeštojo turo varžybose susitiko FSK „Anykščiai“ – FK „Alsuva“. Nuo pat pirmųjų minučių komandos žaidė atsargų futbolą, bei puse pirmojo kėlinio žaidimas daugiausiai vyko aikštės centre. Abi komandos buvo retas svečias prie priešininkų vartų. Tačiau 38 minutę šeimininkams pavyko persverti rezultatą savo naudai bei išeiti ilsėtis pakilesnės nuotaikos. Po pertraukos, 56 bei 64 minutėmis FK „Alsuva“ futbolininkai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Tačiau svečių džiaugsmas truko neilgai, jau po daugiau nei dešimties minučių anykštėnai rezultatą išlygino 2:2. Per likusį laiką komandoms nepavyko nieko pavojingesnio sukurti. Rungtynės taip ir baigėsi, rezultatu 2:2.

Rungtynių statistika...

2009-06-22 - Video

FSK ANYKŠČIAI - FC NARJANTA 2:1

ĮVARČIAI (VIDEO)

2009-06-22 - Su gimtadieniu, Evaldai

FSK Anykščiai sveikina vartininką Evaldą Pavarinį 17-ojo gimtadienio proga !

2009-06-10 - Utenos apskrities Ežiogolo finalas Anykščiuose

eziogolas.JPG

Praėjusį pirmadienį Anykščiuose varžėsi 6 vaikų komandos, prieš tai laimėjusios rajonuose vykusius turnyrus. Priminsime, jog Ežiogolo komandas sudaro vaikai, nelankantys futbolo treniruočių klubuose ar rajoniniuose sporto centruose. Į turnyro, kurį organizuoja LFF, sekantį etapą pateko Zarasų raj. Dusetų K.Būgos gim. I komanda. Rezultatai...

 

2009-06-09 - Pirmoji pergalė UAFA pirmenybėse

Sekmadienį (2009 06 07) varžybose Anykščiuose susitiko dvi ekipos, kurios pernai rungtyniavo pirmojoje šalies lygoje, tai FSK“Anykščiai“ – FK“Utenis“. Varžybos vyko pliaupiant smarkiam lietuj ir tai sutrugdė futbolininkam pademonstruoti gražų žaidimą. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių atakos vyko tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų, tačiau pirmiesiems įvartį pelnyti pavyko FK“Utenis“ futbolininkams. Praleidę įvartį anykštėnai tarsi pabudo bei perėmė iniciatyvą, o to pasekoje pirmojo kėlinio pabaigoje, po sumaišties baudos aikštelėje šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą, tai padarė R.Puikis. Antrąjame kėlinyje taip pat vyko apyligis žaidimas, tačiau tą dieną FSK“Anykščiai“ ekipa pasirodė stipresnė, jie pelnė dar du įvarčius be atsako bei šventė pergalę rezultatu 3:1.

Rungtynių (turo) statistika rasite čia...

2009-06-08 - Vaikų futbolo turnyras Panevėžyje

Birželio 6-7 d. Anykščių jaunieji futbolininkai Panevėžyje dalyvavo futbolo turnyre  Lietuvos rinktinės gynėjo Mariaus Stankevičiaus taurei laimėti. Turnyre dalyvavo šešios vaikų komandos.

Turnyro aprašymas ir nuotraukos...

2009-06-04 - Utenos apskrities seniūnijų mokyklų futbolo žaidynės

eziogolas.JPG

Anykščių miesto stadione birželio 8 d. 12 val. 

Dalyvauja : Anykščių raj. Troškūnų K.Inčiūros vid.mokyklos, Zarasų raj. Dusetų K.Būgos gimnazijos, Ignalinos raj. Č.Kudabos pagrindinės mokyklos , Moletų raj. Giedraičių A. Januškevičiaus vid. Mokyklos, Visagino raj. Atgimimo gimnazijos, Utenos raj. Vyturių pagrindinės mokyklos futbolo komandos.

Kviečiame ateiti ir palaikyti komandas!

2009-06-04 - Su gimtadieniu, Andriau !!!

Šiandien savo 22-ąjį gimtadienį švenčia Andrius Švagždys, su kuo klubo vadovai ir žaidėjai nuoširdžiai sveikina.

2009-06-02 - Rungtynės Ignalinoje

Praėjusį šeštadienį Ignalinoje susitiko dvi gerai viena kitą pažįstančios ekipos, tai FSK"Ignalina" (Ignalina) ir FSK"Anykščiai" (Anykščiai).

Plačiau apie rungtynes...

2009-05-28 - Anykščių rajono seniūnijų „ Ežiogolas“ futbolo turnyras
Baigėsi Anykščių rajono seniūnijų „ Ežiogolas“ futbolo turnyras. Daugiau infomacijos ir nuotraukų rasite čia...
2009-05-14 - Apie šio sezono komandą

FSK Anykščiai šį sezoną versis be legionierių. Komanda sukomplektuota tik iš Anykščiuose gyvenančių, bei gimusių ir užaugusių mūsų mieste jaunuolių. Statistinis komandos amžiaus vidurkis nesiekia 22 metų. Komandos jaunimui pagelbės ir dalinsis savo patirtimi daug metų komandoje žaidžaintys S.Pesliakas (37m.) ir R.Savickas (36m.), bei į komandą grįžęs A.Vilūnas (32m.). Likusį komandos pagrindą sudarys du pastaruosius sezonus LFF I lygos duonos ragavę futbolininkai, bei jaunieji sporto mokyklos auklėtiniai.

<Komandos sudėtis>

2009-05-11 - Pirmąjame mače lygiosios

Varžybose sekmadienį susitiko Rokiškio "Pipirini" (Rokiškis) - FSK"Anykščiai"(Anykščiai). Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje užvirė kieta ir nuožmi kova. Abi komandos turėjo ne vieną progą pelnyti įvartį, tačiau tai padaryti pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje pavyko FSK"Anykščiai" komandai, kuriai įvartį smūgiu galva pelnė S.Pesliakas. Nenorėdami nuvilti susirinkusių gerbėjų Rokiškio"Pipirini" ekipa nuo pat antrojo kėlinio pradžios perėmė iniciatyvą bei užgulė varžovų vartus. 68min. viena iš tokių atakų virto įvarčiu, kai šeimininkų komandos žaidėjas G.Sirvydis pabėgo nuo svečių gyvėjų, pergudravo vartininką bei pelnė pirmąjį svo bei koimandos įvartį. Rungtynės taip ir baigėsi, kovingomis lyiosiomis 1:1.

Rungtynių statistika

2009-05-05 - UAFA 2009 futbolo pirmenybės
Patvirtintas FSK Anykščiai rungtynių tvarkaraštis. Komandinė sudėtis jau greitai...
2009-04-26 - Pasaulio lietuvių žaidynių I etapas (futbolo turnyras) Anykščiuose

Dalyviai:

 

Iki 21 metų                                   

1. Anykščių FSK

2. Visaginas

Nuo 21 iki 35m 

1. FSK Ignalina                                  

2. Anykščių Tauras 

3. Utenos "Utenis"

4. Anykščių FSK 

5. FK Utena 2003

Virš 35 metų 

1. Visagino INTER Veteranai

2. Anykščių FSK

3. Utenos "Senjorai"

 

Turnyro rungtynių tvarkaraštis

                                                                                               

2009-04-24 - Oficialus pranešimas

FSK Anykščiai šių metų sezone žais Utenos Apskrities futbolo pirmenybėse (LFF III lyga). 

2009-04-14 - Ežiogolas 2009

Lietuvos futbolo federacija jau penktus metus iš eilės organizuoja didžiausią Baltijos šalyse tradicinį moksleivių futbolo turnyrą „Ežiogolas - Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynės“. Šiemet jame galės dalyvauti visi moksleiviai gimę 1996-1999 m. (ir jaunesni), kurie nelanko futbolo treniruočių Sporto mokyklose ar futbolo klubuose.

Šis unikalus ir Baltijos regione analogų neturintis moksleivių futbolo turnyras kasmet sulaukia 20% daugiau dalyvių, ir šiemet jame dalyvaus daugiau nei 400 komandų (daugiau nei 7000 moksleivių) iš visos Lietuvos.

Lietuvos futbolo federacijos organizuojamų žaidynių šūkis: „Futbolą žaidžia visa mokykla“. Čempionų komanda laimės ne tik prizų sau, bet ir visai mokyklai – moksleiviams ir mokytojams. Beje, dovanų gaus visos dalyvaujančios komandos.

Ežiogolo kvietimas, registracija, nuostatai...

2009-03-30 - Su gimtadieni, Šarai

Šiandien savo gimtadienį švenčia Šarūnas Šiaučiulis. Sveikiname!!!

2009-03-20 - Žaidėjų dėmesiui

Futbolo sporto klubas ANYKŠČIAI š.m. kovo 28 d. (šeštadienį) 13.00 val. kviečia visus klubo žaidėjus bei narius į  A. Baranausko mokyklos sporto salę aptarti ateinančio sezono tikslus. Po pasitarimo organizuojama treniruotė.

2009-03-16 - Respublikinės jaunių futbolo pirmenybės

2008/09m. Lietuvos jaunių sporto mokyklų ir klubinių komandų futbolo pirmenybių II rato varžybų TVARKARAŠČIAI

2009-03-08 - Sveikiname naują Utenos apskrites futbolo asociacijos prezidentą

Praėjusį penktadienį, Utenoje vykusio visuotinio narių susirinkimo metu, naujuoju UAFA prezidentu ketverių metų kadencijai buvo išrinktas A.Krisiūnas.

Sveikiname Andrių ir linkime sėkmės!

2009-02-09 - Gimtadienis

Savo gimtadienį šiandien švenčia Kęstutis Rinkevičius. Anykščių klubas sveikina Kęstutį ir linki visokeriopos sėkmės.

2009-02-08 - 2 % FUTBOLUI

Nusprendėte skirti dalį (iki 2 proc.) per kalendorinius metus sumokėto pajamų mokesčio Anykščių futbolui, galite tai padaryti...

2009-02-06 - Sveikiname!

FSK Anykščiai kolektyvas sveikina klubo vadovą Saulių Pesliaką gimtadienio proga!!!

Skanaus torto, daug šiltų palinkėjimų, puikios dienos ir malonių siurprizų !!!

2009-02-01 - UAFA salės futbolo finalai

Vasario 1d. Molėtų sporto centro universalioje salėje vyko apskrities salės futbolo pirmenybių finalinis turnyras, kuriame dalyvavo keturios stipriausios reguliaraus čempionato komandos iš Visagino, Utenos, Anykščių ir Ignalinos. (apie finalinį turnyrą plačiau)

2009-01-25 - KKSC Anykščiai - Utenos Vilkai 5:4
2009-01-19 - KKSC Anykščiai - FK Ignalina 2:3 (0:2)

Šį sekmadienį Anykščių A.Baranausko vid.m-klos sporto salėje vyko eilinės Utenos apskrities salės futbolo pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko jaunieji KKSC futbolininkai ir FK Ignalina komanda. Ytin atkaklioje dvikovoje pergalę šventė svečiai. Rungtynių statistika

2009-01-06 - Linkejimai, Mariui

FSK Anykščiai klubas sveikina Marių Latatujevą su gimtadieniu !!!

2008-12-22 - Su šventėmis
egluteweb.jpg Linksmų švenčių, laimingų Naujųjų !!!
2008-12-10 - Sveikiname Mindaugą Vilūną!
Su gimtadieniu, Mindaugai !!!
2008-12-07 - Gimtadieniai

Sveikiname Ovidijų ir Eitarą!!! Linkejimai nuo FSK Anykščiai kolektyvo.

2008-12-03 - Ž.Šermukšnienė UEFA "B" kategorijos trenerių licenzijavimo kursuose

Anykščių sporto centro trenere Žaneta Šermukšnienė dalyvauja UEFA "B"  kategorijos trenerių licenzijavimo kursuose (nuotraukos ir straipsnis http://www.lff.lt/news.php?news_id=6397)

2008-12-03 - Troškūniečiai dalyvaus projekte FUTBOLIUKAS

Troškūnų K.Inčiuros vid.mokykla pakliuvo tarp 24 Lietuvos mokyklų, dalyvausiančių LFF projekte "Futboliukas". Ta proga treneris A.Kriščiūnas dalyvavo

Nacionalinėje futbolo akademijoje vykusiame seminare. Plačiau apie seminarą (http://www.lff.lt/news.php?news_id=6387)

 

2008-12-02 - Respublikinėse jaunių pirmenybėse

Kaip sekėsi anykštėnams Lietuvos jaunių sporto mokyklų ir klubinių komandų I lygos futbolo pirmenybėse 1991-92 ir 1995 m. grupėse galite rasti čia: 2008-09 I lygos rezultatai su vietomis.doc

2008-11-30 - Apskrities salės futbolo čempionate

Anykščių KKSC komanda, vadovaujama trenerio J.Šiaučiulio, šį sekmadienį pasiekė pirmąją pergalę Utenos apskrities salės futbolo čempionate. Anykštėnai rezultatu 5:0 įveikė turnyre debiutuojančią Zarasų komandą. (susitikimų statistika)

2008-11-02 - Žaidėjų statistika 2008 LFF I lygos čempionate
2008-10-25 - Futbolo festivalis Anykščių A.Baranausko vidurinėje mokykloje
Spalio 22 d. mokykloje įvyko futbolo festivalis , kuriame dalyvavo I-IV  klasių moksleiviai. (plačiau)
2008-10-20 - Su gimtadieniu, treneri!

FSK Anykščiai klubo vadovai, žaidėjai sveikina klubo trenerį su gimtadieniu. Linkim daug sveikatos, pergalių, šaunaus sportuojančio jaunimo.

2008-10-12 - Pagaliau pergalė

 

Glestum (Klaipėda) - Anykščiai (Anykščiai) 0:2 (0:1)

Teisėjas: D.Miklovas (Palanga), 20 žiūrovų

Įvarčiai: 45 min. M.Zlatkus, 82 min. T.Augulis („Anykščiai“)

Įspėjimai: 64 min. J.Bitaris, 89 min. R.Šalkauskas („Glestum“); 50 min. M.Juodelis, 55 min. M.Latatujevas („Anykščiai“)

2008-10-10 - Su gimtadieniu, Mindaugai!

Komandos draugai, klubo vadovai sveikina Mindaugą Paulauską gimtadienio proga. Šis, jau trečiasis sezonas FSK Anykščiai klube nebuvo pats sekmingiausias tiek Mindaugo futbolininko karjeroje, tiek pačios komandos. Tad linkime, kad šis sezonas kuo greičiau pasimirštų ir kitame Mindaugą džiugintų kur kas geresni pasiekimai.

2008-10-07 - Mes už gerą muziką

Indie/Rock grojanti grupė FLAMINGO, kurios komandėlę sudaro anykštėnai Mikas, Jalas, Syčius, Žilvinas ir vadybininkas Tomas, gerbėjus pradžiugino pirmuoju savo video klipu, kuris jau rodomas MTV Lietuva.

Klipas http://www.flamingomusic.lt/videos/6

2008-10-02 - Anykštėnai stipriausi turnyre Ignalinoje

Spalio 1d. Ignalinoje vyko vaikų gim.1997-98m.futbolo turnyras, kuriame dalyvavo 8 apskrities komandos. Plačiau UAFF organizuotą turnyrą...

 

Turnyro lentelė, statistika, geriausieji... lentele2008.xls

2008-09-24 - Su gimtadieniu, prezidente!

Šiandien savo gimtadienį švenčia klubo prezidentas Valdemaras Burauskas. Visos futbolo ir sporto bendruomenės vardu nuoširdžiausiai sveikiname!

2008-09-24 - III rato pradžia

Šį šeštadienį prasideda paskutinysis varžybų ratas LFF I lygos čempionate. FSK Anykščiai, nesėkmingai pasirodę per pirmuosius du ratus ir užėmę 13-ą vietą, turės po kartą susitikti su 9-13-as vietas užėmusiomis komandomis. Sekantį mačą anykštėnai žais savo aikštėje, kur susitiks su futbolininkais iš Kėdainių. Priminsime, jog prieš dvi savaites abi komandos rungtyniavo Kėdainiuose. Tada pergalę rezultatu 1:0 šventė Nevėžio ekipa.

Per likusius tris turus teks sužaisti su Pakruojo, Utenos ir Klaipėdos komandomis.

2008-09-22 - Futbolo turnyras moksleiviams

Apie praėjusį penktadienį Anykščiuose vykusį futbolo turnyrą moksleiviams skaitykite www.nyksciai.lt

Nuoroda: http://nyksciai.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=2160&Itemid=1

2008-09-21 - XXVI turas
2008-09-14 - XXV turas
2008-09-07 - Kruoja išsivežė 3 taškus

Turo rezultatai

FSK ANYKŠČIAI - PAKRUOJO KRUOJA (Nuotraukų galerija)

2008-08-30 - Iš Jonavos be taškų

Šįkart anykštėnai nesugebėjo išplėsti lygiųjų varžybose su Jonavos Lietava. Priminsim, jog būtent žaidžiant su Lietava, FSK Anykščiai išplėšė iki šiol vienintelį tašką čempionate.

Pradžia buvo nebloga. Į E.Tučinskij (Lietava) įvartį 17-ą min., Paulius Gaivenis atsakė rezultatyviu kontr-išpuoliu. Deja šeštadienį puikiai žaidęs jonaviečių lyderis V.Šlekys jau pirmąjame kėlinyje dviem taikliais smūgiais įrodė, kad Lietava nusiteikę rimtai.

Po pertraukos šeimininkai elgėsi taip pat nesvetingai, pelnę dar du įvarčius. Ir tik mačo pabaigoje Paulius individualiomis pastangomis rezultatą kiek sušvelnino.

Statistika byloja apie nelengvą padėtį, tačiau turint galvoje, kad šiose varžybose ir vėl negalėjo talkinti 4-5 pagrindinės sudėties žaidėjai, yra kiek lengviau suvirškinti eilinį pralaimėjimą. Deja, iš kitos pusės, čempionato pabaiga jau ne už kalnų ir tie svarbūs klubui žaidėjai gali nespėti atsistatyti po patirtų traumų. Kai kurie žaidimo epizodai ir atkarpos iš ties sužaidžiamos neblogai, tačiau didelį rūpestį kelia jų nepastovumas.

2008-08-24 - Banga nevirto audra
2008-08-19 - Sveikiname Modestą!

Šiandien savo 21-ąjį gimtadienį švenčia Modestas Petrauskas. Komandos vadovybė, ekipos draugai linki Modestui grįžti į aikštę dar geresnės sportinės formos nei buvo iki šiol ir savo žaidimu džiuginti FSK Anykščiai gerbėjus.

2008-08-18 - ERGO linksmoji futbolo mokykla

Anykščių rajone, šalia Alaušo ir Svėdaso (Beragio) ežerų įsikūrusio Svėdasų miestelio vaikai vasarą tikrai turi ką veikti. Be jau minėtų dviejų ežerų šalia prateka ir vienas didžiausių Šventosios intakų Jara.

Kai tiek vandens aplink, o šalia dar ir Šimonių giria... Atrodo, kad vasaros atostogų metu, vaikai į mokyklos pusę net neturėtų žiūrėti... Tačiau "ERGO linksmoji futbolo mokykla" daro stebūklus. Kelios dešimtys vaikų kasdien ateitdavo į mokyklos stadioną ir su savo mokytoju Vytautu Juciu bei jam talkinusiu Juozu Šiaučiuliu po 4 valandas gainiodavo kamuolį ar žaisdavo judriuosius žaidimus.

Mokiniams J.Šiaučiulio pamokos buvo neįkainojamos. Šis treneris yra vienas pirmųjų Lietuvoje išlaikiusių UEFA A trenerio licenciją, tad galima spėti, kad po keleto metų vaikinas ar mergina iš Svėdasų papildys kurią nors Lietuvos jaunimo rinkitinę.

Šaltinis: LFF

Nuotraukos http://www.lff.lt/news.php?news_id=6132 

2008-08-13 - LFF I lygos XX turo statistika
2008-08-13 - LFF Drausmės komisijos sprendimas

LFF Drausmės komisijos posėdyje buvo svarstomas FSK “Anykščiai”  neatvykimas į LFF I lygos pirmenybių rungtynes Nr. 111 FK “Glestum“ (Klaipėda) -  FSK „Anykščiai“ (Anykščiai), kurios turėjo įvykti 2008 m. rugpjūčio mėn. 9 d.

Komisijos verdiktas...

2008-08-04 - Su gimtadieniu, Alfai

Klubo vadovai ir žaidėjai sveikina Alfredą Augustiną, šiandieną švenčiantį savo 21-ąjį gimtadienį. Sėkmės, Alfredai!

2008-07-27 - ERGO linksmoji futbolo mokykla Svėdasuose

ERGO linksmoji futbolo mokykla” tęsia nuotaikingą futbolo žygį po Lietuvą. Svėdasų J.Tumo-Vaižganto gimnazijoje „ERGO linksmoji futbolo mokykla” vyks liepos 28 – rugpjūčio 8 dienomis. Aplankyti gimnazijos Lietuvos futbolo federacijos ir ERGO LIETUVA atstovai atvyks liepos 29 d. 13 valandą. Maloniai kviečiame atvykti ir Jus.

pranesimas spaudai apie ERGO linksmaja futbolo mokykla.doc

2008-07-27 - Sekantis turas namuose !!!

LFF Licencijavimo skyriaus  oficialiame pranešime teigiama, kad futbolo sporto klubas „Anykščiai“gali pradėti naudoti dalinai atnaujintą Anykščių centrinį stadioną LFF I lygos namų varžyboms.

Naujai įrengtos sėdimos vietos žiūrovams (nuotraukos)

2008-07-15 - Su gimtadieniu, Karoli

FSK Anyksciai vadovai ir komandos draugai sveikina Karolį Džiovalą, šiandien švenčiantį savo gimtadienį!!!

2008-07-08 - Oficialus pranešimas

Futbolo Sporto Klubas ANYKŠČIAI praneša, jog A.Krisiūnas palieka iki šiol eitas klubo vadybininko pareigas.

Klubo vadovai dekingi Andriui už darbą ir paramą. Linkime sėkmės!

2008-07-08 - Pertrauka

Pasibaigus penkioliktam LFF I lygos turui, čempionate skelbiama 3 savaičių pertrauka.

Reziumuojant pirmojo rato rezultatus, galima be užuolankų teigti, jog komanda žaidė labai banguotai, nepastoviai ir blankiai, tad užimama paskutinė vieta turnyrinėje lentėlėje yra dėsninga. Žaidimui sunkiai atsiliepė ir tas faktas, kad komanda priversta žaisti ne gimtojo miesto stadione, be to sezono eigoje rimtas traumas patyrė keli pagrindiniai komandos žaidėjai, įskaitant ir geriausią praėjusio sezono žaidėją, vartininką M.Petrauską.

Po pertraukos, liepos pabaigoje, mūsų laukia stiprus varžovas Utenos Utenis, kurie paskutinius pirmenybių turus jau žaidė savojo miesto stadione. Su kuo juos ir sveikiname. Beje uteniškiai, kaip ir anykštėnai, turėjo problemų dėl infrastruktūros kriterijų neatitinkančio stadiono, tačiau tai sugebėjo gan greitai išspręsti.

Jūsų dėmesiui XV turo rezultatai

2008-07-03 - Taurės turnyre triuškinamas pralaimėjimas

Vakar FSK Anykščiai futbolininkai neatsilaikė prieš Visagino Evikonas puolimą. 0:4. Liūdna, tačiau tokia realybė.

2008-06-30 - FSK Anykščiai-Visagino Evikonas (anonsas)

Liepos 2d. 19:00 val. Anykščių miesto stadione žais vietos FSK Anykščiai ir Visagino Evikonas. Šios poros laimėtojas pateks į IV-tą LFF taurės etapą.

Kviečiame palaikyti miesto komandą!!! Juk ne taip dažnai anykštėnai gali rungtyniauti pačiuose Anykščiuose. LFF I lygos čempionate klubas privalės ir tuoliau žaisti Ukmergės miesto stadione.

2008-06-30 - LFF I lygos XIV turas
2008-06-28 - LFF taures turnyro anonsas

III-iame šio turnyro etape FSK Anykščiai susitiks su gerai pažystama Visagino Evikonas komanda. Plačiau apie burtus...

2008-06-25 - Gimtadienis

Klubo vadovai, žaidėjai ir draugai gimtadienio proga sveikina komandos kapitoną Donatą Šimėną. Linkime tau daug sveikatos, profesionalumo ir atkaklumo vedant ekipą į būsimas pergales !!!

2008-06-24 - XIII turas
2008-06-23 - XII turo statistika
2008-06-17 - Gimtadienis

Marius Valančiūnas nenorėdamas "atsilikti" nuo Pauliaus, šiandien irgi švenčia savo gimtadienį :). FSK Anykščiai klubas sveikina Marių šia proga ir linki iškovoti dar daug pergalių vilkint Anykščių komandos marškinėlius.

2008-06-16 - Gimtadienis

Klubo vadovai ir žaidėjai sveikina Paulių Gaivenį gimtadienio proga. Linkime daug sveikatos, įvarčių ir gerų emocijų.

2008-06-15 - XI turo statistika
2008-06-10 - FSK Anykščiai pateko į kitą LFF taurės etapą

Vilniaus Kiemas - FSK Anykščiai 1:3 (1:1)

Ši pergalė "kainavo labai brangiai". Jau kitame LFF I lygos ture komandai dėl vakar patirtų traumų tikrai negalės pagelbėti net trys pagrindinės sudėties žaidėjai. Per šešias dienas žaistose trečiose oficialiose rungtynėse žaidėjams aiškiai stigo jėgų. Chaotiškas žaidimas, aikštės nelygumai kėlė problemų tiek svečių, tiek šeimyninkų komandai. Nors anykštėnai pirmieji turėjo išsitraukti kamuolį iš savų vartų tinklo, rungtynių eigoje sugebėjo atsitiesti ir pelnyti tris įvarčius. Pirmąjame kėlinyje pasižymėjo K.Džiovalas, antrame - A.Ilčenko ir K.Šileika.

2008-06-08 - FSK Anykščiai - Jonavos Lietava 2:2

30‘ [0:1] – kampinis prie anykštėnų vartų. R.Buivydas, niekieno netrukdomas, galva siunčia kamuolį į vartus.

38‘ [1:1] – jonaviečių baudos aikštelėje griaunamas P.Gaivenis. 11m.baudinį realizuoja T.Bereišis.

70‘ [1:2] – S.Pesliakas neatsargiai sužaidžia savo baudos aikštelėje. V.Šlekys nedaro klaidos realizuodamas 11m.baudinį.

90‘ [2:2] – kairiuoju kraštu prasiveržęs P.Gaivenis, siunčia kamuolį į baudos aikštelę, kurioje savo taiklumą įrodo K.Džiovalas.

Turo statistika

2008-06-05 - LFF I lygos varžybos ir LFF taurė

Po vakar pralaimėtų varžybų prieš Gargždų Bangą anykštėnai neturės daug laiko atsipūsti. Jau šį šeštadienį FSK Anykščiai laukia dvikova su Jonavos Lietava futbolininkais, o ateinantį pirmadienį - LFF taurės varžybos prieš Vilniaus Kiemas ekipą. Pastarųjų varžybų vieta - Bukiškių stadionas, laikas - 19:00.

IX turo statistika

2008-06-05 - Su gimtadieniu, Andriau!
FSK Anykščiai prisideda prie daugybės gimtadieninių sveikinimų Andriui Švagždžiui! Sekmės, Andriuk! 
2008-06-02 - Turnyrui "tėtis, aš ir mano draugas/-ė" pasibaigus
2008-06-01 - Studentai buvo stipresni
2008-05-26 - Futbolo turnyras

Šį sekmadienį, birželio 1d.,11 val., Anykščių miesto stadione vyks futbolo turnyras skirtas tarptautinės vaikų ir tėvo dienos proga.

APIE TURNYRĄ...tetis as ir futbolas.doc

Jei turi tėvelį ir draugą, kuris nieko prieš palankstyti su tavimi, ateik šį sekmadienį į stadioną puikiai praleisti laiko.

Tėveli, atsivesk savo atžalą ir jo draugą - nebuk lepšis!!!

2008-05-23 - LFF taurės turnyro burtai

Ištraukti antrojo etapo LFF taurės turnyro burtai. Norėdami tęsti kovas šiame turnyre, FSK Anykščiai privalės nugalėti Sekmadienio Futbolo Lygos (SFL) komandą Vilniaus "Kiemas" Vilniuje. Varžybos turi įvykti iki birželio 8 d. Apie rungtynių laiką ir datą pranešime vėliau.

2008-05-21 - Su gimtadieniu, Tomai !

FSK Anykščiai klubas sveikina Tomą Augulį gimtadienio proga. Linkime visokeriopos sėkmės ir skanios kavos "trys viename" :)

2008-05-19 - Skaudus pralaimėjimas Ukmergėje

Šeštame LFF I lygos ture Ukmergėje susitiko abi komandos užimančios žemiausias vietas čempionato turnyrinėje lentelėje. Nepaisant to Klaipėdos Glestum į pajurį išsivežė 3 taškus ir puokštę įvarčių.

VI turo statistika

2008-05-11 - Pralaimėta Tauragėje
2008-05-04 - LFF I lygos IV turo statistika
2008-04-30 - Gimtadieniai

Rytoj, gegužės 1d.,  savo gimtadienius švęs Matas Juodelis ir Andrej Sokolov. Sveikiname juos!!!

2008-04-27 - FSK Anykščiai - Utenos Utenis 0:4 (0:1)

Namų rungtynes Ukmergėje žaidę anykštėnai nesugebėjo deramai pasipriešinti Utenio vienuolikei. (plačiau apie tai...)

2008-04-20 - FC Vilnius - FSK Anykščiai 4:1 (1:0)
2008-04-15 - Antrojo turo anonsas

Ateinantį šeštadienį FSK Anykščiai laukia ne ką silpnesnis varžovas. Tai FC Vilnius ekipa, pernai rungtyniavusi A lygoje. Šias rungtynes futbolo aistruoliai galės išvysti legendiniame Žalgirio stadione Vilniuje. Varžybų pradžia 15:00.

2008-04-15 - Nusileidom čempionams
2008-04-12 - UAFF salės futbolo čempionatą laimėjo Visagino Evikonas-2
Norint sužinoti Utenos Apskrities salės futbolo čempionato nugalėtojus priteikė papildomų rungtynių. (plačiau)

2008-04-11 - FSK Anykščiai sudėtis 2008
2008-04-11 - Sveikiname, Saniuką !!!

Šiandien savo 25-ą gimtadienį švenčia Aleksandr Ilčenko. FSK Anykščiai klubas; jo vadovai ir žaidėjai siunčia nuoširdžiausius linkejimus. Sėkmės, Aleksandrai!

2008-04-01 - Su gimtadieniu, Šarai !!!

FSK Anykščiai klubas sveikina Šarūną Šiaučiulį gimtadienio proga. Linkime sėkmės moksluose, futbolo aikštėje ir už jos ribų.

2008-03-31 - UAFF salės futbolo IX turas

Utenos apskrities salės futbolo čempionatas artėja prie savo kulminacijos...

2008-03-30 - Aukštaitijos Taurė Jonavos Lietava komandai
2008-03-28 - Anykščiuose futbolo turnyras

TURNYRO NUOSTATAI. REGLAMENTAS. DALYVIAI. VARŽYBŲ TVARKA.

Varžybų pradžia 11:00

Skaitykite čia nuost. 4 kom.doc 

2008-03-26 - UAFF salės futbolo VII ir VIII turai

Apie savaitgalį įvykusias UAFF salės futbolo čempionato rungtynes skaitykite ČIA...

2008-03-23 - FSK Anykščiai - FK Utena 2003 1:1

Šeštadienį vykusios rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. FSK Anykščiai gretose pasižymėjo Tomas Augulis, o svečių iš Utenos - Paulius Gaivenis. Džiugu, kad Paulius jau pilnai atsigavęs po sunkios traumos patirtos žaidžiant už Anykščių komandą pergalingame 2006-ųjų metų sezone.

Iš karto po šio mačo į aikštę išbėgo FK Ekranas ir FK Jurmala ekipos, irgi besirengiančios savo šalių čempionatams. Panevežiečiai rungtynes laimėjo rezultatu 2:1 ir jau ateinančią savaitę A lygos čempionate startuos mače prieš Šiaulių komandą.

2008-03-20 - Draugiškos

Šį šeštadienį miesto stadione savo pirmąjį kontrolinį mačą žais FSK Anykščiai. Varžovais bus FK Utena 2003 (Vilniaus SFL žiemos čempionato prizininkai). Varžybų pradžia - 11:00.

2008-03-17 - Laukia nelengvas startas

Jau pirmose dviejuose I lygos varžybose FSK Anykščiai turės galimybę išbandyti savo jėgas su tariamais pirmenybių favoritais. Abi rungtynes anykštėnai žais išvykoje. Balandžio 13d. laukia akistata su praeitų metų lygos nugalėtojais Alytaus Alyčio komanda, o po savaitės Vilniuje musiškius egzaminuos Vilniaus "Vilnius" ekipa, kuri šiais metais bus priversta tenkintis žemesnės lygos futbolu, klubui neatitikus reikalaujamu A lygos kriterijų. 

 

2008-03-17 - I LYGA
2008-03-11 - UAFF salės futbolo VI TURAS

Po daugiau nei mėnesio pertraukos tęsiasi Utenos Apskrities salės futbolo čempionatas. Šeštasis pirmenybių turas buvo surengtas Anykščiuose. (plačiau apie tai)

2008-03-10 - Su gimtadieniu, Andriau!

FSK Anykščiai klubas sveikina Andrių Krisiūną su gimtadieniu ir prisideda prie visų nuoširdžiausių palinkėjimų šia proga.

2008-03-06 - UAFF pirmenybių anonsas

Utenos Apskrities Futbolo Federacijos 2008 m. salės futbolo čempionato VI turas.

Kovo 10 d. Anykščiuose, A.Baranausko vid. mokyklos sporto salėje susitiks:

12.00 Bikuva - FSK Anykščiai

13.00 Visagino Evikonas-2 – Bikuva

14.00 FSK Anykščiai – Visagino Evikonas-2

2008-03-06 - Informacija dėl stadiono rekonstrukcijos

Pagaliau turėtų pajudėti reikalai susiję su miesto stadiono rekonstrukcija. Daugausia Anykščių futbolo klubo vadovų ir seimo nario V.Galvono pastangomis buvo pasiekta, kad Kūno Kultūros ir Sporto Departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, skirtų finansinę paramą būtiniems rekonstrukcijos darbams miesto stadione pradėti. Suma - 74 tūkst. Lt bus skirta Anykščių rajono Kūno Kultūros ir Sporto Centrui, kuriam panaudos teisėmis priklauso miesto stadionas. Tikimės, kad Anykščių KKSC ir miesto savivaldybė sureaguos į tai operatyviai ir padės įgyvendinti šią, vieno iš svarbių miesto objektų, dalinę, tačiau žutbūtinę, rekonstrukciją.

Taip pat esame dėkingi Lietuvos Futbolo Fedeacijai, kuri savo ruožtu skyrė 500 sėdimų kėdžių!!! Gali būti ir taip, kad dar neįpusėjus I-ąjam pirmenybių ratui, čempionato rungtynes anykštėnai galės žaisti savo miesto stadione.

2008-02-17 - Futbolo turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2008-02-15 - Klubui leista dalyvauti I lygos čempionate

FSK Anykščiai klubui leista žaisti LFF I lygos čempionate. Neatitikus keliamų minimalių reikalavimų stadiono infrastruktūrai, klubas sėkmingai pasinaudojo apeliacijos galimybe. Tai gera naujiena FSK Anykščiai vadovams ir klubo žaidėjams, tačiau komandos sirgaliams neturėtų sukelti euforijos, nes „namų“ varžybas anykštėnai privalės žaisti kito miesto stadione. Greičiausiai tai bus Visagino miesto stadionas.

 

LFF Apeliacinio Licenzijavimo Komiteto pranešimas

2008-02-14 - Vasario 16-osios turnyras

Nežinai ką veikti šį šeštadienį, esi draugas, tėvelis ar šiaip neabejingas sportui, ateik pasižiūrėti futbolo turnyro, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Varžybos prasidės 10val. A.Baranausko vid. mokykloje. Maloniai kviečiame!

2008-02-09 - Linkejimai Kęstui

FSK Anykščiai sveikina Kęstutį Rinkevičių, šiandieną švenčiantį savo gimtadienį.

2008-02-06 - gimtadienis!

FSK Anykščiai kolektyvas prisideda prie daugybės sveikinimų klubo vadovui Sauliui Pesliakui. Sveikatos ir laimės tau, Sauliuk!

2008-02-05 - SNAIGĖS turnyras

Šių metų vasario 16d. Anykščiuose vyks "Snaigės" futbolo turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimui. Varžybų pradžia: 10:00val., vieta: A.Baranausko sporto salė ir dirbtinės dangos aikštelė esanti šalia mokyklos.

Plačiau apie turnyrą: snaige.doc

Turnyro nuostatai: turnyro nuostatai.doc

2008-01-20 - UAFF salės futbolo V turas
2008-01-15 - Apdovanojimai

Š.m. sausio 18 d. 18 val., Anykščiuose, sporto ir pramogų komplekse "Keturi kalnai" vyks sportininkų pagerbimo šventė, kurios metu KKSC Anykščiai komandai bus įteikti apskrities futbolo varžybose iškovoti medaliai ir taurė. Taip pat bus apdovanoti geriausias ir naudingiausias futbolininkas, bei daugiausia įvarčių apskrities pirmenybių metu pelnæs žaidėjas.

2008-01-13 - UAFF salės futbolo III ir IV turai
2008-01-10 - Su gimtadieniu, Mariau!

FSK Anykščiai klubo vadovai ir žaidėjai sveikina Marių Latatujevą gimimo dienos proga!!!

2007-12-27 - UAFF salės futbolo II turas

Prieš pat didžiąsias šventes apskrities futbolo komandos žaidė II turo rungtynes Visagino ir Utenos sporto salėse. Po šių susitikimų išryškėjo pirmieji čempionato favoritai: Visagino VKKSC-Kašgarija ir KKSC Anykščiai. Rezultatyvumu vėl blysktelėjo žaidejai, pasizymėjæ I-ajame ture. Čempionato akcentas bus finalinio ketverto varžybos, tad kova dėl pirmųjų 4-ių vietų turetu dar labiau paaštrėti sekančiuose turuose.

II turo statistika

2007-12-20 - Su šventėmis

egluteweb.jpg

Linkime linksmų ir gražių artėjančių švenčių!!!

We wish you a Merry Christmass and a Happy New Year!!!

2007-12-16 - UAFF salės futbolo pirmenybės

Gruodžio 15d., sužaidus keturias rungtynes, startavo Utenos apskrities salės futbolo čempionatas, kuris vyko Svėdasų ir Visagino miestuose. (rungtynių statistika)

2007-12-10 - Gimtadienis. Vaikai.

Šiandien gimtadienį švenčia komandos vartininkas Mindaugas Vilūnas, su kuo jį ir sveikiname. Taip pat džiaugiamės Mindaugo šeimos pagausėjimu; praeitą penktadienį Vilūnams gimė berniukas. O keliomis dienomis ankščiau naujagime dukrele galėjo džiaugtis Ovidijus Skaržauskas su šeima.

Linkėjimai!!!

2007-12-08 - Futbolas. Anykštėnai. Stadionas.

Internetinis futbolo portalas www.eurofootball.lt pateikė žiūrovų lankomumo statistiką Lietuvos stadionuose 2007m. sezone. Vidutiniškai daugiausia žiūrovų susirinkdavo Marijampolės miesto stadione (1768 žr./per rungtynes), o pagal miesto gyventojų dalį (% nuo visų miesto gyventojų) pirmauja gargždiškiai (3.84%).

Pagal pirmąjį rodiklį anykštėnai statistikos lentelėje užima 17-ą vietą visoje Lietuvoje (vidutiniškai 103 žiūrovai per rungtynes), o pagal antrą rodiklį - 7-ą (0.86%). (Plačiau apie tai...)

2007-12-07 - Sveikiname!

FSK Anykščiai klubas prisideda prie gausybės palinkėjimų gimtadienių proga, kuriuos šiandien švenčia Eitaras Kriauza ir Ovidijus Skaržauskas. Sėkmės, vyrai !!!

2007-11-13 - SEZONUI PASIBAIGUS

Komandos vadovų ir žaidėjų nuomone geriausiojo laurai atitenka M.Petrauskui. (Balsavimo rezultatai %)

Pirmą kartą klubo istorijoje buvo renkamas seksualiausias komandos žaidėjas. Fanės balsavo už T.Bereišį.

LFF I lygos 2007 m. sezono metu daugiausiai laiko aikštėje praleido A.Švagždys (2297 min.), rezultatyviausias – M.Valančiūnas (5 įvarčiai). (2007 M. STATISTIKA)

2007-11-04 - Anykščių KKSC - Ignalinos FSK 6:1
2007-10-30 - Paskutinės rungtynės Utenos apskrities čempionate

Šį šeštadienį Anykščių miesto stadione bus žaidžiamos atidėtos UAFF čempionato rungtynės tarp Anykščių KKSC ir Ignalinos FSK komandų. Rungtynių preliminari pradžia 15:00 val.

2007-10-28 - LKKA Teledema - FSK Anykščiai 6:0

Paskutinės ir nieko nelemenčios čempionato rungtynės vyko Kaune, kur susitiko vietos LKKA Teledema ir FSK Anykščiai komandos. Į Kauną atvyko viso labo vienuolika anykštėnų, nes dėl traumų ir ligų negalėjo padėti nemaža dalis svarbių žaidėjų. Nepaisant to, komanda kovėsi iki galo. (Plačiau)

>>>

Match report in english

2007-10-25 - 1996-97m.vaikų turnyras Utenoje

Spalio 23d. Utenoje vyko 1996-97 metais gimusių berniukų futbolo turnyras. Turnyre dalyvavo šešios komandos iš Utenos, Anykščių, Ignalinos bei Visagino. (Plačiau)

2007-10-21 - Su gimtadieniu, treneri! (FSK-Glestum 1:0)

Rungtynių rezultatas buvo geriausia dovana, kurią komandos žaidėjai galėjo įtekti treneriui, šį šeštadienį šventusiam savo gimtadienį. (plačiau apie varžybas)

>>>

Match report in english

>>>

Rungtynių video apžvalga/Match highlights (video)

2007-10-21 - Nuotraukos
2007-10-19 - Informacinis pranešimas
Lietuvos futbolo federacija šiuo metu vykdo akciją, skirtą populiarinti futbolą Lietuvoje. (Plačiau apie tai)
2007-10-19 - Anykščių rajono mokyklų futbolo varžybų rezultatai

Baigėsi rajoninis futbolo turnyras, skirtas 1994-95 metais gimusiems vaikinams. (turnyro statistika)

2007-10-15 - Apdovanojimai

Rungtynių tarp FSK Anykščiai ir Klaipėdos Glestum pertraukos metu bus apdovanotos moksleivių komandos (1994-95m.), laimėjusios prizines vietas Anykščių rajono mokyklų futbolo čempionate.

2007-10-13 - Kauno Jėgeriai - FSK Anykščiai 4:1
2007-10-10 - Su gimtadieniu, Mindaugai!

Šiandien, spalio 10d., savo gimtadienį švenčia Mindaugas Paulauskas. Klubo vadovai ir žaidėjai prisideda prie gausybės sveikinimų ir palinkėjimų. Sėkmės!

2007-10-10 - Komentarai

Atsiprašome. Komentarų skiltis neveiks iki kol bus pašalintos techninės kliūtys.

2007-10-08 - JÛSŲ DĖMESIUI - ĮVARČIAI

Suteikiame galimybæ FSK Anykščiai komandos įvarčius stebėti savo kompiuterių ekranuose. FANŲ SKYRELIS/ĮVARČIAI.

We are pleased to announce that some of the FSK Anyksciai goals YOU will be able to watch online by clicking FANŲ SKYRELIS/ĮVARČIAI (right bottom of the window)

2007-10-07 - FSK Anykščiai-Tauragės Tauras ir ERRA 2:2 (2:2)

Šios lygiosios prilygsta pralaimejimui. FSK Anykščiai, savo aikštėje nesugebėjæ įveikti Tauragės futbolininkų, dar labiau sukomplikavo galimybes pakilti iš turnyrinės lentelės dugno. (Plačiau)

Match report in english

2007-10-02 - Gimtadienius šventė

FSK Anykščiai vadovai ir žaidėjai sveikina klubo prezidentą Valdemarą Burauską su praėjusiu gimtadieniu. Linkime daug sveikatos ir naujų pergalių.

Taip pat savo gimtadienius Rugsėjo mėnesį šventė Gelminas Skaržauskas, Tomas Bereišis, Karolis Šileika. Su kuo vaikinus nuoširdžiausiai sveikiname.

2007-09-30 - Vilkmergė - FSK 2:0 (2:0)

Likus 5 turams iki čempionato pabaigos, FSK Anykščiai žaidė išvykos rungtynes prieš gerokai susilpnėjusią Ukmergės Vilkmergės ekipą. Žutbūtinių taškų anykštėnams taip ir nepavyko iškovoti, o visų varžybų metu reikėjo tenkintis besivejančių vaidmeniu, nes jau 12 ir 16 minutėmis buvo praleisti greiti įvarčiai. Nors vyrai ir stengėsi, tačiau visos atakos baigdavosi šeimininkų vaudos aikštelės prieigose, nes aiškiai trūko žaidėjų galinčių užbaigti atakas.

Kitas rungtynes FSK Anykščiai žais namuose prieš Tauragės futbolininkus. Pergalės atveju, mūsiškiai sumažintų 5 taškų skirtumą iki 2, kuris skiria šias dvi komandas.

2007-09-25 - Rajono mokyklų futbolo pirmenybių I ratas

Pasibaigus Anykščių rajono mokyklų futbolo pirmenybių I ratui, dvejose amžiaus grupėse (1990-91 ir 1992-93) pirmauja A.Baranausko vid. jaunieji futbolininkai. (Plačiau)

FUTBOLO VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS VAIKAMS (1994-95m.GIMIMO)

2007-09-25 - KOVOS DĖL 7-12 VIETŲ

Rugsėjo 29d. (šeštadienis)

15:30 Ukmergės Vikmergė - FSK Anykščiai

Spalio 6d. (šeštadienis)

14:30 FSK Anykščiai - Tauragės Tauras ir ERRA

Spalio 13d. (šeštadienis)

14:30 Kauno Jėgeriai - FSK Anykščiai

Spalio 20d. (šeštadienis)

14:00 FSK Anykščiai - Klaipėdos Glestum

Spalio 28d. (sekmadienis)

13:30 LKKA ir Teledema - FSK Anykščiai

2007-09-23 - FSK - Kruoja 1:4

Baigėsi LFF I lygos antrojo rato varžybos. FSK Anykščiai atsidūrė už stipriausių lygos komandų borto, tad likusias varžybas žais su paskutinias šešias vietas užėmusiomis komandomis dėl galutinės rikiuotės. Mūsų varžovais bus Tauragės, Klaipėdos, Ukmergės, Kauno Jėgerių ir LKKA Teledema komandos. (daugiau)

2007-09-07 - Rajoninės varžybos
2007-09-07 - Treniruotės jaunimui
2007-09-04 - Interviu su Marium Valančiūnu
2007-09-03 - Nuplauti Bangos

Anykščiai (Anykščiai) - Banga (Gargždai) 0:7 (0:2)

Teisėjas: A.Tvarijonaitė (Kaunas), 100 žiūrovų.

Įvarčiai: 3 min. ir 20 min. M.Kura, 53 min. ir 68 min. A.Staponka, 63 min. G.Gailius, 71 min. G.Zubernis, 88 min. D.Žernys („Banga“); 50 min. A.Jonauskas („Banga“) neįmušė 11m. baudinio.

Įspėjimai: 25 min. Š.Šiaučiulis, 33 min. T.Bereišis, 54 min. J.Triuška, 90 min. A.Ilčenko („Anykščiai“); 42 min. G.Zubernis („Banga“)

2007-08-25 - UAFF čempionato VII turas

Visagino VSC Viktorija – Anykščių KKSC 3:0 (1:0)

Įvarčiai: 38‘P.Lukašionok, 48‘ ir 51‘ S.Jeriomenko

Įspėjimai: 40‘ S.Pesliakas (A)

FK Utena 2003 - FSK Ignalina 2:2 (0:2)

Įvarčiai: 1’V.Mažalskas (I), 11’E.Panavas (I), 76‘P.Gaivenis (U), 81‘M.Surgaudas (U)

Įspėjimai: 56‘E.Panavas (I), 64‘A.Cicėnas (U)

Pašalinimai: 56‘T.Žilevičius (U)

Komanda

Sužaista

Taškai

Evikonas (Visaginas)

5

13

FK 2003 (Utena)

7

13

Anykščių KKSC

7

7

VSC-Viktorija (Visaginas)

6

6

Ignalinos FSK

5

3

2007-08-25 - Jonavos Lietava-FSK Anykščiai 7:0

Ne stipriausios sudėties žaidæ FSK Anykščiai buvo sutrypti Jonavos Lietava futbolininkų. Ukmergės centriniame stadione šeimininkų teisėmis žaidæ jonaviškiai nepaliko jokių vilčių svečių ekipai... (plačiau apie rungtynes)

Match report in english

2007-08-20 - FSK - Vilkmergė 1:2 (1:1)

Anykščiai (Anykščiai) - Vilkmergė (Ukmergė) 1:2 (1:1)

Teisėjas: J.Paškovskis (Vilnius), 120 žiūrovų

Įvarčiai: 21 min. (iš 11m.) T.Augulis („Anykščiai“); 34 min. R.Kurčevskij, 51 min. E.Pukys („Vilkmergė“)

Įspėjimai: 17 min. T.Augulis, 25 min. O.Skaržauskas, 71 min. M.Paulauskas („Anykščiai“)

2007-08-20 - Su gimtadieniu, Modestai !!!

Klubo vadovai ir žaidėjai sveikina komandos vartininką Modestą Petrauską gimtadienio proga. Linkime kuo daugiau "sausų" vartų, dar daugiau sveikatos ir visokeriopos sėkmės.

2007-08-18 - UAFF čempionato VI turas

Tæsiasi 2007 metų Utenos Apskrities futbolo čempionatas. Penktadienį miesto stadione susitiko vietos Anykščių KKSC ir pirmenybių lyderiai Visagino Evikonas. Anykštėnams pavyko šiek tiek pristabdyti iki tol be pralaimėjimų žengusius visaginiečius. Kūno Kultūtos Sporto Centro komanda laiminėjo iki 78min., kai rezultatą išlygino J.Turočkin. Anykščių KKSC komandą jau antrą rungtynių minutæ į priekį buvo išvedæs T.Augulis, kuris kol kas nepavejamas snaiperių sąraše. Tomo sąskaitoje 6 pelnyti įvarčiai po tiek pat sužaistų rungtynių.

Kitose turo rungtynėse Utenoje varžėsi FK Utena 2003 ir Visagino Viktorija ekipos. Rungtynes rezultatu 2:1 laimėjo uteniškiai. (Įvarčiai: J.Zubov (V), P.Gaivenis (U), K.Jančiauskas (U).

UAFF pirmenybių turnyrinė lentelė

2007-08-12 - Glestum - FSK 2:2 (0:1)

Antra iš eilės išvyka į žemaitiją sėkminga. Šį kartą anykštėnai sužaidė lygiosiomis prieš Klaipėdos Glestum 2:2, nors ir pirmavo 2:0.

Match report in english

2007-08-09 - Gimtadieniai

FSK Anykščiai sveikina jaunuosius futbolininkus Audrių Vasiliauską ir Mantą Kazlauską gimtadienių proga ir linki jau netolimoje ateityje tapti rimta pamaina pagrindinės sudėties žaidėjams.

2007-08-06 - Pirmoji pergalė čempionate

Šį sekmadienį Tauragėje buvo žaidžiamas, galima būtų sakyti, ‚centrinis‘ turo mačas, kuriame susitiko komandos užimančios paskutinias turnyrinės lentelės vietas. Principinėje dvikovoje niekas nenorėjo pralaimėti ir atrodė, jog lygiosios nei vienos iš komandų tikrai netenkintų. (reportažas)

Match report in english

2007-08-04 - UAFF pirmenybėse

Penktadienį Utenoje buvo žaidžiamos Utenos apskrities futbolo federacijos rungtynės tarp Utena FK-2003 ir Anykščių KKSC komandų. Rezultatyvių varžybų nugalėtojais tapo uteniškiai, svečius nugalėjæ 5:4.

Įvarčius pelnė: Utena FK-2003 (2-K.Jančiauskas, po vieną - P.Gaivenis, T.Kaulinis, J.Dudėnas) /// Anykščių KKSC (2-T.Augulis, po vieną - M.Valančiūnas, P.Putrimas)

2007-08-04 - Su gimtadieniu, Alfredai !!!
Linkėjimai Alfredui Augustinui, šiandien švenčiančiam savo gimtadienį. Sėkmės, Alfai !!!
2007-07-29 - FSK Anykščiai – Kėdainių Nevėžis 1:3 (0:1)

FSK Anykščiai futbolininkams nepavyko pradžiuginti Anykščių miesto šventės proga gausiau susirinkusių sirgalių. Ne tik varžybų rezultatas, bet ir lietus trukdė žiūrovams pilnai mėgautis futbolo spektakliu. Priminsime, kad vienas patraukliausių Lietuvos kurortinių miestų vis dar neturi futbolo varžybų žiūrovams skirtų tribūnų (plastinkinių kėdžių, stogelio). (plačiau)

Match report in english

2007-07-14 - Su gimtadieniu, Jauniau !

Klubo vadovai ir žaidėjai sveikina Jaunių Lasicką, šiandien švenčiantį savo 21-ą gimtadienį.

2007-07-08 - Mindaugo Karūna 2007

Šeštadienį baigėsi kasmetinis vaikų futbolo turnyras „Maudaugo Karūna“. Nuotaikingame turnyre, kurį organizavo treneris Juozas Šiaučiulis, jaunieji futbolininkai varžėsi dviejose amžiaus grupėse. (plačiau)

2007-07-07 - FSK Anykščiai - Kauno Jėgeriai 0:4

Rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo. Jau trečią minutæ į anykštėnų vartus skiriamas laisvas smūgis pačioje baudos aikštelėje... (plačiau)

Match report in english

2007-07-05 - LFF taurės rungtynės jau šį sekmadienį

FSK Anykščiai ir Kauno Rodiklis LFF III-io turo rungtynes žais šį sekmadienį 12:00 val. Anykščių miesto stadione.

2007-07-01 - Anykštėnai neatsilaikė prieš lygos lyderius

Anykštėnai žino, kad žaisti reikia iki galo, tai jie įsitikino laimėjæ II lygos pietų zonos čempionatą. Deja, šiandien pritrūko jėgų ir šaltakraujiškumo. Kaip ir anykštėnai, alytiškiai žaidė be kelių svarbių žaidėjų. Šeimininkai, Anykščių FSK, kiek agresyviau pradėjo mačo pradžią...

Match report in english

2007-06-30 - UAFF 2007m. futbolo pirmenybių V turas

Vakar Visagine buvo žaidžiamos dvi Utenos Apskrities futbolo čempionato 5-ojo turo rungtynės. Pergales šventė Visagino Evikonas ir Anykščių KKSC. (plačiau)

2007-06-29 - Kalbiname Darių Vizbarą

Prieš metus Darius kartu su savo gyvenimo drauge Irute Baranauskaite davė vedybinius įžadus įspūdingoje Anykščių Šv.Mato bažnyčioje. Prieš savaitæ čia pat buvo pakrikštyta jų dukrytė Rugilė. Nusprendėme pakalbinti Darių, kurį su Anykščiais sieja ne tik bažnyčia, bet ir kai kas daugiau...(skaitykite interviu).

2007-06-27 - Jau žinomos LFF taurės III etapo poros

Šiandieną Mariampolėje buvo ištraukti LFF taurės trečiojo etapo burtai, kurie lėmė, jog anykštėnai susitiks su savo didžiausiais skriaudikais šiame čempionate Kauno Rodiklio komanda.
III etapas
25. Alytis (Alytus) - Lifosa (Kėdainiai)
26. Anykščiai - Rodiklis (Kaunas)
27. Kruoja (Pakruojis) - Tauras ERRA (Tauragė)
28. Banga (Gargždai) - Vidzgiris (Alytus)
29. Sakuona (Plikiai) - LKKA ir Teledema (Kaunas)
30. Vilkmergė (Ukmergė) - Gariūnai (Vilnius)
31. Mažeikiai - Švyturys (Marijampolė)
32. Lietava (Jonava) - Policija (Vilnius)

Rungtynės turėtų būti sužaistos iki š.m. liepos mėn. 12 d.

2007-06-26 - Futbolo portalas www.eurofootball.lt kalbino klubo prezidentą V.Burauską

Šiemet po ilgos pertraukos Lietuvos I lygoje vėl rungtyniaujantis Futbolo sporto klubas „Anykščiai“ kol kas sunkiai renka taškus ir yra lentelės apačioje, tačiau klubo prezidentas Valdemaras Burauskas kalbėdamasis su EuroFootball.lt patikino, kad anykštėnai ambicijų nestokoja ir siekia tobulėti. (plačiau)

2007-06-26 - Su gimtadieniu, il capitano!

Vakar savo gimtadienį šventė komandos kapitonas Donatas Šimėnas, su kuo jį ir sveikiname!!!

2007-06-20 - Su gimtadieniu, Mariau!
Sekmadienį savo gimtadienį šventė Marius Valančiūnas. Komandos draugai ir vadovai linki Mariui visokeriopos sėkmės, sveikatos ir daug daug įvarčių.
2007-06-19 - Karaliaus Mindaugo futbolo turnyras jau greitai!!!

Liepos 7-9 dienomis Anykščiuose vyks jau šeštasis „Karaliaus Mindaugo“ futbolo turnyras. Varžysis trijų amžiaus grupių vaikai: 10-12m., 13-14m., 15-17m.

Registracija: el.p.adresu: juozas@fskanyksciai.lt

TURNYRO NUOSTATAI

2007-06-19 - Klubo Napolis peržiūroje

Praėjusį penktadienį keturi J.Šiaučiulio auklėtiniai buvo išvykæ į Napolio klubo peržiūrą Šiauliuose. (M.Zlatkus, E.Stankevičius, I.Šiaučiulis, P.Čypas)...

2007-06-18 - Valdžios vyrai miesto stadione

Anykščiuose lankėsi seimo narys A.Salamakinas, kuris kartu su mero patarėju S.Jovaiša, mero pavaduotoju D.Krištaponiu ir KKSC direktoriumi K.Čepuliu apžiūrėjo miesto stadioną...(plačiau)

2007-06-18 - Mačas Kaune

Komandos vadovai ir žaidėjai atsiprašo savo gerbėjų ir rėmėjų už ytin nesėkmingą pasirodymą Kaune, varžybose su Kauno Rodiklio komandą.

2007-06-14 - Anykščių KKSC pergalė

Šį trečiadienį buvo žaidžiamos nukeltos UAFF I turo rungtynės tarp Anykščių KKSC ir Visagino Viktorija komandų. Rezultatu 4:1 pergalæ šventė anykštėnai. Po kartą pasižymėjo V.Kisielius ir M.Latatujevas, du kartus tikslus buvo T.Augulis. Svečiams rezultatą sušvelnino V.Jeriomenko, praėjusį sezoną II lygos pietų zonos čempionate ginæs FSK Anykščiai garbæ.

2007-06-11 - Apskrities futbolo čempionate
Praėjusį penktadienį buvo žaidžiamos pirmosios Utenos Apskrities Futbolo Federacijos organizuojamo čempionato rungtynės. Šiame čempionate, kaip ir pernai, dalyvauja Anykščių KKSC komanda...
2007-06-10 - FSK Anykščiai - LKKA ir Teledema 0:4

Pastarosiomis rungtynėmis buvo tikimasi reabilituotis prieš savus sirgalius už paskutiniųjų dviejų turų rezultatus (apie rungtynes)

Match report in english

2007-06-08 - Gimtadienį švenčia Nikolajus

FSK Anykščiai žaidėjai ir klubo vadovai prisideda prie sveikinimų Nikolajui Leonovui, kuris šiandien švenčia 37-ąjį savo gimtadienį!!!

2007-06-04 - Su gimtadieniu, Andriau !!!

Šiandien savo 21-ąjį gimtadienį švenčia Andrius Švagždys, su kuo klubo vadovai ir žaidėjai nuoširdžiai sveikina.

2007-06-03 - Banga - FSK Anykščiai 6:0

Gargždų Banga ir vėl buvo ant bangos, o anykštėnai „dreifavo“ lyg nepatyræ jūreiviai. Fabio Lopez auklėtiniai nuo pat pirmųjų žaidimo akimirkų demonstravo kur kas brandesnį ir įvairiapusiškesnį žaidimą. (daugiau...)

Match report in english

2007-05-27 - FSK Anykščiai - Jonavos Lietava 1:2

Kartais įvykiai vystosi ne taip kaip planuoji ar taip kaip reikėtų. Verta pažymėti, jog VII turo rungtynėse tarp FSK Anykščiai ir Jonavos Lietavos netrūko įspūdingų momentų prie abiejų komandų vartų, tačiau laimingesni po pačo buvo svečiai, išsivežæ labai svarbius tris taškus. (daugiau apie rungtynes)

Match report in english

2007-05-22 - Su gimtadieniu, Tomai!

FSK Anykščiai sveikina Tomą Augulį su neseniai praėjusiu gimtadieniu. Linkime Tomui greičiau išgyti ir sugrįžti į komandą dar geresnės fizinės būklės nei buvo iki gaunant traumą. Sėkmės tau ir sveikatos!!!

2007-05-20 - Vilkmergė - Anykščiai 0:0
Pasiektas pirmasis taškas išvykoje prieš toli gražu ne pačią silpniausią I lygos komandą Ukmergės Vilkmergæ. >>>Daugiau>>> Match report in english
2007-05-20 - Ežiogolo turnyras Anykščiuose

Pasibaigė rajono moksleivių futbolo varžybos, kuriose dalyvavo 12 komandų.

Kiekvienais metais vis daugėja komandų ir varžybos vyksta vis atkakliau. Šiais metais į stipriausių komandų ketvirtuką pateko J.Biliūno I (mokytojas D.Repečka), A.Vienuolio I (mok. S.Živatkauskas) gimnazijų komandos, A.Baranausko vid. mokyklos (mok. A.Bugenis) ir Troškūnų K.Inčiūros vid.mokykla ( A.Krikščiūnas). Daugiau...

2007-05-14 - Su gimtadieniu, Gintarai !

Gera pradžia - pusė darbo. Pirmas įvartis pasiektas vakar. Komandos draugai ir klubo vadovai linki nesustoti bei realizuoti kuo daugiau įvarčių futbolo aikštelėje, pasiekti kuo daugiau užsibrėžtų tikslų asmeniniame gyvenime. Linkime sėkmės.

2007-05-13 - Pirmasis anykštėnų taškas čempionate

Sekmadienį Anykščių miesto stadione susitiko komandos toli gražu nepretenduojančios į I lygos prizininkų vietas. FSK Anykščiai prieš šias varžybas neturėjo nei vieno taško, o klaipėdiečių sąskaitoje po ketverių varžybų buvo tik du taškai. Galbūt tai ir turėjo didelės įtakos varžybų eigai.

(Match report in english)

2007-05-07 - FSK - Tauras ir ERRA 0:1
Abiems komandoms šios varžybos reiškė galimybæ ištrūkti iš turnyrinės lentelės apačios arba bent jau neleisti aukščiau stovinčioms ekipoms atitolti. Todėl ir dvykova gavosi tikrai vyriška; netrūko kietesnio žaidimo, pavojingų progų, emocijų protrukių. skaityti čia. (match report in english)
2007-05-04 - Su gimtadieniu, Matai!

Klubas ir komandos draugai taip pat sveikina vieną jauniausių komandos žaidėjų Matą Juodelį su praėjusiu gimtadieniu. Sėkmės kelyje į profesionalumą ir dar didesnių pasiekimų moksluose.

2007-05-03 - Su gimtadieniu, Irmantai !

Šiandien savo 35-ių metų jubiliejų švenčia komandos vartininkas Irmantas Kovalenko. Su kuo klubo vadovai ir komandos žaidėjai sveikina Irmantą.

Irmantas sugrįžo į komandą po kelerių metų pertraukos. Jau turėjo progą parodyti savo meisteriškumą paskutiniojo turo varžybose Kėdainiuose, kurias, kaip bebūtų gaila, anykštėnai pralaimėjo.

Nutarėme pakalbinti vieną labiausiai patyrusių komandos žaidėjų. Kartu su Irmantu prisiminsim jo futbolininko odisėją. 

2007-05-02 - Kėdainių Nevėžis - FSK Anykščiai 2:1
2007-05-02 - Informacija dėl el.pašto dėžučių

Klubo el.pašto paslauga dėl techninių kliūčių šiuo metu neveikia. Atsiprašome už nesklandumus.

Club e-mail boxes are out of order for unknown period of time. Problem is being solved. Sorry for any inconveniences caused.

2007-04-22 - Jėgeriai - FSK Anykščiai

Antros sezono varžybos, antras pralaimėjimas tokiu pat rezultatu 0:4. Rungtynės susiklostė pagal vieną šlykštesnių scenarijų. (Skaityti čia) <report in english>

2007-04-21 - Diskusija

Šį penktadienį miesto pramogų ir sporto centre Mindaugo Karūna vyko diskusija „Anykščių futbolo ateities vizija“. Anykščių Futbolo Klubo organizuotame renginyje dalyvavo atstovai iš naujai suformuotos miesto savivaldybės tarybos, sporto ir kultūros centros direktorius, vietos verslininkai bei žiniasklaidos atstovai.

Renginio metu klubo vadovai pristatė klubo veiklos rezultatus, perspektyvas, buvo aptarti ypač svarbūs klausimai susijæ su vaikų ugdymu, jų grupių formavimu. Taip pat daug dėmesio skirta miesto stadiono infrastruktūros gerinimui. Tikimės, jog ši diskusija bus pamatai tolesniems konkretesniems veiksmams.

2007-04-20 - Jaunimo pirmenybėse

Vakar, balandžio 19 d. Anykščių miesto stadione buvo sužaistos dvi jaunių ir jaunučių gr. varžybos. Pasiekta viena pergalė ir vienerios lygiosios. 1990-91m. gimusių vaikinų komanda įveikė bendraamžius iš Biržų rezultatu 3:1 (kartą pasižymėjo A.Paužuolis, du įvaržius pelnė Š.Šiaučiulis). Kitame mače biržiečiams pavyko iškovoti svarbų tašką išvykoje. Susitikimas tarp 1992-93g. futbolininkų baigėsi taikiai 1:1. Anykštėnų gretose pasižymėjo M.Zlatkus.

2007-04-15 - FK "Alytis" - FSK Anykščiai 4:0

Šį šeštadienį FSK Anykščiai futbolininkai startavo LFF I lygos čempionate. Anykštėnus šį kartą egzaminavo praeitų metų prizininkai Alytaus "Alytis". Dvikovą rezultatu 4:0 laimėjo šeimyninkų komanda.

Rungtynių statistika:

2007-04-13 - 2007m. komanda
2007-04-10 - Sezono pradžia išvykoje

Pirmąsias I lygos 2007 metų sezono rungtynes FSK Anykščiai klubas žais Alytuje. Mūsų varžovais bus FK Alytis komanda, pernai I lygos čempionatą baigusi antroje vietoje ir tik 3 taškais atsilikusi nuo čempionų Kauno "Jėgerių".

2007-04-10 - Su gimtadieniu, Saniuk!!!

Šiandien savo gimtadienį švenčia Aleksandras Ilčenko. Kuo nuoširdžiausiai sveikiname ir tuo pačiu džiaugiamės turėdami tokį komandos narį. Sėkmės!

2007-03-31 - Draugiškos

Šį šeštadienį Anykščiuose buvo sužaistos draugiškos rungtynės tarp FSK Anykščiai ir Utena 2003 komandų. Mačą laimėjo uteniškiai rezultatu 3:2 (2:0). Svečių gretose po kartą pasižymėjo K.Vaškelis, R.Bujavičius ir P.Gaivenis. Anykštėnams abu įvarčius pelnė M.Valančiūnas.

2007-03-28 - LFF licenzijavimo skyriaus pranešimas
2007-03-26 - Interviu su Mindaugu Paulausku
Su Mindaugu Paulausku susitikome Kauno Dariaus ir Girėno stadione mačo tarp lietuvių ir prancūzų nacionalinių rinktinių metu. (skaityti interviu)

2007-03-25 - Foto reportažas Lietuva-Prancūzija 0:1
2007-03-19 - UAFF salės futbolo čempionate

Anykštėnų komanda, kurios pragrindą sudarė keli FSK Anykščiai pagrindinės sudėties žaidėjai ir jauniai, iškovojo III vietą Utenos Apskrities Futbolo Federacijos salės futbolo pirmenybių finale. Turnyro nugalėtojais tapo visaginiečiai, antri liko uteniškiai.

Turnyro organizatoriai geriausiu ekipos žaidėju pripažino Andrius Švagždį.

Komanda

Taškai

1Visaginas

12

2

Utena

9

3Anykščiai

6

4Zarasai

3

5Ignalina

0

2007-03-09 - Utenos apskrities salės futbolo čempionatas

2007m. kovo 17d. Ignalinos pramogų ir sporto komplekse (vasario 16-osios g.35) vyks UAFF organizuojamas salės futbolo čempionato finalas, kuriame dalyvaus Utenos apskrities savivaldybių komandos-nugalėtojos. Dalyvių registracija 9:00 - 9:30. Varžybų pradžia: 10:00.

2007-02-19 - Nauji persirengimo kambariai
Prieš porą savaičių Anykščių miesto stadiono teritorijoje buvo sumontuotos 2 persirengimo kabinos, 5 dušai, 2 tualetai. (plačiau) / (in english)
2007-02-09 - Gimtadienis

FSK Anykščiai sveikina Kæstutį Rinkevičių, šiandien švenčiantį savo gimtadienį. Linkime geros sveikatos, daug valios ir užsispyrimo siekiant užsibrėžtų gyvenime tikslų.

2007-02-06 - Treniruotės

Primename, jog treniruotės vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais A.Baranausko m-klos sporto salėje nuo 18:30/19:00 val.

2007-02-06 - Su gimtadieniu, Sauliuk !!!
Vasario 6d. klubo vadovas Saulius Pesliakas šventė savo gimtadienį. Su kuo visi jį ir sveikiname!!!.
2007-02-05 - www.fskanyksciai.lt
Atsiprašome svetainės lankytojų už techninius trukdžius, dėl kurių nebuvo galima prisijungti prie www.fskanyksciai.lt.
2007-01-11 - Kalbiname klubo vadybininką A.Krisiūną

Nauji metai, artėjantis 2007m. futbolo sezonas, naujos viltys, prognozės ir dar daugiau apie futbolą. Paprašėme savo mintimis pasidalinti FSK Anykščiai vadybininką Andrių Krisiūną, gan anksti baigusį futbolininko karjerą, šiuo metu miesto ekipai padedančiam už aikštės ribų. (skaitykite)

2007-01-05 - Sveikiname Marių !

FSK Anykščiai komanda gimtadienio proga sveikina Marių Latatujevą. Linkime, kad ateinančiame sezone Marius nesitenkintų 'slapto ginklo' vaidmeniu, o taptų vienu komandos lyderiu. Sėkmės sporte ir asmeniniame gyvenime!

2006-12-30 - Gimtadieniai
Futbolo Sporto Klubas ANYKŠČIAI sveikina Romaną Osipovą ir Ramūną Stonkų su gimtadieniais !!! Sėkmės, vaikinai !!!
2006-12-23 - Su šventėmis !!!
egluteweb.jpg

FSK Anykščiai žaidėjai ir klubo vadovai linki Jums linksmų Šv.Kalėdų ir kuo geresnės kloties ateinančiais metais !!!

2006-12-23 - 2006m. sporto apdovanojimai
Anykščių kultūros ir sporto centras šį penktadienį surengė šventæ miesto sportininkams ir jų treneriams. (skaitykite)
2006-12-17 - 2006m.LFF II lygos Pietų zonos čempionų apdovanojimai

2006m.LFF II lygos Pietų zonos čempionų apdovanojimai vyks ateinantį penktadienį, gruodžio 22d., 17:00 val. Anykščių J.Biliūno gimnazijos aktų salėje.

2006-12-12 - 2006m. sezono užsklanda

Fanų skyrelyje galite rasti naujieną - "užsklandos" (ang. 'screen savers'). 2006 m. sezono užsklanda laukia savo šeimininkų. :)

2006-12-10 - Dar vienas tortadienis
Futbolo Sporto Klubas Anykščiai sveikina Mindaugą Vilūną su 28-uoju gimtadieniu. Klubo vadovai ir komandos draugai linki daug laimės, džiaugsmo ir sveikatos.
2006-12-07 - Gimtadieniai !!!

Šiandieną gimtadienius švenčia Eitaras Kriauza ir Ovidijus Skaržauskas. Futbolo Sporto Klubas ANYKŠČIAI prisideda prie nuoširdžiausių sveikinimų šia proga !!!

2006-11-28 - Už ką balsavo FSK Anykščiai treneris ir klubo vadovas

Geriausiu 2006m. Lietuvoje žaidusiu futbolininku išrinktas A.Velička (FBK Kaunas/FC Hearts). Šiuose rinkimuose dalyvavo 246 futbolo specialistai, treneriai, žiniasklaidos atstovai. FSK Anykščiai treneris J.Šiaučiulis - vienas iš šešių apklausos respondentų, tiksliai spėjusių prizininkų trejetą (1-A.Velička, 2-M.Savėnas, 3-D.Maciulevičius). Klubo vadobas S.Pesliakas savo balsą atidavė A.Veličkai, M.Savėnui bei I.Galiuzai. Išsamiau apie balsavimą galite paskaityti LFF oficialiame tinklapyje www.futbolas.lt.

2006-11-19 - 2006m. vaikų čempionatai
2006-11-19 - Visagino Interas pateko į A lygą

Šį sekmadienį Šilutės mieste buvo žaidžiamos atsakomosios rungtynės dėl teisės žaisti A lygos pirmenybėse ateinantį sezoną. Trečiadienį vykusį mačą komandos baigė taikiai (1:1). Šilutėje pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 1:1. Pratæsus rungtynes rezultatas nepasikeitė. Baudinių serijoje geriau sekėsi visaginiečiams (4:3). Sveikiname Visagino Interą ir linkime sėkmės A lygoje.

2006-11-17 - Sveikiname Pavelą !!!

FSK Anykščiai žaidėjas Pavelas Ivanovas šiandieną švenčia savo 21-ąjį gimtadienį. Komandos žaidėjai ir klubas sveikina Pavelą ir siunčia kuo nuoširdžiausius linkėjimus.

2006-11-15 - UAFF futbolo čempionato rezultatai

Praėjusį penktadienį Visagino mieste vyko Utenos Apskrities Futbolo Federacijos 2006 m. vykdyto futbolo čempionato prizininkų apdovanojimai. Nugalėtojais tapo Visagino „Evikonas“, antrąją vietą iškovojo kita Visagino komanda – „VSC-Viktorija“, trečiąją – „FK-2003“ Utena. Anykščių KKSC Anykščiai čempionate užėmė V vietą. (plačiau)

2006-11-05 - Draugiškos rungtynės
Tai buvo bene paskutinės rungtynės garsiąjame Janydžių stadione Anykščiuose prieš būsimą jo rekonstrukciją. Šį šeštadienį draugiškame mače LFF II lygos Pietų zonos čempionams FSK Anykščiai komandai iššukį metė Liberalų ir Centro Sąjungos futbolo klubas. (skaityti) (in english)

2006-10-30 - Klubas informuoja

Po išsamesnių medicininių tyrimų paaiškėjo, jog rezultatyviausiam FSK Anykščiai žaidėjui Pauliui Gaiveniui dalinai plyšæ kryžminiai dešiniojo kelio raiščiai. Priminsime, jog Paulius sunkią traumą patyrė paskutinio turo rungtynėse prieš Kauno "FM-Spyris" komandą. Puolėjas negalės sportuoti mažiausiai 2-3 mėnesius ir vėliau jo lauks ilgas reabilitacinis periodas. Palinkėsime Pauliui sėkmės ir kantrybės.

2006-10-29 - Ar žinote, kad...

Ar žinote, kad daugiausia minučių šiame čempionate žaidė komandos kapitonas Donatas Šimėnas (1363 min.), rezultatyviausias komandos žaidėjas – Paulius Gaivenis (9 įvarčiai), o nuoširdžiausiai varžovų atakas stabdė Denisas Maščenko (6 pražangos). Išsamesnæ visos komandos žaidėjų statistiką LFF II lygos pietų zonos 2006 metų čempionate rasite čia.

2006-10-23 - Futbolininkus pasveikino Anykščių meras
Penktadienį savivaldybėje meras Alvydas Gervinskas pasveikino futbolo sporto klubo „Anykščiai“ vadovus ir žaidėjus, laimėjusius pirmąją vietą LFF II lygos Pietų zonos čempionate.Be atminimo dovanų, futbolininkai sulaukė ir mero pažadų, kad valdžia futbolui skirs daugiau dėmesio ir pinigų. (skaityti)
2006-10-16 - J.Šiaučiulio interviu
FSK „Anykščiai“ treneris Juozas Šiaučiulis sakosi tikėjæsis, kad komanda šiais metais paklius tarp prizininkų. Komandos strategas jau kuria planus ateinančiam sezonui, juolab, kad ir rūpesčių daugiau – kitą sezoną komanda žais LFF I lygoje.
2006-10-11 - Klubo vadovo interviu
Kalbiname komandos vadovą, ilgametį jos žaidėją Saulių Pesliaką. Saulius jau 24 metus atstovauja gimtojo miesto reprezentacinei rinktinei !!! (skaitykite)
2006-10-10 - Padėka

Futbolo Sporto Klubas ANYKŠČIAI dėkoja komandos žaidėjams, treneriui, vadovams, klubo rėmėjams už puikų 2006 m. futbolo sezoną. Žaidėjams norime palinkėti gero poilsio ir sėkmės ateityje.

Nors sezonas ka tik pasibaigė, tačiau klubo vadovų ir trenerių laukia daug darbų. Apie tai skaitykite tolesniuose pranešimuose klubo svetainėje adresu www.fskanyksciai.lt.

2006-10-10 - Su gimtadieniu !!!

Šiandien savo gimtadienį švenčia Mindaugas Paulauskas. Ta proga Futbolo Sporto Klubas ANYKŠČIAI ir visi komandos draugai sveikina Mindaugą bei siunčia kuo nuoširdžiausius palinkėjimus.

2006-10-08 - Jau ir angliškai / club news in english

Gavus ne vieną užklausimą ir esant poreikiui, nuo šiol kai kurios naujienos apie FSK Anykščiai bus ir anglų kalba. (Final match report in english)

2006-10-08 - Čempionai !!!
12 pergalių, 5 pralaimėjimai ir 1 lygiosios. Tokio rezultato Futbolo Sporto Klubui ANYKŠČIAI užteko, kad ši komanda laimėtų LFF II-os lygos Pietų zonos čempionatą. (skaityti)
2006-10-04 - Ateik į stadioną šį šeštadienį

Likus žaisti paskutinį turą, nugalėtojas vis dar nėra aiškus. Anykštėnams ant kulnų lipantis Kauno "FM-Spyris" klubas vakar laimėjo atidėtas 14 turo rungtynes Kaišiadoryse. Pergalæ kauniečiai išplėšė paskutinėmis antrojo kėlynio minutėmis (2:1). Primename, jog lemiamos rungtynės vyks šį šeštadienį, 14 val. Anykščių miesto stadione. Pergalės arba lygiųjų atveju FSK Anykščiai taps LFF II lygos Pietų zonos nugalėtojais. Laimėjus FM-Spyris futbolininkams, būtų žaidžiamas papildomas mačas neutralioje aikštėje.

2006-10-01 - Kovotojų dvasia
Trileris Alytuje. Kitaip sunku būtų apibūdinti centrinį turo susitikimą tarp Alytaus „Vidzgirio“ ir FSK Anykščiai komandų. (skaityti)
2006-10-01 - Rajono mažojo futbolo turnyras moksleiviams
Rugsėjo 29d. Anykščių miesto stadione vyko 5 ir 6 klasių futbolo varžybos. (skaityti)
2006-09-27 - Alytuje 1 valanda ankščiau

Šio šeštadienio dvikova tarp II-lygos Pietų zonos lyderių FSK Anykščiai ir Alytaus "Vidzgiris" komandų įvyks viena valanda ankščiau, t.y. 14:00 val. Alytaus miesto stadione.

