Interviu su Saniuku

Aleksandrai, įmušei vienintelį ir ytin svarbų įvartį varžybose prieš LVDK. Kaip jautiesi? Gal gali trumpai apie praėjusias rungtynes.

Jaučiuosi neblogai J Visada malonu pelnyt svarbų komandai įvartį, ypač pergalingą. Rungtines buvo lygios ir labai nervingos. Džiaugiuosi, kad pavyko nugalėt.

Mėgstamiausia komanda. Žaidėjas.

Kijevo Dinamo. A.Ševčenko

Esi žaidęs Žalgiryje-2, jau kelinti metai atstovauji VU rinktinę. Kaip tau patinka Anykščių futbolas? Juk žaidimo stilius visai kitoks, žaidėjai irgi…

Anykštėnai gali džiaugtis turėdami tokią draugišką komandą, gerą trenerį, šaunų stadioną, o sporto klubas – savo internetinę svetainę.  Tikrai nedaugelis komandų I ir II lygoje gali tuo pasigirti. Norėtūsi, kad anykštėnai pasiektų kuo daugiau rimtesnių pergalių.

Vilniuje esi treniruojamas Rimanto Turskio. Ar galėtum palyginti VU rintinės strategą su FSK Anykščiai treneriu? 

Esu geros nuomonės apie šiuos trenerius. Labai skirtingos asmenybės. Deja, treniruočių proceso negalėčiau palyginti, nes pasirengimas varžyboms vyksta Vilniuje, Saulėtekio stadione, o ne Janydžiuose (Anykščiai). 

VU rinktinėje žaidi visai kitose pozicijose nei FSK. Tai pasako apie tavo universalumą. Kokia pozicija tau labiausiai prie širdies?

Visos prie širdies, svarbiausia vartuose nestoveti J

Buvai ne atsitiktinai pakviestas į šią komandą. Kaip manai kodėl? Ir ar žaidimas už Anykščių reprezentacinę komandą pateisino tavo lūkesčius, o gal tikejaisi kažko kito?

Dėl traumų nežaidžiau beveik du metus, buvau labai pasiilgęs futbolo, todėl, gavęs pakvietimą iš FSK Anykščiai, tikėjausi gauti vietą pagrindinėje sudėtyje ir kuo daugiau laiko praleisti aikštėje. Gavau daugiauJ. Puikus kolektyvas!

Prognozuojama FSK Anykščiai vieta pasibaigus čempionatui?

Nenoriu nieko prognozuoti, tačiau būčiau patenkintas, jei pasibaigus čempionatui, liktume toje pačioje pozicijoje, kuriuoje dabar esam. (red.past. I-oje vietoje po XV-o turo).

Ačiū, Aleksandrai. Sėkmės.

Dėkui. Viso geriausio.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *