Interviu su Gelminu

FSK Anykščiai sveikina su praėjusiu gimtadieniu. Ar audringai atšventei (kur ir kaip, jei ne paslaptis)?

Didelis ačiū už sveikinimus. Smagu, kad nepamiršot vieno iš komandos „veteranų“ J

Gimtadienį atšvenčiau Vilniuje, viename naktiniame klube, dideliam draugų būry. Žinoma, ypač malonu tarp šių draugų buvo matyti Andriuko ir Saniuko šviesius veidus.

O komandai padėkosiu už gražią pergalę prieš Kėdainius, kuriose, deja, negalėjau dalyvauti.

Dažnas anykštėnas, išvykęs į Lietuvos didmiesčius studijuoti bei dirbti, nepamiršta savo gimtojo miesto ir komandos, už kurią mielai žaidžia futbolą ir ateityje. Tu ne išimtis.  

Šeima, vaikai labai „neužpuolė“, kažkiek laiko turiu, tai ir smagu grįžti ir pasijungt prie komandėlės. Gyvendamas Vilniuje, nemažai sportuoju, tad stengiuosi FSK Anykščiai padėt kiek įmanydamas. O ir šiaip malonu grįžti ir pažiūrėt kaip mūsų jaunimėlis žaidžia.

Per visą tavo žaidimo FSK Anykščiai komandoje laikotarpį, keitėsi kelios žaidėjų kartos. Ar turi sentimentų komandą palikusiems žaidėjams ir ką galvoji apie dabartinę komandą, jos ateitį?

Žinoma, kažkiek sentimentų turiu vyresnei kartai. Turėčiau jų daugiau, bet požiūriai į gyvenimą labai skiriasi. J Žinoma, ne visų požiūriai skiriasi, bet „seniai“ lieka „seniais“ (tikiuosi nesupyks vyrukai). Juk su jais užaugta, tiek pragyventa. Gaila kad iš manosios kartos beveik nieko nebeliko dabartiniame FSK. O juk buvom tokie kieti – bronziniai berniukai !!! Geri laikai buvo. Kalbu kaip diedas J.

O šiaip dabartinis „sastavas“ (red.past. sudėtis) neblogas. Kiekvienas turi savo žaidimą. Neblogai susikalba, tiek aikštėj, tiek už jos ribų. Sunku kalbėt apie ateitį. Reikia stengtis mums visiems – futbolistams, treneriams, rėmėjams…ir turėsim tą ateitį. Niekur ji nedings. J

Futbolas ir kitos sporto sakos. Merginos. Alus…

Kuo toliau, tuo labiau ir pats įsitraukiu į futbolą; į patį procesą, jo populiarinimą ir kitus dalykus. Ir nors esam „krepšinio šalis….“, neturiu ką apie krepšinį pasakyti. Bent kol kas.

Merginos ir alus yra gerai, net labai gerai….. Bet, viskas turi būt laiku – alus ir merginos po varžybų. J Gaila dar mūsų lietuvaitės nėra pamišusios dėl futbolo. Mat aukštaūgiai krepšininkai jiems fainesni. Ūgis juk ne proto požymis. Na nieko, su laiku ir mes futbolistai būsim populiarūs tarp panų. J Juk dažnai pasitaiko, merginos pamato mūsų nacionalinės rinktinės žaidėjus, gražuolius ilgais plaukais, pradeda klausinėti, ar visi futbolistai tokie gražūs?..

Ką pasakytum apie paties žaidimo stilių?

Sakai, kad turiu stilių? Tokiu atveju, butinai pakliūčiau į žurnalo „Stilius“ puslapius (juokauju). Mano stilius šiek tiek grubokas, mėgstantis padaryti baudelių, bet neprovokuojantis priešininkų. Kai gaunu per kojas – nesimuliuoju. Iš tiesų, mano žaidimo moto – Fair Play. Anksčiau žaisdavau vien gynyboj. O dabar kai jau pradėjau sent J, tai labiau į saugus traukia, palei „brovkę“ (red.past. šoninę liniją) patraukimų padarytJ. Atsirado nesveikas noras mušti įvarčius…..

Mėgstamiausia komanda, žaidėjas.

Keista, bet neturiu nei mėgstamos komandos, nei žaidėjo. Bet visada patikdavo ir patinka protingi ir kieti gynėjai.

Palinkėjimai komandai…

Linkiu ir noriu, kad mes visi šiais metais pasipuoštumę simboliniu auksu!!! Mūsų laukia dideli darbai!!!!!!

Dar kartelį su gimtadieniu, Gelminai. Palinkėsime neišeikvoti savojo entuziazmo, charizmos ir galbūt vieną dieną pamatysim tave savaitraščio „Stilius“ viršelyje J Tik neužriesk nosies ir pamynėk, kad esi žaidęs (dar geriau, jei vis dar žaidi) FSK Anykščiai komandoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *