FSK Anykščių gerbėjai

Futbolo ir sporto lažybos

Naujienos

Sėkmingas šeštadienis Ukmergėje

Beveik rugsėjo vidurys. Karšta. Nesiskundžiam. Juk Lietuva, čia dažnai lietūs lyja. Renkamės sunkiai. Nesiskundžiam. Svečiai vienu mažiau turi.

Kepinant saulei, pradedam. Ukmergės centrinio stadiono veja nebloga – kamuolys rieda smagiai.

Varžybų pradžia ne mūsų. Vėliau apsiprantam ir su varžovais ir su savimi. Kėlinio viduryje rokiškėnų vartininkas išbėga toli nuo namų, Merūnas biliardo partijoje pataiko į tuščius vartus beveik iš vidurio aikštės.

Pailsim rūbinėje. Atvėstam.

Panašus scenarijus ir antroje varžybų pusėje. Žaidimas kiek banguotas. Mauglis eilinėje dvikovoje aikštės viduryje sugeba atlikti aštrų perdavimą Kasparo link. Vaiduoklis baudžia neužtikrintai sužaidusį svečių vartininką. 2:0.

Rokiškio FK vyrai lipa. Mums sekasi atsimušti, nors ir ne be vargo. Nepaisant to, sausi neliekam. Baudos smūgis, kamuolį “išvalom”, tačiau varžovui ant smagios kojos. Pirmininkas taiklų smūgį palydi žvilgsniu. Kiek papykstam ant savęs, tačiau pripažįstam, kad smūgis vykęs.

Už kalbas ir neleistinus veiksmus ginantis, rokiškėnai netenka vieno žaidėjo už dvi geltonas. Lengviau nepasidaro. Oponentai puola gausesnėmis pajėgomis. Mušame trečią, bet ne kontratakos metu, o po kampinio. Analogiškas įvartis prieš tai praleistam. Merūnas daro dublį ir išsprendžia visus galvos skausmus: savo, mūsų ir visos Lietuvos.

Ateinantį šeštadienį važiuojame į Kupiškį. Būsimos dvikovos rezultatas daug ką spręs tiek mums, tiek oponentams.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *