Finišavom nepralaimėję. Pasiėmėme tai, ko praeitą sezoną neišdrįsom prisisavinti. Paskutinės rungtynės su Kupiškio FC tikrai nebuvo pačios gražiausios. Aikštė minkšta, kojos klampios, mąstymas nebe toks aštrus.

Pirmi praleidome, po terminatoriaus “manoooo”, bet labai greitai išlyginome savo auksinio berniuko Pauliaus dėka. Auksiniai Pauliaus bateliai šį sezoną mus dažnai gelbėjo, tad ir šį kartą sėkmingas smūgis įžiebė kibirkšties vangiame žaidime.

Jei kas būtų atvykęs pažiūrėti apskrities čempionų žaidimo, mažai kas būtų supratęs kurie yra “palaimintieji”. Patys suprasdami savo paveikslo netikėliškumą bandėme pagerinti įvaizdį. Prieš pertrauką, Tomukaz išveda komandą į priekį. 2:1.

Iki antro kėlinio vidurio žaidime turėjome iniciatyvą, bet įvarčiais tai neįgyvendinome. Slidus rezultatas atrodė toks trapus, kad bet kuri kupiškėnų ataka atrodė pavojinga. Įtampą sumažino visada perspektyvaus universalaus puolėjo-gynėjo Marijaus įvartis, po kurio sekė Tomuko header’is ir Dainiaus ramus užbaigimas. 5:1.

Jei tai būtų eilinės čempionato rungtynės, turėtume daug priekaištų, bet žinant visas aplinkybes reiškiame didelį AČIŪ šiandienos komandai.

8 pergalės, 2 lygiosios, 35 įvarčiai (3,5 vid.), 4 praleisti (0,4 per rungtynes).