UAFA 2017 (I turas)

FK Molėtai – FSK Anykščiai 0:8 (0:4)

5’ T.Bereišis (0:1)

11’ K.Šimkus (0:2)

15’ I.Šiaučiulis (nerealizuotas 11m. baudinys)

22’ T.Bereišis (0:3)

31’ K.Šimkus (0:4)

52’ A.Švagždys (0:5)

82’ D.Krasauskas (0:6

86’ A.Švagždys (0:7)

90’ K.Šimkus (0:8)

Įspėjimai: A.Masiulionis 34min.

Žiūrovų sk.: 25

Pirmąjį FK Molėtai blyną, po daugiau nei 30 metų trukusio sugrįžimo į dydįjį futbolą, šiek tiek “prisvilinom”.  Tikimės, kad ir toliau molėtiškiai taip gausiai rinksis į savo komandos rungtynes. Suskaičiavom dvi sudėtis, kai tuo tarpu patys atvykome tik su dviem keitimais.

Futbole tiek vaikų, tiek suaugusiųjų, pradedantiesiems visada kliūna į kaulus. Tačiau laikui bėgant, sutriuškinimai tampa minimaliais pralaimėjimais, apmaudūs pralaimėjimai – lygiosiomis ir pagaliau pergalėmis. Linkime FK Molėtai kantrybės ir sėkmės surandant savo pergalių kelią !!!

Apie pačias rungtynes pasako galutinis rezultatas: sunku nebuvo. Stadiono žolė patenkinamos kokybės, tačiau pagrindas kiek per kietas dėl užsitęsusios sausros Alantos parapijoje. Varžovų žaidybinės praktikos stoka greitai kristalizavosi į mūsų įvarčius. Šeštadienį smaginosi Kasparas (3), Tomukas (2), Il capitano (2), Dainius (1). Visi žaidė pagal galimybes, kiek pasitausodami, tačiau sėkmingai vykdydami trenerio nurodymus. Nesinorėtų kažko ypatingai išskirti, tačiau, jei reiktų rinkti mačo naudingiausią, turbūt Tomukas gautų šį dienos oskarą.

Visi suprantam, kad tokių lengvų pasivaikščiojimų daugiau nebus šį sezoną, o ir patys molėtiškiai iki II rato varžybų padarys reikiamas išvadas.

Po rungtynių atidarėm maudymosi sezoną: nustebom koks jau šiltas Duobio ežerėlio vanduo. Kelionė namo ilga nebuvo. Ačiū UAB Autovelda vairuotojai!!!

Sekančiame ture laukia sunki išvyka į Panevėžį, kur mūsų lauks FK ORFA. Pastarieji  trokš savų sirgalių akivaizdoje reabilituotis po nesėkmės Rokiškyje.

VIDEO: https://youtu.be/M7RM_SqGZs8