FSK Anykščių gerbėjai

Futbolo ir sporto lažybos

Naujienos

Iš Utenos tuščiomis

Utenos „Utenio“ ir FSK Anykščiai komandos susitiko jau antrą kartą šį sezoną. Abu kartus pergalėmis džiaugėsi Utenos futbolininkai. Šį sekmadienį vykusias varžybas norėtūsi kuo greičiau pamiršti. Varžybos, iš kurių buvo daug tikimasi. Mačas prasidėjo be didesnių žvalgybų; abi komandos gan greitai pereidavo į priešininkų aikštės pusę, kamuolys viduryje beveik neužsilaikydavo. Nepaisant to, vietos sirgaliai taip ir neišvydo įvarčių pirmajame kėlinyje.

Antroji varžybų pusė buvo kur kas patrauklesnė akiai. Uteniškiai visą kėlinį turėjo teritorinę ir žaidybinę persvarą; jų gynyba žaidė patikimai, o puolėjai nedavė ramybės FSK gynėjams. 47 ir 60min. Utenio žaidėjams pavyko nuginkluoti mūsų vartininką, tačiau abu kartus teisėjai įžvelgė nuošales. Jau atrodė, jog varžybos taip ir pasibaigs 0:0, tačiau beprotiškos paskutinės 10 minučių lėmė šeimininkų pergalę. Per šį trumpą laikotarpį jie sugebėjo pasižymėti net tris kartus (R.Palionis, T.Vaišnoraitis, R.Bernotas).

Nelengva ir pelnyta Utenio pergalė ir puiki pamoka anykštėnams. Sekančios varžybos vyks Anykščiuose rugsėjo 2d. 15:00 val.

Iš rungtynių protokolo:

Komandos sudėtis: M.Vilūnas, D.Maščenko (79min. K.Rinkęvičius), M.Paulauskas, S.Pesliakas, A.Švagždys, D.Šimėnas (75min. G.Skaržauskas), A.Ilčenko (46min. P.Ivanov), A.Margevičius, R.Osipov (70min. A.Augustinas), M.Valančiūnas (58min. T.Augulis), P.Gaivenis