2006-09-26 - Gimtadienius švenčia G.Skaržauskas ir T.Bereišis
FSK Anykščiai sveikina "savo ažuolus" su gimtadieniais ir linki daug sveikatos bei visokeriopos sėkmės !!!
2006-09-26 - Gelmino interviu
Aukštas, simpatiškas, inteligentiškas, mylintis gimtąjį kraštą, futbolą, merginas, draugų gerbiamas, mūsų laikų kazanova Gelminas Skaržauskas
2006-09-25 - Jaunių pralaimėjimas Šiauliuose

Sekmadienį, rugsėjo 24 d., anykštėnai išvykoje žaidė su Šiaulių „ Napolio- 2“ futbolo komanda. (skaitykite)

2006-09-25 - Utenos apskrities futbolo pirmenybėse

Rugsėjo 23 d.11.00 Utenoje, Anykščių KKSC komanda žaidė su Utenos KKSC komanda.

Rezultatu 4:1 laimėjo anykštėnai. Įvarčius pelnė M.Juodelis, A.Parachonka, Š.Šiaučiulis, M.Latatujevas. Anykštėnams liko sužaisti Utenos apskrityje dar dvejas rungtynes su Visagino „Viktorija“

2006-09-23 - Dar vienas turnyras jauniesiems
Anykščių rajono mokyklų ir gimnazijų mažojo futbolo 7X7 turnyras (plačiau)
2006-09-23 - Įtikinama pergalė Anykščiuose
Penkadienį vakare vykusiose varžybose anykštėnai įrodė, jog ne veltui yra pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Tai reiks įrodinėti ir per likusias dvi varžybas, norint laimėti LFF II-os lygos Pietų zonos pirmenybes. (skaityti)
2006-09-21 - Interviu su Saniuku (A.Ilčenko)

Kalbiname Aleksandrą Ilčenko (skaityti interviu)

2006-09-21 - Skaudus jaunių pralaimėjimas
Rugsėjo 19 d. Anykščių KKSC 1989 m. komanda žaidė rungtynes su Pakruojo SM komanda. (Skaityti)
2006-09-21 - ANYKŠČIŲ RAJONO MOKYKLŲ IR GIMNAZIJŲ FUTBOLO PIRMENYBĖS
2006-09-19 - Jaunimo pirmenybėse pergalės

Sekmadienį, rugsėjo 17 d. Anykščiuose įvyko Lietuvos I - lygos futbolo jaunių ir jaunučių rungtynės tarp Anykščių KKSC ir Kuršėnų SM. (skaityti)

2006-09-17 - Tvirtas žingsnis tikslo link
Sezonas strimgalviais artėja į pabaigą. Kova darosi vis atkaklesnė ir atkaklesnė. Pirmaujančias tris komandas skiria viso labo vienas taškas. Likus trims turams, į lyderius išsiveržė FSK Anykščiai komanda. (Plačiau)
2006-09-16 - FBK Kaunas Anykščiuose
Šį sekmadienį Panevežio "Aukštaitijos" stadione įvyks dviejų A lygos lyderių akistata. Susitiks FK "Ekranas" ir FBK Kaunas vienuolikės. Susitikimo pradžia 17:00 val. Kauniečiai pasirengimui šiam mačui pasirinko Anykščių miesto stadioną. (Treniruotės nuotraukos)
2006-09-14 - Gimtadieniai !!!
Futbolo Sporto Klubas ANYKŠČIAI sveikina Jaroslavą Jotko ir Tomą Buzą gimtadienių proga !!! Sėkmės, vaikinai !!!
2006-09-12 - Interviu
Savo mintimis šį kartą dalinasi komandos žaidėjai Tomas Bereišis, Andrius Švagždys, Kæstutis Rinkevičius. (interviu)
2006-09-11 - www.fskanyksciai.lt

Gerbiamieji FSK Anykščiai fanai ir visi futbolo gerbėjai. Šios internetinės svetainės administratorius atsiprašo dėl neveikiančio komentarų skyrelio. Greitu metu šią problemą išspræsime. Laikinai savo pamąstymus ir komentarus galite siūsti info@fskanyksciai.lt.

Su Pagarba

Futbolo Sporto Klubas ANYKŠČIAI

2006-09-10 - Let us entertain you

Nedaug kas turbūt galėjo pagalvoti, jog pavyks pasiekti panašų rezultatą išvykos varžybose prieš Prienų „FK“ komandą. Priminsime, jog pirmose tarpusavio rungtynėse anykštėnai nugalėjo rezultatu 5:2. (Plačiau)

2006-09-08 - Treniruotės jaunimui
Naujausią informaciją apie vaikų grupes, treniruočių tvarkaraščius rasite rodykle.gif Vaikų grupės
2006-09-03 - Įtikinama pergalė Anykščiuose

FSK Anykščiai tæsia kovą dėl aukščiausios vietos II lygos Pietų zonos pirmenybėse. Šį šeštadienį pavyko reabilituotis po skausmingo pralaimėjimo Utenoje - nesunkiai įveikta Kalvarijų "Kalvarijos" komanda (5:0). Po du įvarčius anykštėnų komandai pelnė puolėjai P.Gaivenis (18,50min.) ir M.Valančiūnas (44,51min. , kartą pasižymėjo D.Maščenko (65min., 11m.baudinys).

2006-08-27 - Vaikų stovykla Molėtuose

Jaunieji anykštėnai dalijasi savo įspūdžiais apie sporto stovyklą Molėtuose, prie Sesarties ežero.

Čia taip pat rasite ir nuotraukų galeriją.

2006-08-27 - Iš Utenos tuščiomis
Utenos „Utenio“ ir FSK Anykščiai komandos susitiko jau antrą kartą šį sezoną. Abu kartus pergalėmis džiaugėsi Utenos futbolininkai. Šį sekmadienį vykusias varžybas norėtūsi kuo greičiau pamiršti. (reportažas)
2006-08-24 - Interviu su E.Kriauza

Šią savaitæ kalbiname dar vieną komandos žaidėją, vartininką, Eitarą Kriauzą. (interviu)

2006-08-22 - Interviu su D.Maščenko
Kalbiname Denisą Maščenko. (Interviu)
2006-08-21 - Gimtadieniai !!!
Futbolo Sporto Klubas ANYKŠČIAI sveikina Alfredą Augustiną, Andrių Pupelį, Modestą Petrauską su praėjusiais gimtadieniais !!! Sėkmės, vaikinai !!!
2006-08-02 - Jaunystė, prabėgusi su futbolo kamuoliu
Prieš 75-erius metus Anykščiuose žaidžiamos futbolo rungtynės keldavo ne mažesnį susidomėjimą, nei dabar vykstantys Pasaulio futbolo čempionatai. Prieš beveik šešis dešimtmečius dar jauni ir energingi po stadioną kamuolį gainiojo ir Anykščių rajono savivaldybės Tarybos narys Ramutis Augustinas bei anykštėnas pensininkas Vytautas Baronas. Apie tai skaitykite...
2006-08-02 - Press konferencija liepos 29d.

Liepos 29d. Sporto ir pramogų komplekse Mindaugo Karūna vykusios rytinės spaudos konferencijos santrauka...

2006-07-30 - PASIDŽIAUKIME DRAUGE !!!
Liepos 29d. Anykščių miesto šventės metu Futbolo Sporto Klubas Anykščiai surengė futbolo turnyrą šios sporto šakos 75-čiui šiame krašte paminėti...
2006-07-20 - Dėmesio!!! Šventė liepos 29d.

Anykščiuose liepos 29 d., miesto šventės metu, vyks futbolo turnyras, skirtas Anykščių futbolo 75- čiui ir Anykščių imtynių 50- čiui paminėti.

Varžybos vyks trijose amžiaus grupėse:

a) veteranų – nuo 35 m.;

b) jaunimo-suaugusiųjų – nuo 16 m. iki 35 m.;

c) vaikų – iki 15 m.

Varžybos vyks sudėtimi 7x7, kėlinio trukmė – 20 min.

Futbolo turnyre dalyvaus Vokietijos, Lenkijos, Latvijos, Lietuvos imtynių federacijos komandos ir Anykščių futbolininkai.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Anykščių futbolo sporto klubas

2006-07-19 - Utenos apskrities čempionato varžybos
Liepos 21 d. susitiks Anykščių KKSC - Utenos "Utena 2003". Varžybų pradžia 19:00. Maloniai kviečiame.
2006-07-18 - Vieši Šiaulių "Šiauliai"

Šiomis dienomis Anykščiuose vieši futbolo klubas Šiaulių "Šiauliai". Šiauliečiai pasirengimo likusiai čempionato daliai metu sužais draugiškas rungtynes su Visagino "Intero" komanda. Šios rungtynės suplanuotos liepos 22d., 11:00 val. Maloniai kviečiame futbolo gerbėjus į Anykščių miesto stadioną.

2006-07-17 - Anykščių KKSC - Utenos KKSC 2:1
Pentadienį, liepos 14d., Anykščių KKSC komanda žaidė Utenos apskrities futbolo čempionato rungtynes prieš Utenos KKSC ir nugalėjo rezultatu 2:1. Anykštėnų gretose pasižymėjo 37min. (11m.) Audrius Vasiliauskas ir 85min. Šarūnas Šiaučiulis.
2006-07-15 - "Karaliaus Mindaugo karūnos" taurės futbolo turnyras 2006
Liepos 6-7 d. apie 200 jaunųjų futbolo mylėtojų iš Anykščių, Troškūnų, Vilniaus, Žagarės ir Telšių susirinko miesto stadione, kuriame vyko „Karaliaus Mindaugo karūnos“ taurės futbolo turnyras...
2006-07-09 - Interviu su Pauliumi Gaiveniu
2006-07-03 - Krimice 2006
Kasmetinis Mažųjų Vidurio Europos miestelių turnyras vyko Krimice (Čekija). Anykštėnai šiame turnyre gynė čempionų vardus, pelnyrus prieš metus vykusių varžybų Lenkijoje metu.
2006-06-27 - Ignalina 2006
Ignalinoje vykusios vaikų futbolo šventės nuotraukų galerija.
2006-06-26 - Pirmojo rato pabaiga galėjo būti ir geresnė
Vienas svarbiausių šio sezono rungtynių FSK Anykščiai išvykoje žaidė prieš Kauno „Spyrio“ komandą.
2006-06-25 - Su gimtadieniu, il capitano !!
FSK Anykščiai sveikina savo komandos kapitoną Donatą Šimėną su gimtadieniu ir linki daug pergalių ne tik futbolo aikštelėje, bet ir už jos ribų.
2006-06-18 - Nugalėtas "Vidzgiris"

Anykštėnai laiku ir savo stiliumi reabilitavosi po savaitės viduryje patirto pralaimėjimo Kybartuose. Šį sykį, ne taip dažnai I-ame rate savo aikštėje žaidžaintys anykštėnai sugebėjo nuginkluoti gerai organizuotą ir iš ties neblogai žaidusią Alytaus „Vidzgiris“ vienuolikæ.

2006-06-17 - Karališkas futbolo turnyras “ Karaliaus Mindaugo karūna”
Turnyras įvyks 2006m. liepos 6-7 dienomis Anykščių miesto stadione varžybų pradžia 6 d. -11 val.
Dalyvauti gali visi vaikai(mergaitės ir berniukai), kurie mėgsta ne tik futbolą, bet ir romantiką prie naktigones primenančio laužo. Plačiau
2006-06-17 - Puslapis rekonstruojamas
Dėl tam tikrų techninių priežasčių puslapis šiuo metu yra rekontruojamas. Atsiprašome, dėl jums iškilusių nepatogumų. Greitai vėl galėsite džiaugtis išsamia informacija apie jūsų pamėgtą futbolo klubą.
Paskutinės varžybos

Aukštaitijos pirmenybės 2014

Rokiškio FK -  FSK Anykščiai

2:1

 

Sekančios varžybos
Anykščių rajono pirmenybės 2014
Antradieniais ir ketvirtadieniais
18:00; 19:00 ir 20:00

Rėmėjai
 
futbolui2proc.JPG 


Informaciniai rėmėjai

baneris_nyksciai_120x60.gif

 

 

Partneriai

Anykščių futbolo sporto klubas, 2006m. Sprendimas: Paulius Stoškus