Vakar, Panevėžyje vyko varžybos dėl Futbolo akademijos taurės. Dėl šio trofėjaus kovoti susirinko 7 komandos, tarp jų ir mūsų sporto klubo mažieji futbolininkai, kurie dalyvauja NVŠ programoje „Atrask save, žaisdamas futbolą“.

Trenerio sudarytame sąraše įvyko keletas pasikeitimų ir iš turėjusių vykti 12 žaidėjų dėl įvairių priežasčių išvyko tik 9. Vaikus lydėjo ir vežė tėveliai: Arūnas, Alvaidas ir Nerijus.

Galutinė komandos sudėtis : Adas, Adomas, Ainis, Gajus, Dojus, Domantas, Gytė, Jogaila, Pranciškus.

Pirmas varžybas sužaidėme pakankamai lengvai, turėjome daug progų įmušti, tačiau laimėjome tik minimaliu rezultatu 1:0.

Antrosios varžybos susiklostė visiškai prastai, priešininkų pranašumą teko pripažinti nepadoriu rezultatu 1:6.

Persirengimo kambaryje truputį pasišnekėjome, aptarėme strategiją ir panašu, kad tai padėjo. Kitas tris varžybas laimėjome, taip užsitikrinome antrąją vietą turnyre. Paskutinės varžybos nieko nelėmė, bet jas pralaimėjome 0:1.

Sveikiname mažuosius futbolininkus, pasidabinus sidabro medaliais ir namo parvežus II vietos taurę. Tai puikus rezultatas, kuris skatina vaikus tobulėti, siekti aukštesnių rezultatų. Linkime tobulintis individualiai bei siekti geresnio komandinio žaidimo, kuris veda prie didesnių pergalių.

Mūsų komandoje geriausiuoju turnyro žaidėju buvo išrinktas Jogaila Zlatkus.

Netrukus prasidės futbolo varžybų ciklas, kuriame dalyvaus ir daugiau mūsų klubo komandų. Artimiausios rungtynės ateinantį šeštadienį, (gruodžio 3 d.) Šventupėje.

Linkime sėkmingų varžybų mūsų jauniesiems futbolininkams.

Varžybų rezultatai

Varžybų turnyrinė lentelė

UA Vaikų mažojo futbolo čempionato tvarkaraštis