Praėjusį šeštadienį prasidėjo ilgai lauktos UAFA 2018 pirmenybės 11 prieš 11. Šiais metais šio formato pirmenybėse kartu su FSK Anykščiai komanda dalyvaus dar 3, seni varžovai: Visagino “Inter veteranai”, Kupiškio FC “Narjanta bei Rokiškio FK. Su pastaraisiais būtent ir pradėjome sezoną, deja, ne itin džiugiai.

Po atkaklios kovos neišsiaiškinome kurie geriau pasiruošė pirmenybėms ir išsiskirstėm taikiai, rezultatu 1:1 (o:0). Mūsų komandai įvartį pelnė Merūnas Prušinskas.

Nors komandų pirmenybėse nėra daug, futbolo mėgėjams nereikėtų nusiminti, tai tik įneša daugiau intrigų.

Taip pat fanai neturėtų liūdėti, nes šiais metais tai ne vienintelės futbolo pirmenybės Utenos apskrityje. Anykštėnai varžysis ir kitose pirmenybėse (7 prieš 7, moterų pirmenybėse  8 prieš 8 bei senjorų pirmenybėse). Panašu, kad visose kitose pirmenybėse bus daugiau varžovų, tad nuobodžiauti turbūt neteks.

Taip pat turime džiuginančių planų tiek mus pačius, tiek visus klubo fanus. Jau šiais metais, PAGALIAU, turėtume išbėgti ir ant mūsų ilgai laukiamo miesto stadiono vejos! Daugiau informacijos apie stadiono atidarymą bus kiek vėliau. Na o kol kas kviečiame visus, palaikyti savo miesto komandas visur ir visada!

Jūsų FSK