Tvirtas žingsnis tikslo link

Sezonas strimgalviais artėja į pabaigą. Kova darosi vis atkaklesnė ir atkaklesnė. Pirmaujančias tris komandas skiria viso labo vienas taškas. Likus trims turams, į lyderius išsiveržė FSK Anykščiai komanda.

Sekmadienį Anykščiuose viešėjo pastaruoju metu gan sėkmingai žaidžiantis Kauno LVDK klubas. Anykštėnų treneris J.Šiaučiulis, komandos kapitonas D.Šimėnas rado tinkamų žodžių nuteikti komandą šiam svarbiam mačui.

Varžybos prasidėjo keletu anykštėnų išpuolių, tačiau kauniečiai nebuvo linkę atiduoti iniciatyvos, todėl aikštėje užvirė vyriška kova dėl kiekvieno kamuolio. Apsikeitus keliais pavojingais išpuoliais, vienos šeimininkų atakos metu, A.Ilčenko ne ytin stipriu, tačiau tiksliu smūgiu pataikė į žemutinį vartų kampą. Besibaigiant pirmąjam rungtynių kėliniui, į anykštėnų vartus buvo paskirtas 11m.baudinys. Kauniečiai nesugebėjo pasinaudoti proga išlyginti rezultatą, nes puikiai šioje situacijoje sužaidė FSK vartininkas E.Kriauza, atrėmęs varžovo smūgį. Ne kartą komandą gelbėjęs Eitaras buvo vienas patikimiausių ekipos žaidėjų šiame mače. Galima būtų paminėti ir A.Švagždžio indėlį šiose rungtynėse. Vis brandžiau žaidžiantis jaunasis komandos gynėjas niekuo nenusileido už save kur kas aukštesniems bei labiau patyrusiems oponentams ir  kartu su patikimai žaidusiais anykštėnų gynėjais dažnai varė į neviltį priešininkų atakų lyderius.

Antrąjame kėlinyje rezultatas taip ir nepakito, nors anykštėnai turėjo ne vieną rimtesnę progą pasižymėti. Po keitimų aikštėje pasirodę žaidėjai pagyvino žaidimą, tačiau ir jiems nepavyko padidinti persvaros. Nemalonus incidentas įvyko likus žaisti mažiau nei 10 min., kai neseniai aikštėje pasirodęs R.Osipov vieno iš susidurimų metu gavo traumą, tad turėjo palikti aikštę rimčiau ir neapšilęs.

Puikus oras, teigiamas žaidimas, ištikimų žiūrovų gausa teikia vilties, kad ir kitose varžybose mes sulauksime rimtesnio palaikymo. Sekančios rungtynės jau šį penktadienį Anykščių miesto stadione, 16:30 val.  

Iš rungtynių protokolo:

Komandos sudėtis: E.Kriauza, K.Rinkevičius (22min.D.Maščenko), S.Pesliakas, P.Ivanov (60min.R.Osipov, 84min.M.Latatujevas), A.Švagždys, D.Šimėnas, A.Ilčenko, V.Jeriomenko (75min.T.Augulis), T.Bereišis, P.Gaivenis, M.Valančiūnas (78min.A.Augustinas)

Anykščiai        Kaunas
Įvarčiai10
Smūgiai į vartus106
Kampiniai66
ĮspėjimaiG.KyzalaE.ŽvirblisJ.Ramanauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *