FSK Anykščių gerbėjai

Futbolo ir sporto lažybos

Naujienos

Interviu su Mariumi V.

Sveikas, Mariau, gal pradžiai trumpai apie save. Kur dirbi, mokaisi, ar turi drauge, koks tavo laisvalaikis..?

Man 21 metai. Šiuo metu gyvenu pas tėvus. Esu linksmas ir velniškai komunikabilus J, tad sėdėjimas tarp “keturių sienų” ne man. Vasarą dirbau “4 kalnai” viešbutyje (aut.past. buvęs Mindaugo Karūnos viešbutis), o šiaip mokausi Panevėžio kolegijoje kultūrinės veiklos vadybą. Panelės neturiu.  Laisvalaikiu mėgstu pažaisti tenisą, nueiti į treniruoklių salę, ir šėlti su draugais. O dar vasaros metu mėgstu leisti laiką kaime pas savo nepakartojąmą senelį.

Šį sezoną kol kas esi lyderis komandoje pagal pelnytus įvarčius ir gautas geltonas korteles. Ar tai noras visur ir visada lyderiauti, ar kas kita?

Hmm… Vienas lauke ne karys. Pelnyti įvarčiai yra sukurti komandos draugų, aš tik iki galo bandau užbaigti atakas. Neveltui esu puolėjas. Kortelių dažniausiai prisirenku kai bandau užstoti ir pakovoti dėl komandos draugų. Žinau kad blogai, tad stengiuosi jų nebegauti.

Dažnai komandos draugai ir treneris prieš varžybas netgi maldauja, kad negautum geltonos kortelės. Koks tu pats esi ne futbolo aikštelėje?

Kur susiję su sportu, tai man neturi reikšmės kokios varžybos; visada noriu laimėti ir tai stengiuosi daryti iš visų jėgų. Šiaip nesu aršus kol kitas nepadaro ko nors blogo J Šiaip esu labai meilutis J; gyvenime ir aikštėje esu tikrai skirtingas.

FSK Anykščiai, patekus į aukštesnę lygą, lyginant su pernai sezonu, pelno labai mažai įvarčių. Aišku varžovai kur kas stipresni, o kokias dar priežąstis pats įžvelgtum?

Nėra susižaidimo, maža skersuotų kamuolių. Pernai ir puolėjų turėjome daugiau ir gana gerų. Vienas jų Paulius Gaivenis. Dabar Tomas Augulis dar atsitraukusiu saugu kartais turi žaisti. Gintaras Siciūnas dar neatsigavęs po sunkios ligos. Neturėjome gero vidurio saugo, kuris galėtų “paskirstyti” kamuolius gerai. Atėjus į komandą Nikolajui Pupkinui, žaidimas pagerėjo, ir kaip parodė varžybos prieš Tauragę ir Glestum, jo veiksmai aikštės viduryje leido mums puolėjams dažniau gauti kamuolį ir sėkmingai atakuoti.

Jei reiktų rinktis: žaisti žemesnėje lygoje, pelnyti daugiau įvarčių, pergalių, ar kovoti su kur kas stipresnėmis komandomis? Ką pasirinktum?

Kiekviena komanda turėdama šansą kilti aukščiau privalo tuo pasinaudoti, o ir žaidėjams tai galimybė pasižiūrėti savo lygį, meistriškumą, įgūdžius aukstesnioje pakopoje.

Mes tokia proga pasinaudojome. Matome aiškiai kas dabar vyksta mūsų bazėje. Visa komanda susirenka tik į varžybas, treneris pyksta, kad nėra susižaidimo, kad ir to paties kamuolio nepalaikome. Kai tuo tarpu kiti klubai (žaidėjai) iš to ir “duona valgo”, treniruojasi kiekvieną dieną. Manau, kad mes šitoje lygoje esame per silpni su dabartine finansine padėtimi ir kitais dalykais…

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *