Paskutinis rugsėjo sekmadienis buvo sėkmingas. Puikus oras pergalei.

Ukmergėje susitikome su pirmenybių autsaideriais FK Molėtai. Susirinkome pilna sudėtimi ir dar su lengva atsarga. Prisijungė ir šeštadienį, Rokiškyje antrąją vietą 35+ varžybose užėmę Darius bei Tomukas, Gintaras nusprendė, kad reikia leisti palakstyti jaunesniems, tad komandą palaikė iš už aikštės. Komanda varžybas pradėjo su užsidegimu, juk pirmąją vietą paleisti iš rankų niekam nesinori.

Nuo pat pradžių atakavome, ir turėjome progų atidaryti įvarčių sąskaitą, tačiau šiek tiek pritrūko jėgos ir sėkmės, tačiau ilgai laukti nereikėjo. Pavyzdį parodė Bereišių Tomas, pelnęs pirmąjį įvartį. Žaidimas klostėsi pakankamai gerai, nors darbo turėjo visi aikštės žaidėjai, nes priešininkai nesnaudė, bandė laimę įveikti mūsų gynybą bei „terminatorių“ vartuose. Darius nusprendė, kad nereikia atsilikti ir po puikaus perdavimo padvigubino mūsų teigiamą rezultatą („veteranai valdo“!) J . Jaunesnieji komandos draugai nusprendė, kad nereiktų nusileisti, tad ne kartą bandė šturmuoti molėtiškių vartus. Laurynas jausdamas, kad kojoms reikia šiek tiek poilsio „įkalė“ trečią įvartį ir trumpam užleido vietą aikštėje, turėdamas asmeninėje sąskaitoje 0, nes puikią progą buvo „prašovęs“. Pirmąjį kėlinį taip ir užbaigėme, tvirtu rezultatu 3:0.

Pertraukos metu buvo nuspręsta, kad turint pakankamai saugų rezultatą, galime šiek tiek pakeisti taktiką ir į puolimą leisti Marijų (per ilgą laiką nusipelnė pasitikėjimo).

Antrąjį kėlinį pradėjom linksmomis nuotaikomis, daug spaudimo sulaukė Marijus, laukėme įvarčio. Progų buvo, bet po Igno pakelto kampinio greitesnis ir tikslesnis buvo Paulius Ž. Rezultatas tenkino, visgi nenurimome, kadangi varžovai to padaryti neleido. Nenurimo ir Laurynas, kuris įmušė paskutinį varžybų įvartį. Už neišnaudotą progą pirmajame kėlinyje atleidome. Marijui šį kartą puolėjo rolė nebuvo itin sėkminga, tad buvo vėl gražintas į gynybą. Galutinis rezultatas 5:0, puiki dovana direktoriui gimtadienio proga!

Spalį pradėsime rungtynėmis su Visagino „Inter veteranai“, kurie šiuo metu yra artimiausi mūsų varžovai turnyrinėje lentelėje.