FSK Anykščių gerbėjai

Futbolo ir sporto lažybos

Naujienos

Banga – FSK 6:0

Gargždų Banga ir vėl buvo ant bangos, o anykštėnai „dreifavo“ lyg nepatyrę jūreiviai. Fabio Lopez auklėtiniai nuo pat pirmųjų žaidimo akimirkų demonstravo kur kas brandesnį ir įvairiapusiškesnį žaidimą. Ne kartą FSK Anykščiai vartus gelbėjo M.Petrauskas, tačiau jo pastangų neužteko, kai baigiantis keliniui A.Anisimenko galva nukreipė kamuolį į anykštėnų vartus.

Po pertraukos, 15 minučio atkarpoje, Gargždų Bangos futbolininkai sugebėjo pasižymėti net 4 kartus. Anykštėnams liko tik stebėti vieną po kito krentančius gražius varžovų įvarčius. Komandos žaidimas visiškai pakriko, o individualios puolėjų ir saugų pastangos nedavė norimo rezultato. E.Kriauza, pakeitęs M.Petrauską, taip pat neliko „sausas“; šeštąjį įvartį šeimininkams pelnė A.Jonauskas.

0:6 ir dar viena skaudi pamoka lygos debiutantei FSK Anykščiai ekipai

Šio mačo nuotraukas galite rasti Šio Sezono Nuotraukų galerijoje. Nuotraukų autorius fotomenininkas Virgilijus Skuodas

Iš rungtynių protokolo

GargždaiAnykščiai
Įvarčiai60
Smūgiai į vartus204
Kampiniai105
ĮspėjimaiE.BračkusA.JonauskasD.Šimėnas

Komandos sudėtis: M.Petrauskas (70m.E.Kriauza), K.Rinkevičius, S.Pesliakas, T.Bereišis, A.Švagždys (73min. O.Skaržauskas), D.Šimėnas (55min.A.Krisiūnas), A.Ilčenko, T.Augulis, G.Skaržauskas (52min. M.Valančiūnas), A.Augustinas, G.Siciūnas (82min.Kovalenko)

{M.Kazlauskas, M.Latatujevas}

Žaidėjai apie rungtynes:

Antras kėlinys parodė, jog žaidimo lygiai gerokai skiriasi. Užtenka vien paminėti, kad Bangos biudžetas dešimt kartų, jei ne daugiau viršija mūsiškį. Buvo aiškiai matyti kaip klubai yra pasiruošę sezonui.

Apie žaidimą. Žaidėm tik iki 50 min. Antrąjame kelinyje prasileidome greitus įvarčius, didžioji dalis kurių iš standartinių padėčių. Tai išmušė komandą iš vėžių. Tikiuosi šis pralaimėjimas paveiks komandą kaip šaltas dušas. Apie Bangos sirgalius. Sirgaliai fantastiški. Mūsiškiai taip pat geri, tačiau jų turime kiek mažiau. Jie – svarbus elementas siekiant gerų rezultatų.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *