Stovykla Molėtuose

Vaikų atsiliepimai apie sporto stovyklą Molėtuose prie Sasarties ežero:

Stovykloje man labai patiko.Mes su Karoliu miegojome vienoje palapinėje.Buvo šaunu!Stovykloje mes maudėmės, treniravomės ir t.t. Tiktai nepatiko tas, kad reikėjo bėgti ratais, o vienas ratas 500 m. Po treniruočių eidavom maudytis, o vėliau sėsdavom prie laužo ir sakydavom anekdotus. Pasirodo, kad dauguma vaikų jų nežino! Tas buvo blogai, arba jie gėdijosi. Prie laužo prisėdę dar valgėme skanų maistą, kurį gamino treneris. Jis darė ir pusryčius, ir pietus. Trečią dieną labai norėjau namo ir nežinau kodėl. Pasiilgau tėvų, minkštos lovos ir kitų draugų. Stovykloje gerai, bet namie geriausia!!!

Justinas M.

                                              ____________________

Šią vasarą pradėjau lankyti futbolo treniruotes.Mane pakvietė vykti į sporto stovyklą, kuri vyko prie Siesarties ežero.Reikėjo susikrauti daiktus, maistą.Antradienį visi susirinkom prie sporto komplekso “Mindaugo karūna”, kur mūsų laukė mikroautobusas.Atvykę į vietą pasistatėm palapines.Pradėjo lyti.Nustojus lyti, spardėme kamuolį.Treniruotės vykdavo ryte ir vakare. Vakarais kurdavome laužą. Man tos dienos praėjo labai greitai. Buvo įdomu.Paskutinę dieną ruošiamės namo.Atvažiavo autobusas ir vežė mus namo.

                                              ____________________

Man patiko Siesarties ežeras bei visa gamta.Patiko suptis supynėmis.Man nelabai patiko, bet reikėjo bėgti krosą. Labiausiai patiko futbolo žaidimas sudėtimi 1×1 ir fultinklinis (tinklinis buvo žaidžiamas ne rankomis mušant kamuolį,o kojomis).Man labai patiko trenerio gaminamos sriubos. O dabar laukiu kitos vasaros stovyklos, nes čia viskas patiko.

                                              ____________________

Man stovykloje patiko labai daug kas.Pirmiausia, patiko treniruotės,aišku,nes buvo nelabai sunkios.Ryte atsikėlęs, pavalgydavau ir po pusryčių būdavo treniruotė.Man treniruotėse patikdavo tinklinis,bet ne bet koks, jį reikėdavo žaisti su kojomis, o ne su rankomis.Patikdavo nugalėti priešininkus ir žiūrėti kaip jie kankinasi darydami atsispaudimus.Viena treniruotė budavo labai gera, nes treneris leido žaisti futbolą trys prieš tris.Mūsų komanda nugalėjo!Dar mėgau po treniruotės atsigaivinti ežere.Ten buvo sukaltas lieptelis ir mes su draugais nuo jo šokinėjom.Vakare susėsdavom prie laužo ir kalbėdavomės.Dar vieną dieną žaidėme futbolą vienas prieš vieną,tai buvo tikrai įdomu.Štai kas man labiausiai patiko stovykloje!

D.Č.

                                             ____________________

Į stovyklą patiko važiuoti keliu su daug kalnelių, per kuriuos važiuojant vos neapsivėmiau.Kai nuvažiavom,pasistatėm palapines.Netikėtai užklupo lietus, kuris trumpam sugadino nuotaiką.O patiko kaip futbolą žaidėm 3×3 ir 1×1.Patiko maudytis ežere.Tik gaila,kad reikėjo namo išvažiuoti.

                                             ____________________

Mes atvažiavome prie ežero.Man ten patiko daug kas.Patiko sportuoti ir bėgti ratus, dar patiko maudytis po treniruočių,žaisti tinklinį kojomis.Vakarais susėsdavom prie laužo.Labai nepatiko paskutinė treniruotė,per ją reikėjo bėgti 10 ratų.Blogai buvo,kad dažnai lijo lietus ir peršlapo palapinė.

                                                 _____________________

Į stovyklą išvažiavom rugpjūčio 01 d.Stovykloje vyko treniruotės du kartus per dieną.Mes dažniausiai bėgdavome ratus,žaisdavome futbolą.Po treniruotės eidavome visi maudytis.Po to valgydavome.Valgis buvo skanus.Beveik visas dienas lijo.Bet visvien buvo įdomu.Vakarais visi sėdėdavome prie laužo.Po vakarienės eidavome miegoti.Pirmą naktį buvo ramu.Tačiau antrąją buvo vėjas,kuris suvertė mūsų palapinę.Ryte palapinę persistatėme ir paskutinę naktį miegojome ramiai.Stovykla patiko.Grįžęs iš stovyklos supratau,kad sportas reikalauja ištvermės,drausmės ir įtempto darbo.Stovykla buvo gerai organizuota.Norėčiau dažniau dalyvauti tokiose renginiuose.

Evaldas P.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *