FSK Anykščių gerbėjai

Futbolo ir sporto lažybos

Naujienos

FSK Anykščiai – Tauragės Taura

Šios lygiosios prilygsta pralaimejimui. FSK Anykščiai, savo aikštėje nesugebėję įveikti Tauragės futbolininkų, dar labiau sukomplikavo galimybes pakilti iš turnyrinės lentelės dugno.

Rungtynių pradžia susiklostė ypač blogai šeimininkų komandai. Jau per pirmas penkias minutes buvo praleisti du greiti įvarčiai. Sunkiai suprantami žaidėjų veiksmai, trenerio įsiūtis – visa tai tesėsi iki kėlinio vidurio, kai labai svarbų įvartį pelnė T.Bereišis. Komanda nesiliovė atakuoti ir jau 41 min. rezultatą išlygino G.Siciūnas, techniškai permetęs kamuolį per išbėgusį vartininką. Gintaras didžiąją sezono dalį turėjo praleisti dėl sunkios ligos, tad šis įvartis ir aikštėje praleistas laikas yra džiugi žinia komandos sirgaliams.

Antrasis kėlinys pasižymėjo gausybe klaidų abiejų komandų veiksmuose. Prasta aikštės kokybė, netikslūs ir skuboti perdavimai, begalė necenzūrinių žodžių bei teisėjo ‚humaniškumas‘ antrą kėlinį pavertė prastu reginiu. Nepaisant to, tiek Anykščių, tiek Tauragės žaidėjai galėjo bent jau po kartą pasižymėti. Anykščių komandą ne kartą gelbėjo M.Petraukas ir M.Paulauskas. Svečių komanda pagal vieną žaidybinį rodiklį buvo kur kas geresni už anykštėnus. FSK Anykščiai puolėjai ir saugai visų varžybų metu nesėkmingai bandė išvengti dirbtinių nuošalių.

Sekančias rungtynes FSK Anykščiai žais ateinantį šeštadienį Kaune prieš Kauno Jėgerių vienuolikę.

Komandos sudėtis: M.Petrauskas, G.Skaržauskas (70’M.Latatujevas), S.Pesliakas, M.Paulauskas, A.Švagždys, T.Bereišis, A.Ilčenko, T.Augulis (75’M.Kazlauskas), D.Šimėnas, Š.Šiaučiulis (65’M.Valančiūnas), G.Siciūnas (85′ A.Augustinas)

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *