FSK Anykščių gerbėjai

Futbolo ir sporto lažybos

Naujienos

Let us entertain you

Nedaug kas turbūt galėjo pagalvoti, jog pavyks pasiekti panašų rezultatą išvykos varžybose prieš Prienų „FK“ komandą. Priminsime, jog pirmose tarpusavio rungtynėse anykštėnai nugalėjo rezultatu 5:2.

FSK Anykščiai jau 3-ią pirmojo kėlynio minutę išsiveržė į priekį, po to kai komandos kapitonas D.Šimėnas tiesiai iš kampinio nuginklavo šeimininkų vartininką. Tokie įvarčiai ne itin dažnai pasitaiko futbolo rungtynių metu. Vienas efektingiausių ir gražiausių čempionato įvarčių buvo savotiškas šokas Prienų komandai. Tačiau, nepaisant to, jie jau pirmąjame kėlinyje sugebėjo sugrąžinti status quo. 35min. prie anykštėnų vartų keliamas kampinis. Nesutarus gynėjui ir vartininkui į mūsų vartus krinta įvartis. Pažymėtina, kad nei viena nei kita komanda negalėjo pasigirti didesne kamuolio valdymo kontrole dėl itin prastos aikštės kokybės.

Antrajame kėlinyje mūsų komandos žaidėjai pradėjo spausti Prienų futbolininkus, ko pasekoje 47 min. po puikaus T.Augulio perdavimo, krisdamas galva M.Valančiūnas pasiekia įvartį. Bet anykštėnai neilgai džiaugėsi įgyta persvara; jau po minutės Prienų „FK“ žaidėjas M.Grušauskas išlygino rezultatą. Po praleisto įvarčio anykštėnai sumaniau kontroliavo kamuolį ir susikūrė ne vieną palankią situaciją prie varžovų vartų. Ne ilgai trukus, 57 min. vienas prieš vartininką kamuolį išsivarė M.Valančiūnas ir šaltakraujiškai pelnė antrą savo įvartį šiame mače (antras dublis iš eilės). Po minutės, ketvirtą įvartį pelno T.Augulis. Tai buvo pirmasis Tomo įvartis vasaros pertraukos metu grįžus į komandą. Prienų futbolininkai sutriko ir jau nebespėjo su mūsų futbolininkais. 65 min. baudos aikštelėje buvo pargriautas M.Valančiūnas, tačiau 11m. baudinio T.Bereišiui nepavyko įmušti. Jo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų. Mūsiškiai ir toliau atakavo savo priešininkų vartus, tad 73 min. savo progos nepraleido A.Augustinas, pasiekęs penktąjį įvartį. Puiki pergalė Prienuose.

Čempionate likus sužaisti tik ketverias rungtynes, FSK Anykščiai nuo lyderių Kybartų „Sveikatos“ atslieka dviem taškais. Jau rugsėjo 17 d. Anykščiuose susitiksime su Kauno LVDK , kuri antrame rate sustiprino savo sudėtį ir kiekvienose rungtynėse žaidžia vis geriau, tad anykštėnų laukia ytin sunkios varžybos. Laukiame gausaus anykštėnų sirgalių palaikymo.

Iš runtynių protokolo:

Komandos sudėtis: E.Kriauza, G.Skaržauskas, S.Pesliakas, K.Rinkevičius, A.Švagždys, A.Ilčenko, T.Augulis (78min. A.Dudėnas), T.Bereišis, D.Šimėnas (85min. A.Vasiliauskas), M.Valančiūnas (75min. Š.Šiaučiulis), A.Augustinas (80min. M.Latatujevas)