Anyksciu futbolui 75 !!!

Liepos 29d. Anykščių miesto šventės metu Futbolo Sporto Klubas Anykščiai surengė futbolo turnyrą šios sporto šakos 75-čiui šiame krašte paminėti. Turnyre dalyvavo šešios vaikų iki 15 metų komandos, septynios – 15-35 metų grupėje, bei dvi veteranų ekipos. Be anykštėnų  komandų savo jėgas išbandė ir svečiai iš Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, bei Lietuvos imtynininkai. Kaip ir prieš porą metų vykusiame paros (24h) futbolo mače, taip ir šiemet atstovai iš Lietuvos Imtynių Federacijos iš ties puikiai rungtyniavo, kurie tądien šventė imtynių Anykščiuose 50-metį! Su kuo juos ir sveikiname.

Gausus dalyvių bei futbolo sirgalių būrys, pakili nuotaika, puikus oras, korektiška kova aikštelėse buvo patys pagrindiniai šios puikios šventės komponentai. Net septynias valandas trukęs turnyras išaiskino geriausias ir atkakliausias ekipas. Nugalėtojais tapo:

Iki 15 metų grupėje:

I   – Šventoji (Anykščiai)

II  – Švenčionėliai

III –  Imtynininkų ekipa iš Latvijos

15-35 metų grupėje:

I – Dream Team (Anykščiai)

II – Strėlės (Anykščiai)

III – Imtynininkų ekipa iš Vilniaus

Veteranų grupėje vyko tik du susitikimai. Pirmąjį laimėjo Lietuvos imtynininkai (4:1), antrojo nugalėtojais tapo Anykščių veteranai (2:1).

Turnyrui pasibaigus buvo apdovanojami ir geriausi jo žaidėjai. Geriausiu žaidėju buvo pripažintas Marius Žilionis (Švenčionys), iš jaunųjų žaidėjų tarpo laurus nuskynė Erikas Trebnikas (Švenčionėliai), patikimiausias vartininkas – Andrius Vasiliauskas (Anykščiai).

Padėkos raštai už pagalbą organizuojant šį turnyrą buvo/bus įteikti: Anykščių merui A.GERVINSKUI, UAB Alvalis direktoriui V.MALINAUSKUI, UAB Jara direktoriui V.PUODŽIUKUI, aludariams TŪB RINKUŠKIAI, Anykščių krašto laikraščiui ŠILELIS, Lietuvos Futbolo Federacijos generaliniam direktoriui J.KVEDARUI, Lietuvos gatvės vaikų ir jaunių futbolo asociacijos gen.sekretoriui M.ABARAVIČIUI, Anykščių komandos treneriui J.ŠIAUČIULIUI.

Atminimo medaliai už nuopelnus Anykščių futbolui: R.KALIBATUI, V.LEŠČIUI, V.RURAUSKUI, K.BURNEIKIUI, V.BARONUI

Anykščių merijos padėkos raštai už nuopelnus populiarinant futbolą Anykščiuose: V.BURAUSKUI, V.LEŠČIUI, K.BURNEIKIUI, V.BARONUI.  

Dėkojame šios šventės dalyviams, jos svečiams ir linkime Jums kuo geriausios kloties.

Anykščių futbolo sporto klubas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *