Čempionai !!!

12 pergalių, 5 pralaimėjimai ir 1 lygiosios. Tokio rezultato Futbolo Sporto Klubui ANYKŠČIAI užteko, kad ši komanda laimėtų LFF II-os lygos Pietų zonos čempionatą. Vienintelės čempionate lygiosios buvo pasiektos paskutiniąjame mače, kuriame turėjo išaiškėti turnyro nugalėtojas. Kauno “FM-Spyris” komandai buvo reikalinga tik pergalė norint pakovoti dėl aukščiausio apdovanojimo, tuo tarpu pralaimėjimo arba lygiųjų atveju ši jauna ir perspektyvi komanda galėtų nusmukti net iki 4-os vietos galutinėje rikiuotėje.

Rungtynės, kaip ir buvo tikėtasi, prasidėjo gan aukštu tempu, tačiau kiek nervingai. Daugiau progų pasižymėti turėjo svečiai iš Kauno, o anykštėnams žaidimas kaip reta nesiklijavo. Baigiantis pirmąjam kėliniui, rezultatyviausias FSK Anykščiai žaidėjas Paulius Gaivenis turėjo palikti aikštę dėl traumos. Greitosios pagalbos mašina buvo nuvežtas į Anykščių miesto ligoninę, kur jam buvo atlikti dešiniojo kelio tyrimai. Kaip vėliau paaiškėjo, Pauliui smarkiai patempti kelio raiščiai.

Tuo tarpu stadione rezultatas ir situacija nesikeitė. Antroje žaidimo pusėje FSK Anykščiai futbolininkai perėmė iniciatyvą ir baigiantis rungtynėms galėjo išsiveržti į priekį. 75 min. T.Augulio galva smūgiuotą kamuolį puikiu šuoliu atrėmė Spyrio vartininkas. 80 min. po M.Valančiūno smūgio kauniečių vartus gelbėjo virpstas. Jau per teisėjo pridėtą laiką galėjo pasižymėti D.Maščenko. Po jo laisvo smūgio kamuolį nuo vartų linijos atmušė svečių gynėjas.

Pats žaidimas parodė, jog abi komandos buvo vertos pergalės. Tik šiuo atveju, galutinė pergalė priklauso anykštėnams, kurie save gali vadinti 2006 II lygos Pietų zonos nugalėtojais.   

Iš rungtynių protokolo: 

Komandos sudėtis: E.Kriauza, D.Maščenko, M.Paulauskas, S.Pesliakas, A.Švagždys, D.Šimėnas, A.Ilčenko (70min. A.Augustinas), V.Jeriomenko, T.Bereišis, R.Osipov (56min.T.Augulis), P.Gaivenis (38min. M.Valančiūnas)

Anykščiai   Kaunas      
Įvarčiai00
Smūgiai į vartus64
Kampiniai64
ĮspėjimaiV.JeriomenkoA.AugustinasV.KaraliūnasM.MatuzasK.Vasiliauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *