Anykščiuose, spalio 22 d. vyko kovos dėl  2016 m. Utenos AFA Taurės. Vienos dienos blic turnyre išreiškė norą dalyvauti penkios komandos, tad teko ieškoti dar vienos. Prie taurės varžybų prisijungė Anykščių futbolo sporto klubo jaunimo komanda , jaunuoliai lanko NVŠ programą.

Neturintiems daug bendros žaidybinės patirties jauniesiems futbolininkams sekėsi tik pirmieji kėliniai, kuriuos jie pralaimėjo minimaliai, o antrieji susiklostė prastai.

Pagrindinei komandai galima sakyti nepasisiekė, pirmose rungtynėse su FK Rokiškis niekaip negalėjome įmušti iš dėkingų progų, rungtynės baigėsi 0:0 .

Antrosiose susitikome su Visagino futbolininkais, kurie rungtyniauja II LFF lygoje . Jie atsivežė ir profesionalą iš Norvegijos Valentiną Jeriomenką, kažkada žaidusį ir mūsų komandoje. Varžybų pradžioje visaginiečiai pelnė greitą įvartį ir pirmavo 1 : 0, bet mūsų vyrai nesutriko ir po pirmo kėlinio rezultatas jau buvo mūsų komandos naudai 3:1. Visaginiečiams reikėjo lygiųjų, mums pergalės, mes pirmavome. Tad antrasis kėlinys prasidėjo visaginiečių atakomis ir Valentino pastangomis buvo įmušti du įvarčiai. Rungtynės baigėsi 3:3 mums neužteko, visaginiečiai pirmi, mes antri.

Dėl trečiosios vietos susitikome su „ Inter – veteranai“ komanda, kurią nugalėjome  – 3:1.

Kupiškio „ Narjanta“ ir „ Visagino“ komandos susitiko finale, varžybos pasibaigė rezultatu 3:0. Taurė ir nugalėtojų medaliai iškeliavo į Visaginą.