Utenos apskrities 2019 m. vaikų mažojo 5×5 futbolo pirmenybės.

2009 m. – 2010 m. gimimo

TVARKARAŠTIS

2018 gruodžio mėn.   6 d. Ukmergė

  1. Ukmergės 09 – Ukmergės 10
  2. Ukmergės 10- FSK Anykščiai
  3. Ukmergės 09 – FSK Anykščiai

2019 m. sausio mėn. 10 d. Utena

  1. FK Utenis 09 – FSK Anykščiai
  2. FK Utenis 10 – FSK Anykščiai

2019 m. sausio mėn. 18 d.Anykščiai

  1. FSK Anykščiai – KKSC Visaginas
  2. FSK Anykščiai – „Lituanika“ Rokiškis

2018 vasario mėn.   1 d. d. Anykščiai

  1. Ukmergės 09 – Ukmergės 10
  2. Ukmergės 10- FSK Anykščiai
  3. Ukmergės 09 – FSK Anykščiai

2019 m. Vasario mėn. 19 d.Anykščiai

  1. FK Utenis 09 – FSK Anykščiai
  2. FK Utenis 10 – FSK Anykščiai

2019 m. Kovo mėn. 2 d. Rokiškis

  1. FSK Anykščiai – KKSC Visaginas
  2. FSK Anykščiai – „Lituanika“ Rokiškis

FINALAI

2019 m. kovo mėn. 16 d.Utena

TVARKARAŠTIS   2008 – 2007   metų gimimo

Gruodžio mėn.   9 d. d. Anykščiai ( KKSC Anykščiai)

  1. KKSC Anykščiai – FK Molėtai 07
  2. FSK Anykščiai – FK Molėtai 08
  3. FSKAnykščiai – FK Molėtai 07
  4. KKSC Anykščiai – FK Molėtai 08
  5. KKSC Ankščiai – FSK Anykščiai
  6. FK Molėtai 07 – FK Molėtai 08 ( žaidžia ankščiau namuose)

Sausio mėn. 5 d. Ukmergė

  1. SC Širvintai 07 – FK Molėtai 08
  2. SC Širvintai 08 – FK Molėtai 07
  3. SC Ukmergė 08 – FSK Anykščiai
  4. SC Ukmergė 07 – KKSC Anykščiai
  5. SC Širvintai 07 – FSK Anykščiai
  6. SC Širvintai 08 – KKSC Anykščiai
  7. SC Širvintai 07 – FK Molėtai 07
  8. SC Širvintai 08 – FK Molėtai 08
  9. SC Ukmergė 08 – KKSC Anykščiai
  10. SC Ukmergė 07 – FSK Anykščiai
  11. SC Širvintai 07 – KKSC Anykščiai
  12. SC Širvintai 08 – FSK Anykščiai

Sausio mėn. 26 d. Utena

  1. SC Širvintai 07 – FK Utenis 07
  2. SC Širvintai 08 – FK Utenis 08
  3. SC Visaginas 08 – FSK Anykščiai
  4. SC.Visaginas 07 – KKSC Anykščiai
  5. SC Širvintai 08 – FK Utenis 07
  6. SCŠirvintai 07 – FK Utenis 08
  7. SC Visaginas 08 – KKSC Anykščiai
  8. SC Visaginas 07 – FSK Anykščiai
  9. FK Utenis 07 – KKSC Anykščiai
  10. FK Utenis 08 – FSK Anykščiai
  11. SC Širvintai 07 – SC Visaginas 07
  12. SC Širvintai 08 – SC Visaginas 08
  13. FK Utenis 07 – FSK Anykščiai
  14. FK Utenis 08 – KKSC Anykščiai
  15. SC Širvintai 07 – SC Visaginas 08
  16. SC Širvintai 08 – SC Visaginas 07

Vasario mėn. 20 d. Anykščiai

  1. FSK Anykščiai – KKSC Zarasai
  2. KKSC Anykščiai – KKSC Kupiškis
  3. SC Širvintos 07 – “ Lituanika” Rokiškis
  4. SC Širvintos 08 – KKSC Zarasai
  5. FSK Anykščiai – KKSC Kupiškis
  6. KKSC Anykščiai – “ Lituanika” Rokiškis
  7. SC Širvintos 07 – KKSC Zarasai
  8. SC Širvintai 08 – KKSC Kupiškis
  9. FSK Anykščiai – “Lituanika’ Rokiškis
  10. KKSC Anykščiai – KKSC Zarasai
  11. SC Širvintai 07 – KKSC Kupiškis
  12. SC Širvintai 08 – “Lituanika” Rokiškis

Varžybos dėl vietų 1-8 ir 9-15 vietų

Kovo mėn 9 d.

Varžybos dėl 1-8 ir 9-15 vietų

Kovo mėn. 23 d.