Birželio 16-oji – buvo šventė visai Anykščių futbolo bendruomenei. Po labai ilgai užsitęsusios rekonstrukcijos buvo atidarytas Anykščių miesto centrinis futbolo stadionas.

Visus susirinkusius į šią neeilinę šventę sveikino Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis, Anykščių kūno kultūros sporto centro direktorius Žilvinas Ovsiukas, UAFA prezidentas Dainius Širvys bei seimo narys Sergėjus Jovaiša.

AKKSC direktorius sveikindamas visus susirinkusius įteikė rajono merui futbolo kamuolį, linkėdamas, kad dovana būtų naudojama, o ne tik puošmena bei priminimas apie futbolo bendruomenę.

UAFA prezidentas D. Širvys atidarymo proga perdavė linkėjimus nuo LFF vadovo T. Danilevičiaus, įteikė simbolines atminimo dovanas rajono merui bei seimo nariui S. Jovaišai. Taip pat jauniesiems futbolininkams padovanojo naujus futbolo batelius.

Skambant Lietuvos Respublikos himnui jaunieji klubo auklėtiniai iškilmingai iškėlė Lietuvos trispalvę, ES ir Anykščių rajono vėliavas. Svečiai buvo pakviesti perkirpti simbolinę atidarymo juostą ir aidint plojimams paskelbė stadioną atidarytą¡

Pirmąjį smūgį į vartus atliko seimo narys Sergėjus Jovaiša. Smūgis buvo taiklus.

Kokia šventė be torto? Šventės dalyviai galėjo paragauti gardaus „Futbolo stadiono“ torto bei atsigaivinti, kadangi vasariškas oras lepino visus.

Stadione atnaujinta 500 sėdimų vietų. Sugrįžimo į „namus“ proga mūsų komanda pasipuošė naujomis aprangomis. Atėjo laikas išbandyti naujojo stadiono veją UAFA pirmenybių 11 prieš 11 varžybose su Visagino „Inter Veteranai“ klubu. Abi komandas į aikštę išvedė mūsų jaunieji futbolininkai.

Po ilgos pertraukos žaisti namų aikštėje, stebint ir palaikant fanams didelė atsakomybė, bet kartu ir didelis džiaugsmas. Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko pakankamai sklandžiai, bet pasižymėti nepavyko nei mums, nei varžovams. Mums, principinis reikalas, juk visiems norisi šventę papuošti pergale pirmenybėse ir nudžiuginti žiūrovus gražiu reginiu.

Antrajame kėlinyje įtampa augo, bet žaidimas gerėjo, kūrėme daugiau progų, atakavome, vis bandėme persverti rezultatą savo naudai. Varžovams buvo vis sunkiau, žinoma ir dėl to, kad atvyko be keitimų. Varžyboms artėjant į pabaigą svečiai vis dažniau pradėjo prasižengti ir taip nubaudė save – 84 minutę Visagino žaidėjas išvydo prieš save antrą geltoną kortelę ir paliko aikštę įsirašęs į savo asmeninę statistiką raudoną kortelę. Pasinaudodami kiekybine persvara mes spaudėme varžovus jų aikštės pusėje. Po dar vienos visaginiečių pražangos, šturmavome vartus ir aidint fanų „Anykščiai. Anykščiai“ ataką sėkmingai užbaigė mūsų komandos gynėjas Marijus Latatujevas. 87 minutę išsiveržėme į priekį. Svečiai nenurimo, surengė pavojingas atakas, bet mums pavyko apsiginti ir šventę vainikavome pergale, rezultatu 1:0.

Dėkojame sporto centrui už surengtą šventę, fanams už palaikymą¡ Nuo šiol mes ir vėl lauksime Jūsų namų varžybose Anykščių miesto stadione¡