Prieš savaitę praradome du taškus arba laimėjome vieną. Kaip bepažiūrėsi, taip nesugadinsi. Futbole įvarčiai, taškai, gyvenime – kiti matai.

Šį šeštadienį mes netekome Stasio Šiaučiulio – puikaus kompaniono, gero žmogaus. Kai artimi draugai išlydėjo Staską į paskutiniąją kelionę ir minėjo jį geru vardu, mes bandėme šią netektį paversti maža futbolo švente, kurias jis mėgo, kurių jis stengėsi nepraleisti.

Ukmergėje mūsų susirinko lygiai vienuolika. Prieš teisėjui paskelbiant tylos minutę, prie mūsų prisijungė Ignas, Stasio krikšto sūnus. Vartuose stovėjo Marius, gynyboje: Marijus, Karolis, Audrius ir Modestas; sauguose: Merūnas, Laurynas, Andrius, Tomas; puolime: Paulius su Dainiumi.

Dvikova su rokiškėnais dėl aukštesnio laiptelio ant UAFA olimpo. Pradėjome gan ramiai, dvikovose nei kiek nenusileisdami atletiškiems varžovams. Pirmi pavojingesni epizodai buvo prie Rokiškio FK vartų. Praėjus bene 15 min. Tomukas pabandė iš toli, tačiau pritrūko “jėgos”. Po keletos minučių daug jėgos nebereikėjo, kombinaciją, kuri prasidėjo Merūno krašte, baigėsi puikiu Tomo smūgiu iš 20-ties metrų.

Prasileidę įvartį Rokiškio vyrai nelabai skubėjo mūsų bausti, todėl žaidime duobės nepajutome. Aikštelėje kiek apšilęs Ignas, vienos iš trumpametražių atakų metu, iš beveik tos pačios vietos, iš kurios buvo įmuštas pirmasis įvartis, paleido atrodytų nepavojingą vartininkui smūgį. Laimei mums, bet nelaimei priešininkams, kamuolys švelniai paglostęs vartininko amuniciją, suspurdėjo tinkle.

Per pertrauką dėliojome galimus antrojo kėlinio variantus ir slapta vis pamąstėme, kodėl gi netapti ta komanda, kuri per sezoną nepraleidžia nei vieno įvarčio. Tačiau šiai istorijai nelemta išsipildyti. Kaip dažnai būna tokiais atvejais, o ypač futbole, praradus koncentraciją viename iš epizodų, paleidome sau už nugarų priešininką, kuris tiksliu smūgiu nuginklavo mūsų terminatorių.

Galima būtų pykti ant gynėjų ir saugų dėl šio epizodo ar dėl keletos kitų, tačiau žvelgiant į pačias rungtynes, vyrai sužaidė pagal galimybes ir be didesnių nonsensų. Tęsiant mintį, trečias FSK įvartis buvo tikrai “į temą”. Po greito kamuolio įžaidimo, Ignas rado baudos aikštelėje Dainių, kuris daug negalvodamas pasiuntė kamuolį į vartininko aikštelę, kurioje Paulius buvo greitesnis už savo aponentą. 3:1 ir kova už pirmąją vietą 2017 sezone tęsiasi.

Rugsėjo 24d. mūsų varžovais bus III lygos debiutantai FK Molėtai, kurie vis labiau įgauna patirties ir drąsos futbolo kovose. Ir nors šeštadienį Ukmergės stadione buvo daugiau fanų iš Rokiškio, tikimės, kad jūs mūsų kuklios komandos nepamiršite ar šviestų saulė ar lytų lietus.