Jau devinti metai vyksta Anykščių rajono vaikų darželių – lopšelių „ Futboliuko“  žaidynės.

Šį kartą žaidynės vyko J.Biliūno gimnazijos stadione.  Rajonui atstovavo  Troškūnų ir Kavarsko daugiafunkciniai centrai, Anykščiams -  Eglutės, Spindulėlio, Žiogelio ir Žilvyčio darželių – lopšelių futbolo komandos, iš viso susirinko 16 komandų.

Nuo darželio „Žiogelis“ komandos žygiavo į mokyklos stadioną su skanduotėmis. Jų čia laukė Treneris Juozas su savo pagalbininkais. Treneriui padėjo mergaitės, žaidžiančios futbolą. Jos ne tik žaidžia futbolą, bet ir šoka gatvės šokius, tad ir pademonstravo savo sugebėjimus vaikams. Sportininkus pasveikino ir darželio „Žiogelis“ jaunosios šokėjos.

Suskirsčius komandas į pogrupius prasidėjo atkaklios varžybos. Savo pogrupiuose stipriausiomis komandomis tapo: „ Bartai“ ir „Ugnis“ iš Žilvičio, „Spinduliukas“ iš Spindulėlio ir „Kavarskiukai“ iš Kavarsko.

„Ugnis“ nugalėjo 1:0 „Bartus“ o „Spinduliukai „3:0 „ Kavarskiukus“. Dėl trečiosios vietos susitiko „Bartai“ ir „Kavarskiukas“. Aatkaklios rungtynės pasibaigė lygiosiomis tad teko mušti  baudinius, kur geriau sekėsi „Kavarskiukams“, kurie ir iškovojo trečią vietą. Dėl pirmosios susigrūmė „Ugnis“ ir „Spinduliukai“ , paskutinėmis sekundėmis  pergalingą įvartį pelnė „Ugnies“ komandos  žaidėjai  Arijus, Armandas ir Mantas, kurie ir tapo nugalėtojais ir kėlė didžiulę perimamąją  taurę.

 

Devintajame futboliuko turnyre nebuvo  užmirštas nei vienas vaikas, visi gavo atminimo medalius, tušinukus, lipdukus. Vaikai buvo vaišinami sultimis ir saldžia kareiviška koše.

Sakome viso gero,  iki sekančio – dešimtojo „Futboliuko“ turnyro 2019 m.