FSK Anykščių gerbėjai

Futbolo ir sporto lažybos

Naujienos

Lietava – FSK 7:0

Ne stipriausios sudėties žaidę FSK Anykščiai buvo sutrypti Jonavos Lietava futbolininkų. Ukmergės centriniame stadione šeimininkų teisėmis žaidę jonaviškiai nepaliko jokių vilčių svečių ekipai. Nors iki pirmojo kėlynio vidurio vyko apyligė kova, savo žodį tarė bene labiausiai patyręs rungtynių žaidėjas V.Šlekys. Pastarojo taiklus smūgis iš beveik 30 metrų nuotolio pataikė į tolimąjį žemutinį vartų kampą, kuriuos šiandieną saugojo ketvirtas komandos vartininkas M.Vilūnas. Mindaugui nepasisekė ir sekančių epizodų metu, kai komandos draugai leido Lietavos futbolininkams smagintis baudos aikštelėje ir jos prieigose. Dar labiau nuotaiką sugadino tas faktas, jog jau pirmoje žaidimo pusėje aikštę turėjo palikti G.Skaržauskas, kuris papildys ir taip jau nemažą traumuotų žaidėjų sąrašą. Sekantis įvartis krito po grubios centro gynėjo klaidos.

Antrame kėlinyje, visos anykštėnų pastangos atsitiesti baigdavosi netiksliais perdavimais ir staigiomis jonaviškių kontratakomis, kuriomis jie pasinaudojo ne vieną kartą. Skaudus pralaimėjimas, kuris, norėtusį manyti, bus gera pamoka. “O tai kas mūsų „nenužudo“, daro mus stipresniais”.

Kitos varžybos bus žaidžiamos namų aikštėje su gerai sukomplektuota Gargždų Bangos komanda, kurią kiekvienų išvykos varžybų metu palaiko gausus ištikimų sirgalių būrys.  

Komandos sudėtis: M.Vilūnas, O.Skaržauskas, S.Pesliakas, M.Kazlauskas, A.Švagždys, T.Bereišis, A.Ilčenko, N.Pupkinas, G.Skaržauskas (25‘ M.Juodelis), Š.Šiaučiulis (70‘M.Latatujevas), M.Valančiūnas.

Jonava    Anykščiai    
Įvarčiai 70
Smūgiai į vartus 196
Kampiniai52
ĮspėjimaiP.VizbarasP.KvedaravičiusV.StanevičiusS.Pesliakas

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *